ѕитанн€ до менеджера фан-клубу та адм≥на/questions (7)

- Home - Registrierung - Antwort - Suchen - Statistik - Regeln - FAQ

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Official / ѕитанн€ до менеджера фан-клубу та адм≥на/questions
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Autor Beitrag
makcsik
Antwort 

Alex__Angel
ќго, €к тут швидко зм≥нюютьс€ адм≥ни.

Ўкода!!!ћинулий адм≥н був класним...

Bittersweet
Antwort 

я завжди поважала –услану, €к особист≥сть, за њњ творч≥ дос€гненн€, за те, що вона робить дл€ себе ≥ дл€ народу.
јле, коли € почула наск≥льки ≥дентична одна зз њњ недавно записаних п≥снь до Rammstein - Spieluhr, album Mutter (ще й њњ зневажлив≥ слова в альбом≥ "ƒик≥ танц≥": хай би т≥ –аммштайни на один злишили... чи щось того роду), € була дуже розчарована, оск≥льки думала, що вона не займаЇтьс€ плаг≥атом, а €к займаЇтьс€, то нехай робить це тихо ≥ непом≥тно, €к Ѕурмака ћар≥чка, €ка вкрала вступ до одн≥Їњ ≥з своњх п≥сень (нота в ноту) в H.I.M (his infernal majesty) - Beautiful, album Deep Shadows and Brilliant Highlights. Ќехай живе рок!!! √еть з естради плаг≥атчик≥в!!!

yanya
Moderator
# Gesendet: 31 Dez 2007 15:09
Antwort 

Bittersweet
якщо не секрет, то про €ку п≥сню –услани ≥де мова?
≤ де тут прозвучало питанн€ до адм≥на/менджера фан-клубу?

Wild Dances

# Gesendet: 31 Dez 2007 19:54
Antwort 

Bittersweet
http://zaycev.net/pages/31/3171.shtml
ќсь тут можна прослухати згадану вище п≥сню...

«наЇте... з≥ мною , мабуть, не дуже сьоднн≥ в пор€дку, але €кшо чесно, то схожий мотив мен≥ трошки на присп≥в "ƒикоњ енерг≥њ", але дещо в нижчих тонах...

јле то мен≥ певно здалось)

“им паче -це Ќ≈ плаг≥ат аж н≥ в €кому раз≥!!!!
” творчих людей часто €к≥сь ≥дењ можуть бути схожими, але то зовс≥м не в≥д того, що хтось шось у когось вкрав)))

Ќав≥ть у науковц≥в так буваЇ.ќт ≥ в цьому роц≥ Ќобел≥вську прем≥ю дали двом одразу науковц€м, €к≥ винайшли одну ≥ таку саму р≥ч, прич≥м јльберт ‘ерт - громад€нин ‘ранц≥њ, а ѕетер √рюнберг - н≥мець. “ому перебуваючи в р≥зних крањнах можна в≥дкрити одну й ту ж р≥ч, €к у њх випадку то був ефект г≥гантського магн≥тоопору)

Ќе шукай схожого)  раще насолоджуйс€ здобутками окремо русланки, а окремо –амштайн≥в)

ruslanasite
Antwort 

2 з моњх друз≥в говорив мен≥, що "ƒика ≈нерг≥€" - плаг≥ат

ruslanasite
Antwort 

я не думаю в≥рний. –услана ун≥кальна.

Bittersweet
Antwort 

÷е, звичайно, вже полем≥ка. якщо хтось з вас чув, чи взагал≥ коли-небудь стикавс€ з творч≥стю “илл€ Ћ≥ндеманна (фронтмена –аммштайн≥в), то гарантую, що н≥чого ≥дентичного, тим паче схожого з €ким-небудь ≥ншим рок-гуртом ви не зустр≥чали.
якщо альбом муттер вийшов на три чи чотири роки ран≥ше, н≥ж по€вилась п≥сн€ –услани, то про €ке одночасне виникненн€ схожоњ думки може йти р≥ч? ƒе лог≥ка? ‘ееее.
“ак. —топ. ÷е ж, мабуть, –аммштайни вкрали –усланин мотив. Ѕугага... Sie SIND HASSLICH...

Alex__Angel
# Gesendet: 1 Jan 2008 22:53 - Edited by: Alex__Angel
Antwort 

Bittersweet

ƒл€ обговореренн€ того що не стосуютьс€ беспосередньо назв≥ ц≥Їњ теми краще створювати окрему тему.

Alex__Angel
# Gesendet: 1 Jan 2008 23:28 - Edited by: Alex__Angel
Antwort 

Bittersweet

одна зз њњ недавно записаних п≥снь
яка саме? (Ѕез пр€мого вказанн€ на п≥сню ваш≥ слова втрачають лог≥ку)

гарантую, що н≥чого ≥дентичного, тим паче схожого з €ким-небудь ≥ншим рок-гуртом ви не зустр≥чали
фан –аммштайну

¬ музиц≥ Ї ритми (семпли) (дл€ фону в мелод≥њ) перев≥рен≥ часом, €к≥ досить гармон≥йно сприймаютьс€ на слух, так що вс≥х ≥ вс€ звенувачувати в плаг≥ат≥ (а невважати сп≥впад≥нн€м)?

ѕрослухав дв≥ вищезгаданих п≥сн≥ ≥ вважаю њх р≥зними.

Spieluhr - перший план, рифи дастершен г≥тари, другий - барабан, тар≥лки

ƒика енерг≥€ - перший, синтезатор (п≥ан≥но) баси (ритм серц€), другий - тар≥лки, Їлектрог≥тара.

ўе –услан≥ подобаЇтьс€ музика –аммштайн, –услана сп≥впрацювала с постановшиком €кий робить спецЇфекти дл€ ц≥Їњ групи.

якщо –услана бере в когось мелод≥ю то п≥сл€ назви п≥сн≥ додаЇтьс€ кавер (kaver) €к ѕонад горами (Gari Mur kaver), ¬≥р мен≥ - (Aha kaver)

__kvitoslava__
Antwort 

“ј ! ми тут в≥дпов≥даЇм одне одному на питанн€,а адм≥н ще не з"€вивс€! ћен≥ в €кий раз здаЇтьс€ шо його нема взагал≥! ’ќ„” —¬≤… —“ј–»… Ќќ–ћјЋ№Ќ»… Ћёƒ—№ »… Ќ≤ !!!!!!

nikoleta_rangelova
# Gesendet: 14 Feb 2008 17:33 - Edited by: nikoleta_rangelova
Antwort 

it is interesting to me how it happens that I enter the forum as a member-with user name, bla, bla, and at some time I suddenly go into category "guest" and have to type my password and user name again. Not that it is annoying or I have sth. against this, but I'm curious why does it happen, is it how the system should work, or? :-)

cora
Moderator
# Gesendet: 14 Feb 2008 19:16
Antwort 

nikoleta_rangelova
and at some time I suddenly go into category "guest" and have to type my password and user name again.

It also happens to me from time to time. I think it is jsut one of those things ... nothing to worry.

nikoleta_rangelova
Antwort 

cora
Okay. Thanks.

svitlanka
Antwort 

питанн€ до адм≥на: в мене оф.сайт не завантажуЇтьс€ повн≥сю, п≥сл€ оновленн€, ≥ до реч≥ не лише в мене.

Wild Tarik
Antwort 

svitlanka

“ипу не можеш перейти в €кийсь iз роздiлiв? ¬ мене теж те саме. ѕри чому з рiзних iнет-клубiв.

wild_lexus
Antwort 

Wild Tarik

€ також не можу нормально завантаджити сайт...

Alex__Angel
# Gesendet: 15 Feb 2008 08:50 - Edited by: Alex__Angel
Antwort 

wild_lexus
Wild Tarik
svitlanka

ј що конкретно не завантажуЇтьс€? ¬ мене начебто все ок.

tanya kozariz
Antwort 

¬ мене зображенн€ сайту не вм≥щуЇтьс€ у розм≥р мого мон≥тору.

« ≥нет-клуба заходила, там все нормально!

Alex__Angel
Antwort 

tanya kozariz
ѕросто постав разрешение экрана 1280 на 1024 точок.

tanya kozariz
Antwort 

Alex__Angel

¬ мене тод≥ все м≥лке стаЇ - в≥кна ,папки, шрифти, кнопки, по всьому компьютеру.

Alex__Angel
# Gesendet: 15 Feb 2008 22:44 - Edited by: Alex__Angel
Antwort 

tanya kozariz

ѕрава кнопка миш≥ на робочому стол≥ - свойства - оформление - размер шрифта + можна, дополнительно - элемент (настраюЇмо потр≥бний Їлемент п≥д потр≥бний розм≥р)

¬ настройках екрану - ƒополнитеельно - общее - Ёкран - ћасштаб - ќсобые параметри %

tanya kozariz
Antwort 

ƒ€кую. “реба спробувати. ¬ мене просто все п≥д≥брано п≥д розширенн€ екрану 1024 х 768

Savar
Antwort 

∆аль, а мне старое оформление нравилось более. —вой оставлю в чЄрно-золотом

Savar
Antwort 

√овор€т админа в космос отправили. —лышали?

veselochka
Moderator
# Gesendet: 17 Feb 2008 14:56
Antwort 

ћен≥ теж б≥льше подобалос€ старе оформленн€

tanya kozariz
Antwort 

ј мен≥ структура ≥ розм≥щенн€ елемент≥в на оновленому сайт≥ подобаЇтьс€, а ось кольори не дуже, бо вони €к≥сь холодн≥!

tanya kozariz
# Gesendet: 10 Mar 2008 12:00 - Edited by: tanya kozariz
Antwort 

Admin

Ќа диску –услани "јмазонка" написано, що можна заходити на сайт з моб≥льного телефону - wap.ruslana.ua, так от вона не працюЇ. „ому?

≤ друге питанн€, чи можна зробити wap верс≥ю цього форуму?

WILD PSV
Antwort 

Ќе работает точно также как и сайт клубного альбома, вернее некоторые разделы! Ѕыло написанно, чекайте, скоро –услана в твоЇму м≥ст≥,јга не дождались так сказать и в разделе Downloads до сих пор толку нет от парол€, который был на диске типо дл€ скачки вс€ческих бонусов и т.д.

makcsik
Antwort 

WILD PSV

по-этому вопросу обращайс€ к админу сайта  лаб.ин, тут http://www.ruslanaclub.in/main_ru.html
ѕросто у сайта  лаб.ин свой админ, который к данному форуму и оф.сайту не имеет отношени€

Alex__Angel
# Gesendet: 20 Mar 2008 19:58 - Edited by: Alex__Angel
Antwort 

¬елика в≥рог≥дн≥сть що адм≥н цього не побачить, бо його тут суд€чи по всьому нема....

јле все ж таки.... ≥нод≥ Firewall видаЇ таке - 19:48:44 Rst атака IP 69.41.241.26 ....

Ќезнаю що це таке, але мене напр€гаЇ, бо на €кийсь час Firewall блокуЇ доступ до форуму щоб обмежити цю атаку.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Deine Antwort
             :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Name  » Passwort 

- Home -

Online now: Guests - 1; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 Mai 2020 02:21]

forum script miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site