— днем рождени€, goroshik!

- Home - Registrierung - Antwort - Suchen - Statistik - Regeln - FAQ

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Off-Topic / — днем рождени€, goroshik!
Autor Beitrag
Nedved
# Gesendet: 24 Jul 2005 23:43 - Edited by: Nedved
Antwort 

» € как главный тамада форума сейчас снова выдам.
¬ общем, наступило 25 июл€. «амечательный день уже по одной простой причине: у GOROSHIK сегодн€ ƒ≈Ќ№ –ќ∆ƒ≈Ќ»я! ≈й 18! “еперь она может ставить крестик в бюллетене, то есть самолично голосовать!! Ѕрать кредит в банке!! » еще много чего делать... ѕо своему усмотрению. ѕоэтому мы ее ѕќ«ƒ–ј¬Ћя≈ћ! » желаем: квартиру большую, дачу впридачу, машину красивую, работу высокоплачиваемую, учебы отличной, счасть€ в личной жизни. ј еще: здоровь€ крепкого, удачи, успехов, хорошего настроени€, исполнени€ всех желаний и всего самого доброго и светлого! — днем рождени€, дорога€ goroshik! \и по традиции звучит троекратное ура в моем исполнении\

Faktychno sama
Antwort 

¬≤“јё!!!!!!!!!!
¬≥рних друз≥в, м≥цного-м≥цного здоров"€, багато рад≥сних момент≥в у житт≥,...от Nedved все перерахувала!! :)), н≥чого не додасиш! јга, так, не забудь п≥ти на вибори в березн≥, нам потр≥бен тв≥й голос!! ;))
ўоб цей день був незабутн≥м, всього-всього найкращого тоб≥!!

Cosa_nostra
Antwort 

ќ!!!! —ќЌ≈„ ќ!!!! Ќарештт≥ € можу п≥дн€ти за тебе келих!!!
—онце! я бажаю тоб≥ всього-всього: здоров"€, великоњ любов≥, дач≥ на  анарах та спортивний бумер :-) ≤ще не забувай, що ти вр€туЇш св≥т, а св≥т, €к в≥домо, р€туЇ велика краса! «алишайс€ такою самою доброю, впевненою в соб≥ красунею.
Ќ≥коли не забувай своњх друз≥в (нав≥ть в≥ртуальних ;-)) )
≤ не забудь зробити правильний виб≥р :-))
÷ей день запам"€таЇтьс€ тоб≥ надовго... “о нехай все твоЇ житт€ буде таким самим св≥тлим, €к сонце в л≥тн≥й пекучий день!
Ѕез таких людей, €к ти, ”крањна не ≥снувала б :-)) ѕатр≥отизму тоб≥ ще б≥льшого!
’ух, подруго! Ќе знаю нав≥ть що ≥ще сказати :-)) ѕросто залишайс€ такою, €к ти Ї ≥ примножуй хорош≥ своњ €кост≥, €ких в тебе дуже багато!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!! ѕќ«ƒќ–ќ¬Ћёё ¬≤ƒ ”—№ќ√ќ —≈–÷я !!!!!!!!!!!!!!!!
________________ иѓв—ь а_ћа‘≥я________________

ylana
Antwort 

goroshik
”х, успела, пока ƒень –ождени€ не закончилс€. ѕоздравл€ю теб€ с ƒнем –ождени€. „то пожелать, даже не знаю. ¬се уже всЄ перечислили. ћожет повторюсь: учЄбы легкой и друзей побольше. “ебе тут спортивный бумер пожелали, а € добавлю: побывай на нем во всех уголках земного шара, а в будущем, еще и в космос слетать.

909090
Antwort 

с прошедшим! всего всего тебе и много много! и главное что б тебе за это ничЄ не было!

Natali_H
Antwort 

¬≤“јё, ¬≤“јё,¬≤“јё “ебе, —онечко з цим прекрасним ƒнем!!!!! ¬ибачай, що трошки п≥зн≥ше, але, €к кажуть: "краще п≥зно, н≥ж н≥коли". “ож бажаю тоб≥ щаст€, здоров*€, усп≥х≥в у житт≥. ўоб твоњ мр≥њ завжди збувалис€. ¬сього “об≥ най-най-найкращого. ≤ ще одне - щоб було поб≥льше таких дн≥в у твоЇму житт≥, €к 10 липн€ цього року:) (ти знаЇш про що €).
P.S. –ада була познайомитис€ з “обою ≥ дуже хочу, щоб ти вир≥шила вс≥ своњ справи ≥ змогла прињхати до нас, в  арпати :) ÷ьом-цьом-цьом!!!
(в ≥нет-кафе чомусь не можу зайти через св≥й пост≥йний н≥к, тож створила соб≥ новий. над≥юсь, ти вп≥знаЇш, хто це). ”дач≥ “об≥!!! ≤ чекаю “ебе в серпн≥ в гост≥:))))))

Wild Dances

# Gesendet: 25 Jul 2005 22:50
Antwort 

GOROSHIK

ƒорога подруго!’оч ти вже й в≥дсв€ткувала цей приЇмний день,але в≥н не зак≥нчивс€,тому € теж хочу поздоровти тебе!

ѕо-перше,€ хочу побажати тоб≥ бути такою ж см≥ливою-≥ дал≥ розмовл€ти з вс≥ма у ƒн≥пр≥,од€гти украњнський костюм(щоб вс≥ вороги просто з≥ свого €ду зб≥силис€).Ѕудь такою ж патр≥отичною душею,€кою ти ≥ Ї зараз!—т≥й за свободу ≥ незалежн≥сть ”крањни,€к≥ ≥ дос≥ робила ти,г≥дна дочка свого народу!
ѕо-друге,залишайс€ такою ж життЇрад≥сною,н≥коли не сумуючою людиною,€ка вс≥х ≥ завжди п≥дтримуЇ!
ѕо-третЇ,щоб фортуна н≥коли не покидала тебе,а ти-нас ≥ –услан”!
ѕо-четверте,щоб ти завжди отримувала т≥льки приЇмн≥ емоц≥њ,сюрпризи,под≥њ-тобто,щоб весь негатив перетворивс€ у н≥що!
я ше можу продовжувати оте по-............... до неск≥нченност≥,але тут м≥сц€ не вистачитть.“ому просто ще додам побажанн€ «ƒќ–ќ¬я,бо €кщо воно буде(ј ¬ќЌќ ќЅќ¬я« ќ¬ќ ™!),то все ≥нше буде вже саме-собою!

LeDi_V_PoLoTeNCe
Antwort 

GOROSHIK

ѕоздравл€ю теб€ с ƒнем –ождени€!!!!!!!=)) ’очу пожелать тебе всего самого теплого, доброго и светлого в жизни! ѕусть теб€ окружают только люб€щие люди и насто€щие друзь€, будет крепкое здоровье, счастье и любовь!!!=))

Faktychno sama
Antwort 

Goroshik, оце € розум≥ю справжнЇ св€ткуванн€, що нав≥ть на форум не заходиш... ;))

Nedved
Antwort 

Faktychno sama —правжнЇ буде, коли вона тиждень не буде заходити на форум... :)))

goroshik

# Gesendet: 26 Jul 2005 18:49
Antwort 

Nedved
Faktychno sama
Cosa_nostra
ylana
909090
gsb80
Natali_H
Wild Dances
LeDi_V_PoLoTeNCe

Ќарод, величезне вам ƒя ”ё!!!!! ’очу, щоб ви знали, що стали дл€ мене справжн≥ми друз€ми, хоча € й не з ус≥ма знайома (це ми ще виправимо :)). ƒ€кую за те, що Ї так≥ люди, €к ви!!! ѕостараюс€ зд≥йснити все, що ви мен≥ набажали! ¬ибачайте, що довго не заходила...

Ann
Moderator
# Gesendet: 26 Jul 2005 19:15
Antwort 

goroshik
»звини, что опоздала, зайка!
я тоже поздравл€ю теб€ от дуи с дем рождени€, всего тебе самого наилучшего!

goroshik

# Gesendet: 26 Jul 2005 19:21
Antwort 

Ann
—пасибо! :)
« поверненн€м! як в≥дпочила?

Cosa_nostra
Antwort 

goroshik
’очу, щоб ви знали, що стали дл€ мене справжн≥ми друз€ми, хоча € й не з ус≥ма знайома (це ми ще виправимо :)).
ќй!!! “и не знаЇш, €кою ти дл€ мене подругою стала!!!!! —амою-самою!!!

goroshik

# Gesendet: 26 Jul 2005 20:30
Antwort 

Cosa_nostra
“и дл€ мене теж! :)))

Cosa_nostra
Antwort 

goroshik
я рада, що це взаЇмно :-)) “епер т≥ко зустр≥тис€ лишилос€ :-))

goroshik

# Gesendet: 26 Jul 2005 20:46
Antwort 

Cosa_nostra
“епер т≥ко зустр≥тис€ лишилос€ :-))
ј ти сумн≥ваЇшс€,що ми зустр≥немось? “≥льки повернешс€ в  ињв - чекай мене ≥ гост≥. :)))

MC SLAYER

# Gesendet: 26 Jul 2005 20:52
Antwort 

goroshik
Ќу да, вс≥ вже висказали в≥танн€, а ћ— т≥льки д≥бравс€ до форума...

¬≥таю тебе в≥д щирого серц€... ¬с≥х благ!

goroshik

# Gesendet: 26 Jul 2005 21:25
Antwort 

MC SLAYER
ƒ€кую!

Deine Antwort
             :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Name  » Passwort 

- Home -

Online now: Guests - 5; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 Mai 2020 02:21]

easy forum software miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site