¬опрос к –услане (1)

- Home - Registrierung - Antwort - Suchen - Statistik - Regeln - FAQ

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Official / ¬опрос к –услане
. 1 . 2 . >>
Autor Beitrag
FireRoksi
Antwort 

¬ласть помен€лась, но проекты остались.
вопрос:
1.Ќа сколько т€жело сейчас воплощ€ть ¬ам проекты. » есть предложени€ сделать талантлевый конкурс среди фанов –уськи. Ќапример наминации:
1. ¬окал
2. ћузыкальное (игра на муз.инструм)
3. актерское искуство
4. художество и моделирование
5. хореографи€
и тд.
таким образом можно вооплощ€ть новые проекты и идеи вмести с людьми которым небезразлично творчество –усланы.

подробное описани€ проекта только по св€зи: e-mail: ukr_forever@mail.ru

nikoleta_rangelova
Antwort 

Thanks for this topic. I think it can be on the Official Forum, not on the Offtopic one.

=======

—пасибо за эту тему. ƒумаю что она может быть на официальном форуме, нет на оффтопике

Alex__Angel
# Gesendet: 7 Apr 2010 10:10 - Edited by: Alex__Angel
Antwort 

ƒолго ответа менеджеров или хот€ бы реакции фанов ждать пройдетс€. ќчень долго...
ѕосмотрите сами, фан-клуб..., он есть? —корее это все го лишь призрак-воспоминание...того чего никогда и не было. –азве люди, которые увлекаютс€ вокалом, музыкой, художеством, хореографией, фотографией.... будет находитьс€ в этом ... болоте? Ћюба€ иде€, предложение, демонстраци€ своего творчества встречатьс€ апатией и безразличием. „то бы ни было на входе, на выходе все равно будет 0 Ц антиритм. Ѕез их желани€ и главное действий ничего не выйдет. јбсолютно. “акова Ђреальностьї и с этим сложно, что-то поделать Ц тут нет, почти, тех, кто поддержит, оценит и захочет участвовать каком-то wild проекте.

P.S. ≈сли заметили, да, Ђангелї на моем аватаре становитс€ все темнее.

Olena Soltysyak
# Gesendet: 7 Apr 2010 10:45 - Edited by: Olena Soltysyak
Antwort 

FireRoksi

¬ласть помен€лась

“ак, € п≥дтримую тебе, потр≥бно €к≥сь проекти дл€ фан≥в, але € п≥дтримую —ашу.
¬≥дкрилась тема, щодо нових ≥дей форуму та фан-клубу, в≥дписало в т≥й тем≥ не густо, —аша створив ц≥лий форум дл€ рольовоњ гри, теж не густо п≥дтримало фан≥в, тож у мене виникаЇ питанн€, а чи фанам це все потр≥бно, вони Ї, але ≥ в цей час њх немаЇ, заставити на силу не вийде, у вс≥х €кась антипат≥€ до всього, чи це тому, що вже вс≥ повиростали, чи ≥снують €к≥сь ≥нш≥ причини, не знаю, але один цього не зможе зробити, тому до цього потр≥бно, щоб залучилось б≥льше фан≥в, бо вс≥ чогось чекають, щоб хтось дл€ когось все зробив, пожував ≥ проковтнув. “о це виходить, що н≥кому цього не потр≥бно. ƒуже в ус≥х велика антипат≥€, б≥льш≥сть форум лише читають, нав≥ть писати л≥ньки багатьом.
я ще тут дек≥лька м≥с€ц≥в протримаюсь просто не бачу н≥€кого сенсу, чому тут бути, мене –услана не розчаровувала, ≥ не розчаровуЇ, це людина, €ка маЇ бути прикладом дл€ багатьох, € люблю –услану ≥ поважаю, а от фан-клуб розчарував. я це говорила, ≥ буду говорити.
«в≥сно, що хочетьс€, щоб все було добре, але це лише бажанн€.

Olena Soltysyak
Antwort 

Alex__Angel
¬же ангел, на аватар≥ посив≥в.

Alex__Angel
# Gesendet: 7 Apr 2010 11:06 - Edited by: Alex__Angel
Antwort 

ѕриподн€в одну бровь, смотрит свысока.
- ƒит€, у моего предыдущего воплощени€ тоже были Ђседыеї волосы. —едыми, их называют Ђлюдиї - с легким пренебрежением произнес молодой мужчина.
- Ѕелые волосы означают : существо стоит вне мира людей. Ѕеловолосые Ц это абстрактные сущности в человеческом облике. ћожно сказать, что цвет их волос указывает не на характер, а на место в иерархии: беловолосые Ц предельна€ степень. ќни не Ђглавныеї, не Ђсамые лучшие или худшиеї, а просто за скобками. Ц монотонно, как бы со всех сторон, прозвучал лед€ной голос.

FireRoksi
# Gesendet: 7 Apr 2010 11:29 - Edited by: FireRoksi
Antwort 

Olena Soltysyak
Alex__Angel

Ќо почему если будет какой-то конкурс или новое воспри€ти€ фанами дл€ общей дела (или как лучше сказать) будет мативаци€, то можно возрадить все... клуб, идеи прочие!!!!

то будет и много новых людей!!!! так что нужно подумать как лучше донести информаци€...
все наверное смотр€т шоу "Ќародна з≥рка" или "“анцуют все" то может докажем что в фан-клубе есть звезды и получше чем на том ток-шоу.

а если бы –уська согласилась мативацией могло бы стать участие в каком-то еЄ проекте!!!!!

к примеру: конкурс "“и дикий, але гори не чують тебе..."
услови€ конкурса необходимо показать или лучше сн€ть на фото, камеру. то что может приблизить теб€ к горам.
к представлени€ ожидаетьс€ работы по
хореографии
пению и тд.
"Ќ≈Ѕќ…—я —“ј“№ ƒ» »ћ - Ё“ќ ЌјЎј ∆»«Ќ№...."

Olena Soltysyak
# Gesendet: 7 Apr 2010 12:25 - Edited by: Olena Soltysyak
Antwort 

FireRoksi
я не думаю, що серед фан≥в багато Ї талант≥в, що вм≥ють сп≥вати, чи танцювати, просто треба залишатись в≥дкритою, ≥ в≥рною людиною, от ≥ все.
“ебе тут де€кий час не було, фан-клуб зм≥нивс€.
я н≥чого немаю проти акц≥й дл€ фан≥в, зв≥сно можна попробувати, але у багатьох просто антипат≥€ €кась, ми тут попишемо, ≥ все на цьому зак≥нчитьс€.

а если бы –уська согласилась мативацией могло бы стать участие в каком-то еЄ проекте!!!!!
“и, мабуть, думаЇш, що –услана когось з фан≥в в≥зьме сп≥вати на бек вокал, чи танцювати у балет "∆итт€", - не думаю, щоб бути на такому р≥вн≥, потр≥бно д≥йсно бути асом, з –усланою, з балетом "∆итт€" н≥хто не зр≥вн€Їтьс€. я вже чула €к фан клуб сп≥ваЇ. ¬ибач.
ј €кщо ≥ получитьс€ на кл≥п, дл€ масовки на дек≥лька сикунд, то € не думаю, бо ≥нш≥ ображатись будуть, що не попали. “ож тут важко.
ћожна просто зробити, щоб ус≥ бажаюч≥ зн€ли про себе €к хто там сп≥ваЇ, танцюЇ, виставити це все дл€ голосуванн€ тут, ≥ нехай вс≥ фани голосують, ≥ обирають кращого. ÷е просто буде така соб≥ акц≥€ дл€ фан≥в, щоб фани не сид≥ли.

P.S. « ус≥х фан≥в, €ких € чула, то мен≥ сподобались €к сп≥вають це: veselochka-√ал€, (м. Ћьв≥в) та Wild_Tarik- “арас. (м.Ћьв≥в).

Alex__Angel
# Gesendet: 7 Apr 2010 12:35 - Edited by: Alex__Angel
Antwort 

FireRoksi

стати, если уже заговорили о конкурсах то на оф. сайте можно найти ссылочку на эту информацию Ц Ђ ј между тем, –услане чрезвычайно интересно узнать о самой безудержной грани “воей личности. ѕоделись впечатлени€ми от своего самого экстремального приключени€ / поступка или проиллюстрируй свой wild life style. — теб€ Ц фото и захватывающий рассказ. ќтправл€й на wespe@fanclub.ruslana.ua
ѕризы Ц эксклюзивна€ красна€ футболка проекта Ѕ”ћ с личным автографом-пожеланием пр€мо на ней “ебе от –усланы, а также Ц медаль с логотипом Wild Energy, которыми певица лично отметит самого отча€нного смельчака. ї

ƒа, у мен€ полутс€ довольно таки объемна€ работа в wild life style.... дл€ личного вручени€ призов, жду леди –услану в гости.

pascha
Antwort 

Ќу,шановн≥,давайте не будемо такими..все до пори до часу...Ќа рахунок конкурс≥в то сайт фан-клуба раз на м≥с€ць робить певн≥ ц≥кав≥ конкурси.
ƒа, у мен€ полутс€ довольно таки объемна€ работа в wild life style.... дл€ личного вручени€ призов, жду леди –услану в гости.
“аке враженн€,що –услана не маЇ чим зайн€тись...¬она дуже зайн€та людина.¬и це прекрасно знаЇте.
ƒо реч≥ сам фан-клуб пропонуЇ безл≥ч конкурс≥в та вилазок.¬и гл€ньте на тему про  ам€нець...ƒо поњздки менше м≥с€ц€...
‘ан-клуб –услани це один ≥з тих €кий п≥дтримуЇтьс€ самою сп≥вачкою –усланою.
ќсобисто € п≥дтримую фан-клуб...“а за ц≥кав≥ пропозиц≥њ...я рег≥ональний представник фан-клубу € пропоную вам теж збиратис€ по част≥ше та д≥йсно жити в стил≥ wild...
Ќарахунок форуму.Ѕыльшысть фан≥в та любител≥в –услани не мають можливост≥ заходити на форум..Ќе то що вони не хочуть а то що вони не мають можливост≥...

Olena Soltysyak
# Gesendet: 7 Apr 2010 12:57 - Edited by: Olena Soltysyak
Antwort 

Alex__Angel
“ак, конкурс хороший. я думаю, там багато фан≥в напише, але до €кого числа можна в≥дсилати це все?

которыми певица лично отметит самого отча€нного смельчака.

Ќу €кщо так, то мен≥ медаль вже потр≥бно давати, коли € свою сус≥дку вр€тувала, коли вона топилась, а ще 5 людей вр€тувала в Ћондон≥ в≥д отруЇнн€ чадним газом. ¬ мене тод≥ кол≥нка тремт≥ли. ¬они ус≥ ще дос≥ усе це згадують, хоча пройшло вже дуже багато часу.

÷е що потр≥бно буде в  ињв њхати? ј може до Ћьвова?, так € буду у Ћьвов≥ наступного тижн€ прот€гом 4-ох дн≥в.

Olena Soltysyak
Antwort 

pascha
Ќу,шановн≥,давайте не будемо такими
якими такими?
Ќ≥би ти сам, ѕаша, не бачиш, €ка тут активн≥сть, - а на манеже все те же.

pascha
Antwort 

Ќу,шановн≥,давайте не будемо такимиякими такими?Ќ≥би ти сам, ѕаша, не бачиш, €ка тут активн≥сть, - а на манеже все те же.
ј що ми можемо з цим зробити??ну скажи що ми зможемо зробити???нажаль фани т≥льки йдуть до чогось нового та ц≥кавого цей форум за собою не несе за собою н≥чого ц≥кавого!

pascha
Antwort 

Olena Soltysyak ага та в темах в≥дписують одн≥ ≥ т≥...

Olena Soltysyak
# Gesendet: 7 Apr 2010 13:09 - Edited by: Olena Soltysyak
Antwort 

pascha
“ому хот≥ли ≥ почути в≥д багатьох фан≥в про њхн≥ нов≥ ≥дењ щодо форуму ≥ фан-клубу, щоб €кось стало ц≥кав≥ше, але €кось глуховато. ¬ мене таке враженн€, що лише дек≥льком люд€м це потр≥бно. Ќу н≥чого час покаже, €к буде дал≥.

Alex__Angel
# Gesendet: 7 Apr 2010 13:10 - Edited by: Alex__Angel
Antwort 

Olena Soltysyak

але до €кого числа можна в≥дсилати це все

я так пон€л если даты действи€ конкурса не называтьс€, то конкурс бессрочный - пока не наберетс€ не которое количество работ участников.  ак в WE-акции... в общем времени предостаточно....

Olena Soltysyak
Antwort 

Alex__Angel
ƒ€кую за ≥нформац≥ю.
в общем времени предостаточно....
÷е вт≥шаЇ.

FireRoksi
Antwort 

Alex__Angel

да это круто € уже прин€ла участи€))))))))))) видео на €щике

pascha
Antwort 

Olena Soltysyak чомусь тема про пасивн≥сть фан≥в вже закрита...давайте думати €кось будемо???«вичайно €кщо рег≥ональн≥ представники шукали нових учасник≥в тод≥ було би б≥льше фан≥в чи любител≥в у фан-клуб≥...нажаль окрм нас це б≥льше н≥кого нец≥кавить...тому слухай ваш≥ пропозиц≥њ...€ вважаю що треба д≥€ти...

Olena Soltysyak
Antwort 

pascha
час покаже, що буде дал≥.

FireRoksi
Antwort 

pascha

супер!!!! € п≥дтримую, тому € все ж за конкурс талант≥в.

так може у фан≥в тобто у нас нема такого проф≥сс≥анол≥зма €к у балета "∆»““я", або ми жахливо сп≥ваЇмо. јле внас Ї св≥жи ≥дењ!!! багато позитиву та енегр≥њ....

а €кщо у нас буде мат≥вац≥€ попасти за св≥й талант до кл≥пу –усланки....

слухайте € буду викладуватись на повну!!!!!

Ruslanochka
Antwort 

FireRoksi
ƒл€ початку треба щоб цю ≥дею п≥дтримала –услана=)
п≥сл€ чого, на мою думку, ≥ з"€витьс€ активн≥сть у фан≥в))
а зараз говорити про це зарано!!

__kvitoslava__
Antwort 

Ќе треба казати, що фан - клубу нема. ¬≥н чудово д≥Ї, але не в межах форуму. ƒе€ких просто в≥дштовхуЇ це м≥сце своЇю славою.
ј нов≥ таланти ви€вл€тьс€ сам≥, без прохань ≥ конкурс≥в. „ого варта лише наша ”л€нка з ‘ранк≥вська. њњ ж н≥хто не просив малювати, щоб побачити, що вона це чудово робить.

“ож думаю ≥ на твою ≥дею FireRoksi знайдетьс€ кл≥Їнт, так би мовити

ANTARES
Moderator
# Gesendet: 8 Apr 2010 16:22 - Edited by: ANTARES
Antwort 

__kvitoslava__
Ќе треба казати, що фан - клубу нема. ¬≥н чудово д≥Ї

*ќкруглюЇ оч≥*
Ќу про "чудово" € б не казав - € б сказав що в≥н д≥Ї "з дуже тугим скрипом", що будь €к≥ ≥дењ сприймаютьс€ "в штики", або дуже сильно гальмуютьс€... можна продовджувати до ранку.

а про форум - €ка там "слава",в≥н просто помер.
>>Ќаступил конец света как мы и предсказывали...

Alex__Angel
# Gesendet: 8 Apr 2010 17:02 - Edited by: Alex__Angel
Antwort 

__kvitoslava__

„то-то, вспомина€, подымает голову вверх, очень длинные волосы развиваютс€ на ветру.
- јх, да ... - глаза сверкнули холодным огнем.
- ћожет в каком-то городе и действует фан-клуб... числом в несколько пар душ, но помнитс€ мне, что ваш клуб называетс€ ¬сеукраинским, где св€зь между регионами, координаци€ и глава —овета? Ќет их! Ц множество струек черного эфира окутали пространство вокруг.
- “ак что, говор€, что он есть, вы себ€ сами обманываете. ¬ы и только вы в ответе за то что это место стало таким. –азве не так? - с насмешкой, полный иронии, прозвучал все тот же лед€ной голос Ц ћногие дикие уже давно не тут. » однажды мы откроем новый мир, и на той земле мы построим свое радужное будущее.
- ј что станет с этим миром? Ц послышалс€ тихий голос из ниоткуда.
-  то знает,... наверное, это зависит от вас Ц ответил высокий беловолосый мужчина.

pascha
Antwort 

јбо народна артистка ”крањни  ¬≤“ќ—Ћј¬ј... ласно сп≥ваЇш...реально...думаю мене п≥дтримають з цим вс≥ хто чув њњ п≥сн≥...
Ќу про "чудово" € б не казав - € б сказав що в≥н д≥Ї "з дуже тугим скрипом"
ну д≥њ фан-клубу це вже ≥нша тема розмови.
я би не сказав,о фан-клуб не д≥Ї...Ћюди же зустр≥чаютьс€;сп≥лкуютьс€;њдуть в подорож≥.ќсь це Ї фан-клуб.
FireRoksi а зачим зразу конкурси??“и нам покажи своЇ в≥део.Ќе дл€ конкурсу а просто дл€ ≥нтересу.ќсь ’ристина з Ћуцька писала музика та створила темку на форум≥...“ам багато приЇмних в≥дгук≥в...
Alex__Angel вы пр€мо как в ролевой...

D_J
Antwort 

Ѕыл случай, когда ангел пыталс€ судить, и “ы, јлекс, знаешь, что из этого получилось. ќбели свои крыль€

Alex__Angel
# Gesendet: 8 Apr 2010 18:10 - Edited by: Alex__Angel
Antwort 

- я сужу?  ак там у вас... "Ќе судите и не судимы будете"? ¬от уж не ожидал, и что такое, по-вашему, судить? я говорю лишь правду - так как есть.
Ѕеловолосый мужнина, огл€нулс€ назад, повел и расправил неожиданно выросшее из спины огромное крыло.
- ћое крыло черное лишь от того что слишком долго € был среди "людей", его не отмыть уже вовек.

D_J
Antwort 

аждое слово - суд. ѕравда - суд.

Alex__Angel
# Gesendet: 8 Apr 2010 18:34 - Edited by: Alex__Angel
Antwort 

¬ глазах, что то сверкнуло, то ли непонимание, то ли презрение. ќгромное черное крыло исчезло так же быстро как и по€вилось.
- ѕо вашему выходит судить нельз€, так же как и правду говорить нельз€? Ёто ведь следует из ваших слов. “огда чем ваши крыль€ белее от моих?
- ≈сли они у вас вообще имеютс€... не удивительно, что мое крыло стало черным.

. 1 . 2 . >>
Deine Antwort
             :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Name  » Passwort 

- Home -

Online now: Guests - 1; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 Mai 2020 02:21]

web forum software miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site