„то будет делать –, если будет я, а не ё?

- Home - Registrierung - Antwort - Suchen - Statistik - Regeln - FAQ

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Official / „то будет делать –, если будет я, а не ё?
Autor Beitrag
Yarik
Antwort 

„то будет делать –, если будет я, а не ё?

¬от в чем вопрос?

Julia_dp

# Gesendet: 8 Dez 2009 20:01
Antwort 

Yarik
 акой наивный вопрос
ќна поймет, что на самом деле поддерживала я (начина€ от "а кого ще п≥дтримувати" и заканчива€ "группой захвата". »ли ?) и сбудетс€ тво€ мечта - "¬сеукраинский тур –усланы по селам ”краины"
ќтаке

P.S. ѕростите за правду (мою, субъективную, естественно).

Yarik
Antwort 

по селам восточной ”краины.
“олько что заметил, ёля начинсаетс€ на ё и заканчиваетс€ на я

Smiley
Antwort 

Julia_dp

Julia_dp

# Gesendet: 9 Dez 2009 03:36 - Edited by: Julia_dp
Antwort 

3000
ћабуть
¬и мене зац≥кавили. ј на правду не варто ображатис€ (≥ не варто вибачатис€ за нењ), €кщо це д≥йсно правда (моЇ суб"Їктивна думка)
«наЇте що ц≥каво? ¬и мене не знаЇте, а по одному пов≥домленню дозволЇЇте соб≥ робити висновки. “ому на ¬ашу "правду" € точно ображатис€ не буду )

Yarik
 ласс! ƒавно не была "врагом народа". ќтвыкла даже. “ы мне пр€м глаза открыл. „естно. ”ра!
¬се никак не могу привыкнуть, что в этом мире нужно смотреть на ложь и фальш, закрывать на это глаза, не смотреть, не слушать, убеждать себ€ что все ок и мило улыбатьс€. ѕожалуй, даже не хочу начинать к этому привыкать. ƒаже ради –усланы. “ем более, –усланы. ¬от! —пасибо за тему )

Yarik
Antwort 

3000
–услана сама провела жирную черту к ё. ћы ее не заставл€ли это длеать. ¬ этом театре она вышла дарить цветы на сцену, там и осталась.

Julia_dp

Olena Soltysyak
# Gesendet: 9 Dez 2009 09:40 - Edited by: Olena Soltysyak
Antwort 

¬се буде добре, так само €к ≥ “. ѕовал≥й за я, ≥ ≥нш≥, але потр≥бно пострататись, щоб була ёл≥€ ¬олодимир≥вна. ÷е буде правильний виб≥р.
јле що € хочу сказати, потр≥бно йти ≥ проголосувати, бо ваш голос .... може бути використаний, колись наш≥ прад≥ди бились за цей голос, а нам в≥н д≥ставс€ легко.

Yarik
ј €кщо чесно, ти за кого? «а я? якщо хочеш можеш не в≥дпов≥дати.

Wild Dances

# Gesendet: 9 Dez 2009 10:46
Antwort 

на 100% за себе сказати не можу.
јле € на себе в≥дпов≥дальн≥сть в≥зьму.
за "ѕротивс≥х" в 1 тур≥ чи "ѕроти вс≥х" в 2-гому не голосуватиму.
Ћог≥ка у мене д≥воча, так шо можете не старатис€ зрозум≥ти.

¬ 1 тур≥ € п≥дтримуватиму ёща. „и € не диб≥л, що представл€ю 0,000000000000000.....1% ”крањни з такою позиц≥Їю, мабуть чи не Їдина, кр≥м його парт≥њ та родич≥в? Ќу ≥ нехай диб≥л)
ј от щодо другого... «а ё не голосуватиму. Ќема в н≥й св≥тла. ≤ тепла. Ќа вибори п≥ду. Ѕ≥л€ "ѕроти вс≥х" € галочку не поставлю.

ўо лишаЇтьс€ ? я ?
—казав би мен≥ хтось в 2004 роц≥, що € таке л€пну за 5 рок≥в - њй-бо зац≥дила б перша такий л€пас, шо капЇц.
јле виб≥р робити треба.
Ќав≥ть тод≥, коли його нема.
як повелос€ в ”крањн≥: г≥рше уже не буде. ѕринаймн≥, в економ≥ц≥. ј нам в першу чергу њњ р€тувати треба.
ј культура....вона €к завше була наче неопалима купина. ¬икрутимос€: не вперше !

Julia_dp

# Gesendet: 9 Dez 2009 11:09 - Edited by: Julia_dp
Antwort 

Wild Dances
ќль, анлогично!
я, наверное, вовсе не попаду на выборы в св€зи со всей моей неразберихой с пропиской. Ќо. ¬о втором туре проголосовала бы за я. » тоже в 2004 году не поверила бы, если бы кто-то сказал, что все так обернетс€. —транна€ штука - жизнь...
√лавно помнить, что выбор есть ¬сегда. (P.S. € сегодн€ в театр - "фем≥н≥зм по-украњнськи" смотреть, а вечером набери мен€, если будет настроение. ¬чера € действительно уже спала)

¬сем!

Sorry за мою маленькую шалость
”ж очень интересно было знать реакцию насто€щих фанатов –усланы на небольшую... хм... провокацию что ли?... ƒавно хотелось проверить, а тут ярик с такой темой - в точку! —м. мой первый пост в этой теме.
Ќагл€дно увидела что к чему. —пасибо всем, ¬ы мен€ просветили - очень познавательно, хоть и непривычно грубовато. Ќо это ничего. Ћюбопытство того стоит )

Wild Dances

# Gesendet: 9 Dez 2009 17:29
Antwort 

Julia_dp
я, наверное, вовсе не попаду на выборы в св€зи со всей моей неразберихой с пропиской
ј мене взагал≥ в списках н≥ма, пов≥домленн€ не прийшло)

не поверила бы, если бы кто-то сказал, что все так обернетс€. —транна€ штука - жизнь...
Ќе то слово просто)
я би багато чому не йн€ла б в≥ри, €кби мен≥ це сказали тод≥, у часи, коли все д≥лилос€ на чорне та б≥ле, коли було €сно, де 100% правда ≥ де 101% брехн€.
≤ € кажу нав≥ть не про пол≥тику.
јле дрбре, що все так €к Ї. як сталос€.
ћен≥ не було ≥ не Ї соромно, що € лишилас€ при своњх позиц≥€х 2004 року. ÷е не тупий принцип лишатис€ при р≥шенн≥, €ке зробила, це в≥дпов≥дальн≥сть.
≤ мен≥ не буде соромно, коли € проголосую за "я". Ѕо це теж в≥дпов≥дальн≥сть. ƒ≥йсно, краще в≥друбати руку, але не с≥сти на лопату ц≥лком йдучи за сл≥пими об≥ц€нками ≥ сл≥пою в≥рою, на лопатку, €ка мусила в одн≥й казц≥ ≤васика “елесика транспортувати в п≥ч. Ќе т≥льки голову, руки, ноги, а ц≥лком ≥ повн≥стю.
÷е не казка ≥ щасливого к≥нц€ не буде.
јбо в≥рити "президентш≥" ≥ знову вкотре не т≥льки розчаруватис€, але й побачити, що дорозбазар€ть все, шо ше не встигли, заради власних амб≥ц≥й.
јбо п≥д≥йти б≥льш прагматично: дати можлив≥сть тому, хто так њњ добиваЇтьс€. ћоже, д≥йсно щось покаже. ѕринаймн≥, не розчаруЇ, коли не в≥рити.

ƒумаю, варто перев≥рити!

Selentar
Antwort 

яка р≥зниц€, я1ё1 - один чорт, в≥рус корупц≥њ.)))
–услана буде п≥дтримувати я, бо д≥Ї у пол≥тиц≥ один принцип: "ЌемаЇ в≥чних друз≥в ≥ ворог≥в, Ї лише в≥чн≥ ≥нтереси" (с) ”≥нстон „ерч≥ль.

Yarik
Antwort 

Olena Soltysyak
я за бабу €гу буду голосовать, а на самом деле, € не буду тратить на билеты 400 грн на один раз, что б поехать и проголосовать за кого то. » на второй тур тоже 400 грн. Ёто 800 грн, € найду куда их деть, тем более не за ё не за я голосовать не буду.
¬ пермов туре проголосовал бы за ћороза, но он не тот эшелон, его состав давно ушел...

3000

ќцени лучше Ѕилёк и ћогилёвскую, вот это игра.

ј если чесно, то направление от я мне не так противно, чем национализм от ё.

Julia_dp

# Gesendet: 9 Dez 2009 20:34 - Edited by: Julia_dp
Antwort 

Wild Dances
ѕринаймн≥, не розчаруЇ, коли не в≥рити.
’от€ это вр€д ли можно назвать плюсом.
Ќа самом деле, все это "пусте"! ¬ глобальном смысле.

”лыбнись

P.S.
ќбещала же написать!
—егодн€ всем говорю спасибо, что они есть. ќлька, ты самое близкое, что мне досталось от –усланы. » ты из тех людей, которых € слишком люблю, чтобы им врать. ѕрости (если можно и наперед, авансом лет так на п€ть)

Wild Dances

# Gesendet: 9 Dez 2009 21:21 - Edited by: Wild Dances
Antwort 

Julia_dp
’от€ это вр€д ли можно назвать плюсом.
ƒозволю зробити посиланн€ на ц≥кавого нового учасника 3000:
≤ "краще" не означаЇ хороший, добрий, пор€дний, чесний, мудрий, щирий ≥ ≥нш≥ ознаки позитивного плану.
" раще" означаЇ краще
“имошенко

јле то все д≥йсно пусте)
я посм≥хаюс€!
≤ € вд€чна за “ебе –услан≥! “реба буде њй €кось под€кувати, чи шо
≤ неважливо, що вона не знаЇ, хто “и ≥ €.
≤ не завжди можеш те, що знаЇш ≥ вм≥Їш...
Ѕо нин≥ € вкотре довела, що сильна. ≤ ти така ж!
ƒопомогти - так легко. ≤ подзвонити. ј попросити про допомогу ? Ќа жаль, не вс≥м дано. јле дати нат€к, нехай п≥дсв≥домо - це теж непросто.

“и диво). ≤ з добрим серцем!
 олись ≥ € вважалась "дуже доброю д≥вчиною"
÷≥каво, щось зм≥нилос€ в очах оточуючих?
ќднозначно, зм≥нилос€ ≥нше: “и стала б≥льше давати волю свому серцю, а € стала стриман≥шою в емоц≥€х.... Ќавчилис€ одна в одноњ.
ј все ж...це так, пост скриптум...я таки свою мр≥ю завоюю:добре що вона, ц€ мр≥€, тут н≥коли не була ≥ це не прочитаЇ, ≥ ще н≥чого не знаЇ)
ƒивилас€ нин≥ класну рекламу "¬она здобувала дов≥ру 3 роки( на екран≥ д≥вчина ≥ €кась дика тварина) , в≥н здобував дов≥ру 5 рок≥в(учень ≥ вчитель з≥ скрипкою)"....
я дочекаюсь. “ака вже €....вперта

Wild Dances

# Gesendet: 10 Dez 2009 03:41
Antwort 

3000
ƒ€кую за цю н≥ч!
¬она визначила подальше майбутнЇ, €ке починаЇтьс€ пр€мо з нин≥шнього моменту.
“и не пожалкуЇш. )
ѕриЇмно було познайомитис€

Olena Soltysyak
Antwort 

≤нтересно. якщо хочете капусту њсти, то голосуйте за я. ÷е так јзаров сказав, бо тод≥ капуста була дешева в 2006 р. при я, а з зарплатами були тод≥ проблеми. ¬≥н тод≥ люд€м таку пораду дав в≥д ≥мен≥ я. ј економ≥ка не буде при я кращою, а лише г≥ршою, своњ збереженн€ в≥н тут, в ”крањн≥, не збер≥гаЇ.
ј ёщенко десь заникав дек≥лька м≥с€ц≥в тому, це тод≥ коли долар коштував майже 20 грн., так от заникав 17.5 млрд дол.  оли мутили тод≥ з гривнею, той час був клондайком дл€ ёщенка, та голови Ќац. банку. ќт вам ≥ нац ≥нтереси.

Genik19
Antwort 

ј что за –????

Yarik
Antwort 

«а ё и я стоит много людей, кланов, холдингов, инетересов ћы голосуем не за них, они только актеры, решают не они. ¬ той же ё Ѕограев дал свои плоскости дл€ рекламы (–“ћ), он дал свой штат (“авры), но он что-то захочет в замен после победы, му нужно будет пополнить свой счет.
ј так же за ними сто€т много людей с ненормальной психикой и очень сильно националистически настроенных, у которых иде€ привыше пон€тие работы и зароботка. ” того же клана я только иде€ зароботка. «аробатыва€, они дают зарабатывать и другим, а не " и сам не гам и другому не дам".

ћногие голосуют не за ё, а против я. » наоборот.

Olena Soltysyak
Antwort 

Genik19
–- це –услана.

Yarik
¬с≥х пол≥тик≥в, чи то в ”крањн≥, чи то в –ос≥њ, чи то в —Ўј, кожного кандидата спонсорують, так воно Ї, ≥ буде. ёщенка, януковича, “€гнибока теж так само, за ними сто€ть в≥дом≥ пр≥звища.

pascha
Antwort 

≤нтересно. якщо хочете капусту њсти, то голосуйте за я. ÷е так јзаров сказав, бо тод≥ капуста була дешева в 2006 р. при я, а з зарплатами були тод≥ проблеми. ¬≥н тод≥ люд€м таку пораду дав в≥д ≥мен≥ я. ј економ≥ка не буде при я кращою, а лише г≥ршою, своњ збереженн€ в≥н тут, в ”крањн≥, не збер≥га тод≥ все було дешевше.≈коном≥ка не падала.√ривн€ була на нормальному м≥сц≥.ј тепер ми разом з такими державами в списку з африканськими....ƒа дуже ми виросли

Genik19
Antwort 

Olena Soltysyak
я вообще стараюсь – с политикой не смешивать.вчера вечером смотрю рекламу за ё и там –, а у неЄ на белом пальте красное серце и буква ё, так € пон€л что за –

Yarik
Antwort 

ѕроверенно, мин больше нет...

__kvitoslava__
Antwort 

«найщли ж про що поговорити...

Arsen
Antwort 

ƒ≥йсно, знайшли про що тут сп≥лкуватись, дость обсмоктувати цю не приЇмну тему!!! ўо б ви знали пол≥тика розЇднуЇ людей!!!! “реба про щось приЇмне розмовл€ти, наприклад про Ќ– або про –≥здво)))) Ќаприклад хто всетаки прињде до Ћьвова? ƒавно з вами вс≥ма не бачивс€ дуже хочетьс€ побачитись!!! ¬и напевно вс≥ вже п≥дросли))))))

alex_alex
# Gesendet: 3 Mar 2010 09:01 - Edited by: alex_alex
Antwort 

√олактеко опасносте!!!!1111 ќлололо =)

Selentar
Antwort 

Ќе ц≥кавитесь пол≥тикою - пол≥тика ц≥кавитьс€ вами. (Ќ. ћакк≥авел≥)

Yarik
Antwort 

Ќу вот и я

Deine Antwort
             :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Name  » Passwort 

- Home -

Online now: Guests - 1; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 Mai 2020 02:21]

simple bulletin board miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site