Show your desktop wallpaper (5)

- Home - Registrierung - Antwort - Suchen - Statistik - Regeln - FAQ

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Off-Topic / Show your desktop wallpaper
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Autor Beitrag
FNX
Antwort 

alex_alex
тебе тоже лапши навешали??

alex_alex
Antwort 

FNX
vfrfhjyb rhfot=)

це щоб —ћ≤ не зрозум≥ли=)

FNX
Antwort 

Vynnyk
видишл ли, мен€ очень бесит тот факт, что некоторые с*ки могут «ƒ≈—№ кричать "–”—ЋјЌј - —”ѕ≈–" а где-то “јћ, в другом месте - "–”—ЋјЌј - ј÷“ќ…"

более того - замечаю, что в последнее врем€ очень часто возникают конфликты из-за какой-то мелочи а то и вообще без поводу.......

FNX
Antwort 

а если по теме, то.......

alex_alex
Antwort 

FNX
руль

FNX
# Gesendet: 20 Jun 2006 00:06 - Edited by: FNX
Antwort 

it's from warcraft 3 move))

снимал и фотожопил сам)) еси есь желание, на мыло скинуть могу;)

Wild Dances

# Gesendet: 20 Jun 2006 00:18
Antwort 

FNX
я,здаЇтьс€,на тебе не нањжала.я коректно попросила.ƒл€ мене важливим завжди був фактор дружби.
“об≥ € вд€чна справд≥,ти д≥йсно мен≥ колись допом≥г,€кшо пам€таЇш-€ теж колись намагалась...Ќо,на жаль,н≥чого не вийшло.ѕросто € попросила бути трошки потолерантн≥шою-яна ж все-таки д≥вчина,а ти-джельтенмен.я ше в≥рю,що так≥ ж романтики,€к ≥ € ≥снують...
ћожеш вважати мене ким хочеш...“а сварок чи спор≥в з мене вистачить-набрилло...я не дам нищити сама соб≥ житт€.≤ не хочу,щоб ти соб≥ таким його робив.“ак же ж приЇмно,коли тебе любл€ть..ќт ≥ ти подумай-може варто зам≥нити €кесь грубе слово на добре,перед тим €к напишеш-подумай.≤ люди оц≥н€ть,коли до них по доброму.
Ќе сприймай моЇ пов≥домленн€ в штики будь-ласка,а €кшо нав≥ть у тебе з€витьс€ негатив щодо мене,подумай про –услану ≥ про те,шо варто зробити шось творче-це принесе користь в першу чергу тоб≥.
я не вчу €к жити-вистачить-€ вже була вчителем-поганим причому,т≥льки голову соб≥ розбила ≥ серце заодно.я просто роблю дружню пораду...

FNX
Antwort 

Wild Dances
извени, но помоему фраза "мать его /расширени€/ зј ногу" даже близко на мат несмахивает.......
это раз
и во вторых, о какой помощи ты говориш?? помочь мне подружитьс€ с человеком, который все врем€ врет всем подр€т?? спасибо, но € пожалуй откажусь от лицемеров!!

Wild Dances

# Gesendet: 20 Jun 2006 00:30
Antwort 

FNX
извени, но помоему фраза "мать его /расширени€/ зј ногу" даже близко на мат несмахивает.......
это раз

помовчу..≥ € не казала рпро мати-€ казла про образи..

и во вторых, о какой помощи ты говориш?? помочь мне подружитьс€ с человеком, который все врем€ врет всем подр€т?? спасибо, но € пожалуй откажусь от лицемеров!!
€ намагалась тоб≥ допомогти зрозум≥ти людей,а не €кусь 1 конкретну-в тебе ж не з одною не лади...¬ибач,б≥льш не буду набридати...

FNX
Antwort 

Wild Dances
помовчу..≥ € не казала рпро мати-€ казла про образи..
мне, между прочим, тоже не очень при€тно, когда мои посты прав€тьс€ просто так.......
просто модеру шото в голову стукнуло, вот он и решил потренироватьс€ в модераторстве

€ намагалась тоб≥ допомогти зрозум≥ти людей
€ прекрасно понимаю людей;))
но в любом случае € всегда буду ѕ–ќ“»¬ Ћ∆»!! ѕ–ќ“»¬ Ћ»÷≈ћ≈–»я!! ѕ–ќ“»¬ ¬—≈’ ѕ–»ƒ”– ќ¬, которые засел€ют эту долбаную землю, никогда нестану улыбатьс€ тем, кого ненавижу и никогда не буду пытатьс€ кому-то понравитьс€ веша€ лапшу на уши.......

понимаю, что иногда бываю слишком грубый и слишком агресивно показываю свою позицию, но все же
дорожить делом чести не так уж сложно!

FNX
# Gesendet: 20 Jun 2006 00:44 - Edited by: FNX
Antwort 

Vynnyk
no problemo;)

FNX
Antwort 

Vynnyk
Ќ≈ тоб≥ ≥ не мен≥ судити "ѕ–»ƒ”– ≤¬".
а € ≥ не збираюсь њх судити....... просто € не збираюсь робити вигл€д, що мен≥ все подобаЇтьс€ коли насправд≥ абсолютно неподобаЇтьс€

ј негативне до людей не зм≥нить людину аж н≥€к! ÷≈ Ќ≈ ¬»–≤Ў≈ЌЌя ѕ–ќЅЋ≈ћ»!
та € до т≥Їњ х≥пхап нав≥ть слова б≥льше не мовлю а вона, €кщо ще непом≥тно, весь час першою ч≥пл€етьс€((
€к вже тут промовчиш??.......

yanya
Moderator
# Gesendet: 20 Jun 2006 01:04
Antwort 

FNX
просто модеру шото в голову стукнуло,
а може вона подумала що варто дотримуватись певноњ цензури на форум≥, щоб не вигл€дати б≥лою вороною?

FNX
Antwort 

yanya
а може можна було сказати по-нормальному а не випендрюватись??.......

Vynnyk
якщо тоб≥ щось не подобаЇтьс€ в чињхось словах, то не потр≥бно в≥пов≥дати так щоб ≥ ≥ншим пот≥м не сподобались твоњ слова!
любезность на любезность - это же св€тое!!

Ќевже зразу треба реагувати агресивно!?
але ж це не перший раз....... далеко не перший.......

FNX
Antwort 

Vynnyk
какой у т€ wallpaper??

FNX
Antwort 

Vynnyk
мульти дитинства))??

yanya
Moderator
# Gesendet: 20 Jun 2006 01:51
Antwort 

Vynnyk
—упер! Ќав≥ть тут дика енерг≥€!

alex_alex
Antwort 

Vynnyk
о тепер ≥ в мене така шпалера=))

alex_alex
Antwort 

как вам?

yanya
Moderator
# Gesendet: 20 Jun 2006 22:04
Antwort 

alex_alex
—упер! ѕерша особливо!

alex_alex
Antwort 

yanya
у мене вона зараз шпалера.....
пот≥м ще викладу

Wild Dances

# Gesendet: 20 Jun 2006 23:49
Antwort 

FNX
мне, между прочим, тоже не очень при€тно, когда мои посты прав€тьс€ просто так.......
просто модеру шото в голову стукнуло, вот он и решил потренироватьс€ в модераторстве

÷е не до мене.я простий учасник.јле €кшо хтось модератор≥в редагуЇ пов≥домленн€-значить,в≥н маЇ на то €к≥сь причини...Ћадно закриЇм тему,щоб ти не писав знову всього:-/)

€ прекрасно понимаю людей;))
но в любом случае € всегда буду ѕ–ќ“»¬ Ћ∆»!! ѕ–ќ“»¬ Ћ»÷≈ћ≈–»я!! ѕ–ќ“»¬ ¬—≈’ ѕ–»ƒ”– ќ¬, которые засел€ют эту долбаную землю, никогда нестану улыбатьс€ тем, кого ненавижу и никогда не буду пытатьс€ кому-то понравитьс€ веша€ лапшу на уши.......

тво€ думка,твоЇ житт€,але спробуй менше ображатис€ на житт€,хоч воно тебе ≥ образило.«ате в тебе Ї багато гарного в житт€,€ впевнена.“и маЇшдв≥ руки,дв≥ ноги,голову на плечах ≥ т.д.,хоч €к це не банально звучить...≤ € впевнена,що боизьк≥ ≥ р≥дн≥ тебе любл€ть!÷≥нуй вже це!ƒехто ≥ того немаЇ,а таких багато!

понимаю, что иногда бываю слишком грубый и слишком агресивно показываю свою позицию, но все же
дорожить делом чести не так уж сложно!

ѕрогрес,шо ти шось розум≥Їш ≥ все-тпаки визнаЇш,значить вс≥ твоњми непорозум≥нн€ ≥ пост≥йн≥ немарн≥,вони принесли своњ плоди.“и молодець,€кшо робиш висновки!

alex_alex
Antwort 

Wild Dances
тво€ думка,твоЇ житт€,але спробуй менше ображатис€ на житт€,хоч воно тебе ≥ образило.«ате в тебе Ї багато гарного в житт€,€ впевнена.“и маЇшдв≥ руки,дв≥ ноги,голову на плечах ≥ т.д.,хоч €к це не банально звучить...≤ € впевнена,що боизьк≥ ≥ р≥дн≥ тебе любл€ть!÷≥нуй вже це!ƒехто ≥ того немаЇ,а таких багато!

—упер сказано!!! супер!!!!

FNX
Antwort 

alex_alex
интересные пэйзажи....... а как называюццо?? прыжок жопой на скалу и поле драпа))??

Wild Dances
ну ≥ хто тоб≥ сказав, що € ображаюсь на житт€?? знову наслухалась казна чого в≥д казна кого??

€кщо € в чомусь помиливс€, то завжди готовий це визнати....... €кщо на це вкажуть по-нормальному.......

alex_alex
Antwort 

FNX
хм... хороший вариант.....

FNX
Antwort 

alex_alex
какой вариант??

Wild Dances

# Gesendet: 21 Jun 2006 17:57
Antwort 

FNX
ну ≥ хто тоб≥ сказав, що € ображаюсь на житт€?? знову наслухалась казна чого в≥д казна кого??
Ќу це ≥ так видно по твоњм пов≥домленн€м ≥ темам...

€кщо € в чомусь помиливс€, то завжди готовий це визнати
молодець!:-)

€кщо на це вкажуть по-нормальному.......
ј ми €краз ≥ стараЇмось:-)!

FNX
Antwort 

Wild Dances
погано т≥льки, що ≥нши нехочуть визнавати своњх помилок.......

Ќу це ≥ так видно по твоњм пов≥домленн€м ≥ темам...
ну ≥ що саме тебе навело на думку, що € образивс€ на житт€??
чи може це тоб≥ хтось роз'€снив моњ пости/теми на св≥й смак??

ј ми €краз ≥ стараЇмось:-)!
хто це "ми" ≥ чому т≥льки зараз;)??

Wild Dances

# Gesendet: 21 Jun 2006 18:16
Antwort 

FNX
погано т≥льки, що ≥нши нехочуть визнавати своњх помилок.......
я своњ помилки визнаю,особливо останн≥м часом!:-)ќт €к≥ у тебе до мене претенз≥њ?

ну ≥ що саме тебе навело на думку, що € образивс€ на житт€??
ну та несправедлив≥сть стосовно навчанн€ хоч би...¬се було сказано в надто песим≥стичних тонах!’оча,€ розум≥ю чому...

хто це "ми" ≥ чому т≥льки зараз;)??€ не сказала "зараз":-)
ј невже н≥хто з наших флорумчан не намагаЇтьс€ тоб≥ допомогти?“а тут вс≥ з тобою говор€тьшось рад€ть наче...’≥ба не так?

FNX
Antwort 

Wild Dances
я своњ помилки визнаю,особливо останн≥м часом!:-)ќт €к≥ у тебе до мене претенз≥њ?
ой кицю)) шо ти таке верзаш?? та €к≥ ж в мене можуть бути притенз≥њ до тебе??

ну та несправедлив≥сть стосовно навчанн€ хоч би...¬се було сказано в надто песим≥стичних тонах!’оча,€ розум≥ю чому...
?? "последние дни ”краины" ??
просто намагавс€ дати зрозум≥ти старому маразматику на реальних прикладах до чого прив≥в нас його обожнюваний президент з≥ своею командою.......

ј невже н≥хто з наших флорумчан не намагаЇтьс€ тоб≥ допомогти?“а тут вс≥ з тобою говор€тьшось рад€ть наче...’≥ба не так?
допомогти ≥з жалост≥????
а мен≥ здавалос€, що це звичайне сп≥лкуванн€((.......
а виходить так, що це ви мен≥ послугу робите.......
просто чудово, що ж тут ще скажеш??

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Deine Antwort
             :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Name  » Passwort 

- Home -

Online now: Guests - 1; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 Mai 2020 02:21]

light forum script miniBB™ © 2001-2021 admin | Ruslana. Official site