—ашко ѕономарьов (1)

- Home - Registrierung - Antwort - Suchen - Statistik - Regeln - FAQ

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Off-Topic / —ашко ѕономарьов
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Autor Beitrag
Wild Dances

# Gesendet: 7 Nov 2005 19:45
Antwort 

¬загал≥ € дуже люблю ≥ поважаю цю людину-на творчост≥ —ашка ѕономарьова (ј –услани-то ≥ без нагадувань зрозум≥ло) творитьс€ моЇ баченн€ стосовно украњнськоњ музики ≥ взагал≥ стосовно ”крањни!–еально така людина вже давно заслужила величезного пам€тника ≥ взагал≥ просто ув≥ков≥ченн€ в ≥стор≥њ укранськоњ музики. р≥м того ќлександр ≥ –услана ,наск≥льки € знаю,Ї дуже файними друз€ми.™дине,що мен≥ не подобаЇтьс€-це проект з √аньою Ћорак,але то може просто комерц≥йний проект-та й все.јле в≥дкриваю € цю тему,бо знайшла таку статтю,€ка мене досить вразила.ќсь вона:

ќлександр ѕономарьов: ну, бл€ха, знайд≥ть мен≥ хтось ж≥нку!
ќрислава ∆еребецька
02.11.2005

?я вже н≥кому не потр≥бний. –оки йдуть, ≥ на старост≥ € залишус€ сам. я вже старий, н≥кому не потр≥бний кинутий пес?, ? б≥дкавс€ —ашко ѕономарьов.

Ћьв≥в?€нка ≤рина, добра знайома ѕономарьова, розпов≥ла √ј«≈“≤, що виконавець н≥€к не може впоратис€ ≥з зат€жною депрес≥Їю п≥сл€ розлученн€ з ќленою ћозговою. ѕ≥сл€ того, €к молод≥ люди роз?њхалис€, сп≥вак зовс≥м ?розкис?. —початку, аби не думати н≥ про що, ѕономарьов пив багато пива, запиваючи його конь€ком. ” цей же пер≥од виконавець ?прис≥в? на каль€н ≥, обкурившись, с≥дав за кермо свого мотоцикла ? њздив на велик≥й швидкост≥ по м≥сту. ј ще познайомивс€ з високою б≥л€вкою, представл€ючи њњ то своњм менеджером, то в≥зажистом. ƒ≥вчина ?доган€ла? ѕономарьова на його ж ?ћерседес≥?, коли той л≥тав за в≥тром по столиц≥. ѕроте вс≥ найближч≥ друз≥ —ашка знають ? весь цей цирк зат≥вавс€ лише задл€ того, аби не думати про розрив ≥з дружиною.

?ѕаразити? ѕономарьова
ј був час, коли за спиною —ашка завжди сто€ла дружина, котра допомагала йому в усьому: вир≥шувала справи, даючи чолов≥ков≥ займатис€ лише творчими питанн€ми та... в≥дпочинком. ѕ≥сл€ того, €к подружж€ ѕономарьов ? ћозгова розпалос€, —ашка н≥би п≥дм≥нили.
?«а ним немаЇ кому догл€дати. ј чолов≥ки ж, €к мал≥ д≥ти, ? говорить ≤рина. ? “е, що ѕономарьов зараз без дружини, видно неозброЇним оком: п≥д час телееф≥р≥в у нього то краватка перекрутитьс€, то один ком≥рець у сорочц≥ вигл€датиме з-п≥д п≥джака... Ќедавно в≥н купив соб≥ нов≥ запонки, що коштують майже 200 бакс≥в. ѕ≥д час фотосес≥њ сп≥вак сид≥в ≥з п≥дн€тими руками, аби вс≥ пом≥тили його дороге придбанн€. ѕроте, коли фотографуванн€ зак≥нчилос€, сп≥вак н≥€к не м≥г розщепнути соб≥ рукава самотужки ? зазвичай йому допомагала це робити дружина.?
“а не лише в≥зуальний вигл€д —ашка зараз ?кульгаЇ?. Ќе надто догл€нутими Ї ≥ д≥ти виконавц€, €к≥ зараз живуть ≥з татом. ?“а й доньки зараз вигл€дають недогл€нутими. Ћес€ ж н≥чого не робить! ? обурюЇтьс€ ≤ра. ? ћолода н€н€, €ку найн€в —ашко, не справл€Їтьс€ з≥ своњми обов?€зками. ћала ∆ен€ (донька ѕономарьова. ? јвт.) ходить з неп≥дт€гнутими колготами, замурзана. ¬она зовс≥м не догл€даЇ за д≥тьми ѕономарьова, а грош≥ отримуЇ.?
Ѕ≥да одна не приходить. ћало того, що нин≥ ѕономарьову важко самому побороти депрес≥ю, поруч ще й немаЇ в≥рних друз≥в, €к≥ п≥дтримали б його у важку хвилину. ѕро це також ≥з болем розказуЇ наша сп≥врозмовниц€. ?я була св≥дком, €к п≥сл€ запису п≥сн≥ ѕономарьов шукав соб≥ компан≥ю на веч≥р, аби розважитись. ¬≥н почав телефонувати ус≥м своњм друз€м, але вони, €к на зло, були зайн€тими:
? ѕрив≥т, ти де? ј-а-а, ≥з с≥м?Їю... ясно.
? ѕрив≥т. “и де? ¬ клуб≥ з друз€ми? Ќу, зрозум≥ло...
“ак≥ невдал≥ пошуки просто ?вбивали? —ашка, це спричин€ло випивки з випадковими знайомими та розгульне житт€. Ѕ≥л€ ѕономарьова завжди було багато ?паразит≥в?, €к≥ використовували його грош≥ та славу. ?ј в≥н цього не розум≥Ї, адже надто добродушний?, ? каже ≤рина.

?“ут б?ють, удома б?ють...?
ќднак дещо —ашков≥ таки вдалос€ заощадити ≥ не витратити на ?гульки?. як стало в≥домо √ј«≈“≤, недавно сп≥вак купив соб≥ квартиру в  иЇв≥, проте ще не перебравс€ до нового помешканн€. ƒо цього ѕономарьов жив на дач≥ п≥д  иЇвом з≥ своњми доньками. ѕ≥сл€ того, €к ќлена ћозгова перењхала в квартиру на ќболонь (район  иЇва), то ≥ —ашко подумав про д≥м у м≥ст≥.
?ЌеприЇмно було дивитис€ на —ашка п≥д час веч≥рн≥х гул€нь на фестивал≥ ?“авр≥йськ≥ ≤гри?, ? розказуЇ знайома сп≥вака. ? ¬≥н саме роз≥йшовс€ з ќленою та вир≥шив розслабитис€ п≥сл€ с≥мейного житт€. “аким € його н≥коли не бачила! ¬≥н ≥ ран≥ше випивав, але щоб так напиватис€...  ожного року ѕономарьов у  аховц≥ в≥дриваЇтьс€ на повну котушку, проте ран≥ше за його спиною сто€ла ж≥нка й контролювала... Ќа цьогор≥чному фестивал≥ € намагалас€ серйозно поговорити з ним. “а п≥сл€ ?промиванн€ м≥зк≥в? ѕономарьов за€вив: ?Ѕоже, що мен≥ робити!? “ут б?ють (мав на уваз≥ мене), удома б?ють...?.
ќстанн≥й раз ≤рина з друз€ми зустр≥лас€ з ѕономарьовим у “ернопол≥. ѕ≥сл€ концерту вони п≥шли до ресторану. ?—ашко ц≥лий веч≥р њв лише капусту за 3 гривн≥ 50 коп. „ому так скромно? ј йому спершу принесли щось одне. Ќе сподобалос€. ?“рохи покапризую?, ? сказав тихенько —ашко й почав знущатис€ з оф≥ц≥ант≥в. ѕот≥м в≥н замовив тел€тину, але так ≥ не дочекавс€ м?€са, бо його несли дуже довго. ћи н≥чого практично не замовл€ли, але рахунок у п≥дсумку прийшов косм≥чний ? майже 700 гривень. ≤ за що, питаЇтьс€?!? ? дивуЇтьс€ ≤рина.

я думаю,що вс≥ знають про його розрив з ћозговою.јле от реально € не думала,що в≥н може так переживати.«вичайно-то може бути просто пл≥тками.јле тим не менш мен≥ було б ц≥каво почути ваш≥ коментар≥ стосовно цього.“а й взагал≥-можна поговорити про таку нав≥ть достить непогану людину-€к —ашко!

Kvitoslava
Antwort 

ћен≥ теж дико подобаЇтьс€ ѕономарьов ≥ його творч≥сть!

Wild Dances

# Gesendet: 7 Nov 2005 20:16
Antwort 

Kvitoslava

ќсобливо п≥сн€ "¬арто чи н≥",але зараз € повертаюс€ ≥ до стареньких,але дуже файних!

goroshik

# Gesendet: 7 Nov 2005 23:32
Antwort 

Wild Dances
ј мены подобаЇтьс€ "—ерце".

olya_18
Antwort 

Wild Dances
але зараз € повертаюс€ ≥ до стареньких
€ њх пост≥йно слухаю. ƒуже класн≥ п≥сн≥ "ѕерша ≥ останн€ любов", "„ому так г≥рко плакала вона"...

јле от реально € не думала,що в≥н може так переживати.
ј € думала... Ћюдина, €ка може писати так≥ сильн≥ щир≥, емоц≥йн≥ п≥сн≥, певно ж здатна на так≥ ж переживаннн€.
хоча ц€ статт€ н≥би з бульварноњ газети

Kvitoslava
Antwort 

Wild Dances
“ак! "¬арто чи н≥" то —”ѕ≈–! ј ≥з старих його п≥сен≥ мен≥ дико подобаЇтьс€ п≥сн€ "„овен".¬загал≥ в ”крањн≥ нема такого сп≥вака €к пономарьов! ” нього дуже р≥дкий ≥ красивий голос ≥ своЇр≥дний стиль п≥сень ≥ саме цим в≥н дуже вид≥л€Їтьс€ ≥ в≥др≥зн€Їтьс€ в≥д ≥нших! =)

Nedved
Antwort 

"„омусь так г≥рко плакала вона" ≥ "¬арто чи н≥". ќц≥ п≥сн≥ в мене на першому м≥сц≥.

Wild Dances

# Gesendet: 8 Nov 2005 21:31
Antwort 

goroshik
ј мен≥ подобаЇтьс€ "—ерце".
ј мене ще т€гне на "√р≥м"!ќсобливо перший куплет!ј сьогодн≥,до реч≥,захот≥ла подивитись його диск €кийсь останн≥й-то не знайшла,причому багато точок об≥йшла,але Ќ≈ћј!ј так хочетьс€ п≥сн≥ давн≥ послухати!!!!!« нету л≥нь шукати,тому доведетьс€ ше в  иЇв≥ десь пошукати при нагод≥.

Wild Dances

# Gesendet: 8 Nov 2005 21:42
Antwort 

olya_18
ј € думала... Ћюдина, €ка може писати так≥ сильн≥ щир≥, емоц≥йн≥ п≥сн≥, певно ж здатна на так≥ ж переживаннн€.
хоча ц€ статт€ н≥би з бульварноњ газети

Ќе знаю,здаЇтьс€, з бульварноњ,але €кшо то правда,то в мене мороз по шк≥р≥ почне бити-наст≥льки шкода таку людину!

¬загал≥ в ”крањн≥ нема такого сп≥вака €к пономарьов! ” нього дуже р≥дкий ≥ красивий голос ≥ своЇр≥дний стиль п≥сень ≥ саме цим в≥н дуже вид≥л€Їтьс€ ≥ в≥др≥зн€Їтьс€ в≥д ≥нших! =)
“а !“аких надзвичайно мало!¬≥н вже ст≥льки на сцен≥-≥ найголовн≥ше,що у багатьох артист≥в п≥сл€ великого творчого житт€ починаЇтьс€ криза,а тут н≥би все навпаки-прогрес ≥ прогрес!≤ найголовн≥ше-в≥н величезний патр≥от своЇњ крањни,€ думаю,що нав≥ть подумати,щоб його ≥м€ прикр≥плювало до себе такий €рлик €к "продажний артист"-ѕ–ќ—“ќ Ќ≈ƒќѕ”—“»ћќ!ќт не знаю чом”,але англ≥йський репертуар мен≥ не дужеё,майже зовс≥м не до вподоби-украњнською ав нього найкраще виходить!!!Ќай так ≥ продовжуЇ!

Kvitoslava
Antwort 

Wild Dances
« нету л≥нь шукати
якшо ти дуже захочеш послухати т≥ п≥сн≥ то н≥€ка л≥нь не стане на завад≥! ѕов≥р! ѕо соб≥ знаю! ;)

Wild Dances

# Gesendet: 9 Nov 2005 19:12 - Edited by: Wild Dances
Antwort 

Kvitoslava
якшо ти дуже захочеш послухати т≥ п≥сн≥ то н≥€ка л≥нь не стане на завад≥! ѕов≥р! ѕо соб≥ знаю! ;)
Ќу в нього ж в репертуар≥-не три чи дв≥ п≥сн≥.ѓх там не менше сотн≥ € думаю!ј вс≥ ж дуже довго качати-легше купити диск.

Nedved
Antwort 

Wild Dances
Ќу в нього ж в репертуар≥-не три чи дв≥ п≥сн≥.ѓх там не менше сотн≥ € думаю!ј вс≥ ж дуже довго качати-легше купити диск.

√м, ти ж мен≥ сама л≥нк давала, де € три альбоми скачала.

Wild Dances

# Gesendet: 9 Nov 2005 23:00
Antwort 

Nedved
√м, ти ж мен≥ сама л≥нк давала, де € три альбоми скачала.
ќт € про це ж ≥ кажу-але в тебе ж зовс≥м ≥нший нет,у тебе просто реактивний л≥так,а в мене черепаха в зародку!ј от класно,що € тебе зат€гнула на "¬арто чи н≥" все таки!!!!!

Nedved
Antwort 

Wild Dances
ј от класно,що € тебе зат€гнула на "¬арто чи н≥" все таки!!!!!

ћене на цю п≥сню просто не можна було не зат€гнути!..
ƒе б ще англомовну верс≥ю вз€ти(т≥льки не рем≥кс)?..

Wild Dances

# Gesendet: 10 Nov 2005 18:02
Antwort 

Nedved
ћене на цю п≥сню просто не можна було не зат€гнути!..
я сама њњ досить довго по 100 раз на десь прослуховувала...„мусь так було тод≥,але зараз знов все повертаЇтьс€!

ƒе б ще англомовну верс≥ю вз€ти(т≥льки не рем≥кс)?..
ќй,сонечко,не знаю,у кл≥п≥ був рем≥кс.ј ти вже багато перешукала?

Kvitoslava
Antwort 

Nedved
ƒе б ще англомовну верс≥ю вз€ти
ј шо така Ї? ÷≥каво...:/

Kvitoslava
Antwort 

Wild Dances
я знаю шо це буде трошки не в тему,але ми так давно не чулис€! я аж сумую вже!ћоже зателефонуЇш мен≥ колись,€к тоб≥ зручно буде? ƒобре? =)

Wild Dances

# Gesendet: 10 Nov 2005 20:22
Antwort 

Kvitoslava
—онечко,€ тоб≥ сама це збиралась казати.јле думала,що ти €краз чути мене не дуже хочеш-коротше,спод≥ваюсь тоб≥ дозвонитис€ ≥ по€сню причини де€к≥,та й взагал≥ нам треба на ц≥лу аж тему окремо поговорити.

Wild Dances

# Gesendet: 10 Nov 2005 20:33
Antwort 

“ак,а тепер повернемось до теми!—ьогодн≥ випадково перемикаючи канали, натрапила на пр€мий еф≥р з пономарьовим по 5 каналу.“ема була приблизно така "ѕатр≥отизм украњнц≥в".Ќу € впевнилася,що —ашко-справжн≥й патр≥от.¬≥н розказува¬,що дуже гордий своЇю крањною,коли у нењ так≥ здобутки.ѕершим з них в≥н назвав перемогу –усланочки,до реч≥!“ак шо —ашко-форевер!:)

ѕ.—.ѕравда мен≥ не дуже подобаЇтьс€ зараз те,шо в≥н робить з √аньою Ћорак-оцей њхн≥й кл≥п "1000 поц≥лунк≥в",€кий скоро вийде у еф≥р.......«ато класно було,коли зробили так,щоб вона дор≥вн€лас€ до нього ростом на зйомках новор≥чноњ передач≥-њй так≥ страшн≥ €к≥сь туфл≥ у форм≥ цеглини за допомогою мотузки прив€зали!хоч помучилась трохи,ато завжди сама вс≥х мучить!

Kvitoslava
Antwort 

Wild Dances
.¬≥н розказува¬,що дуже гордий своЇю крањною
Ќу а €к же ти думала? —ашко справжн≥й патр≥от! ≤накше € його ≥ не представл€ла соб≥!

нам треба на ц≥лу аж тему окремо поговорити.
ƒ€кую шо подзвонила! ћен≥ було дико приЇмно чути тебе! јле мен≥ здалос€ шо ми поговорили замало! “а € всеодно хочу сказати шо н≥ в €кому раз≥ небуду злитись чи ображатись на тебе!“ому шо причин на це у мене н≥€ких нема! ;) як буде можлив≥ст-телефонуй ,чи просто зроби виклик ≥ € тоб≥ обов"€зково передзвоню! ƒомовились?=)

Wild Dances

# Gesendet: 12 Nov 2005 18:05
Antwort 

Kvitoslava
Ќу а €к же ти думала? —ашко справжн≥й патр≥от! ≤накше € його ≥ не представл€ла соб≥!
я теж не у€вл€ю,от €кби не ц€ √ан€,то був би майже зе бес“!

ƒ€кую шо подзвонила! ћен≥ було дико приЇмно чути тебе! јле мен≥ здалос€ шо ми поговорили замало! “а € всеодно хочу сказати шо н≥ в €кому раз≥ небуду злитись чи ображатись на тебе!“ому шо причин на це у мене н≥€ких нема! ;) як буде можлив≥ст-телефонуй ,чи просто зроби виклик ≥ € тоб≥ обов"€зково передзвоню! ƒомовились?=)
ћен≥ теж було нажзвичайно приЇмно,давно вже не говорили!ѕросто сьогодн≥ мен≥ тре було рано встават»,а вчора ше купу написат»(зошит,€ ж тоб≥ розказувала:),јле €кшо бажаЇш-сьоогодн≥ обов€зково поговоримо,т≥льки не знаю коли точно-тре ,шоб татко захроп≥в,а тод≥ все ок!:)

Kvitoslava
Antwort 

Wild Dances
јле €кшо бажаЇш-сьоогодн≥
≤з задоволенн€м! я твого тата сама усиплю,€кшо вже на то п≥шло!ƒореч≥! ќбов"€хково пов≥дом мен≥ пот≥м €к там тво€ ол≥мп≥ада! ќк?

Nedved
Antwort 

Wild Dances
у кл≥п≥ був рем≥кс

ќт € ≥ хочу ор≥г≥нал.

Wild Dances

# Gesendet: 12 Nov 2005 19:59
Antwort 

Kvitoslava
≤з задоволенн€м! я твого тата сама усиплю,€кшо вже на то п≥шло!ƒореч≥! ќбов"€хково пов≥дом мен≥ пот≥м €к там тво€ ол≥мп≥ада! ќк?
Ќ≤.сонечко,€ не думаю,що ти його усипиш-в≥н радше оживитьс€,н≥ж засне,поговоривши з тобою:)“и ж не нудна!!!!!!
ј ц€ ол≥мп≥адп через тиждень р≥вно буде т≥льки,головне хоч,щоб кр≥м ще одн≥Їњ мен≥ третьоњ не дали,бо не виживу!

Nedved
ќт € ≥ хочу ор≥г≥нал.
ј от у мене Ї одна теза-може такого ориг≥налу поки шо не ≥снуЇ в нет≥ або нав≥ть на дисках?я €кось про це т≥льки шо подумала.

Wild Dances

# Gesendet: 12 Nov 2005 20:01
Antwort 

ќсь ше одну статтю знайшла-ше б≥льш скандальн≥шу,прич≥м з сайту “еритор≥њ ј,не €когось л≥вого,так шо може €кась дол€ правди Ї.јле,€кшо все правда,то € йду стр≥л€тис€.ќт прочитайте:

ѕќЌќћј–№ќ¬ ¬»«Ќј¬ —¬ќѓ —“ќ—”Ќ » « јЌ≤ Ћќ–ј  ≤ Ќј«¬ј¬ ≤?ћя Ћёƒ»Ќ», „≈–≈« я ” ¬≤Ќ –ќ«Ћ”„»¬—я « ќЋ≈Ќќё ћќ«√ќ¬ќё

„ого т≥льки не говор€ть про творче та приватне житт€ украњнських з≥рок, але часто ц€ ≥нформац≥€ не п≥дтверджена фактами. ќднак цього разу артист повн≥стю п≥дтвердив ≥нформац≥ю, €ка ран≥ше була лише пл≥тками. Ќим став ќлександр ѕономарьов.

ѕ≥сл€ зйомок сп≥льного кл≥пу ќлександра ѕономарьова та јн≥ Ћорак багатьох зац≥кавив цей дует. ќсновн≥ пл≥тки точилис€ над тим, що у ѕономарьова та Ћорак роман. јле це були лише чутки, €к≥ згодом перетворилис€ на факт. —ьогодн≥ п≥д час чат-конференц≥њ на сайт≥ ?Forum? ќлександр ѕономарьов п≥дтвердив ≥нформац≥ю, що у нього з Ћорак стосунки б≥льше н≥ж дружн≥. јле про подробиц≥ говорити в≥дмовивс€.

“акож ѕономарьов п≥дтвердив, що причиною розлученн€ з ќленою ћозговою стала досить в≥дома людина в украњнському шоу-б≥знес≥ ? ≈дуард (ми знаЇм двох в≥домих ≈дуард≥в - це кер≥вник компан≥њ ?Lavina Music?, людина причетна до таких виконавц≥в, €к ¬¬, ќкеан ≈льзи, √айтана, јн≥ Ћорак та багато ≥нших - це ? ≈дуард  л≥м, та молод≥жний альтернативний сп≥вак ≥ композитор, екс-музикант “Ќћ , фронтмен гурту Ќеƒ≥л€ - ≈дуард ѕриступа). як ви думаЇте, про кого йдетьс€?

ѕ.—,я думаю,ўо йдетьс€ про  л≥ма,бо в≥н не такий б≥дний дл€ ћозговоњ та й не такий молодий,€к той,що з нед≥л≤,тому певно саме в≥н!

Nedved
Antwort 

Wild Dances
ј от у мене Ї одна теза-може такого ориг≥налу поки шо не ≥снуЇ в нет≥ або нав≥ть на дисках?я €кось про це т≥льки шо подумала.

’а, а €к таке може бути? « чого вони рем≥кс робили?

Wild Dances

# Gesendet: 12 Nov 2005 21:42
Antwort 

Nedved
’а, а €к таке може бути? « чого вони рем≥кс робили?
я в цьому не дуже об≥знана,€ думала,що можна зробити з украњнськоњ верс≥њ....јбо просто зараз вони не включать в диск англомовну або нав≥ть вона ше лежить десь в стол≥ ѕономарьова ≥ його команди,а громадськ≥сть њњ ще й не чула.....

Nedved
Antwort 

Wild Dances як же зробити з украњнськоњ верс≥њ, €кщо в рем≥кс≥ в≥н сп≥ваЇ по=англ≥йськи?

Wild Dances

# Gesendet: 13 Nov 2005 18:15
Antwort 

Nedved
Ќе знаю,написала,€к попало,я мала на уваз≥ на рем≥кс з укр п≥сн≥ наклав англ. текст.¬загал≥,€ €кусь дурню несу-не слухпай мене.

“а ,сьогодн≥ в ћелорам≥ показали того хлопц€,€ку √ан€  уЇк привела на запис зйомок новор≥чноњ передач≥.Ќу шо сказати-на щаст€ не ѕономарьов.ƒо того ж не гарни…,коротше,€кшо це той простий хлопець-њњ коханий,то € спок≥йна,бо ѕономарьова вона не варта!

Kvitoslava
Antwort 

Wild Dances
ƒуже файна фотка —ашка! ;)

“и ж не нудна!!!!!!
ƒ€кую!
мен≥ третьоњ не дали,бо не виживу!
“и ж у нас розумниц€ ≥ €кшо дадуть третю,то € 100% знаю шо ти з≥ вс≥м чудово справишс€! ;)

Wild Dances
Nedved
ј тепер по€сн≥ть мен≥,люб≥ моњ,про €кий рем≥кс ви кажете! ћен≥ теж дико ц≥каво! =)

. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Deine Antwort
             :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Name  » Passwort 

- Home -

Online now: Guests - 1; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 Mai 2020 02:21]

web forum software miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site