"∆ертва моди" ≥ –”—я (1)

- Home - Registrierung - Antwort - Suchen - Statistik - Regeln - FAQ

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Off-Topic / "∆ертва моди" ≥ –”—я
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Autor Beitrag
Yusya
Antwort 

’тось бачив сьогодн≥ по-Ќовому каналу "жертву моди? взагал≥-то € н≥коли не дивлюс€ цю програму. ось ≥ сьогодн≥ не дивилась. саме тому ≥ потрапила туди лише на останн≥ 5 хв. ј там - –ус€! ¬она допомагала (разом з ведучим) д≥вчин≥ "перетворитис€" на Ўак≥ру.
“ож, €кщо хтось з ¬ас бачив "∆ертву моди", то скаж≥ть , будь ласка, про своњ враженн€.

yanya
Moderator
# Gesendet: 10 Dez 2005 14:37
Antwort 

Yusya
Ќа жаль, не бачила, але тепер розум≥ю чому мен≥ дзвонила найкраща подруга ≥ казала щоб € терм≥ново включила Ќовий! јле € була на здач≥ зал≥ку :( ј повторювати будуть?

Yusya
Antwort 

yanya
“ак, повтор буде в понед≥лок о 5.30 (ранку). я подивлюс€ обов'€зково.

Oleg_
Antwort 

я бачив. —уперово!

yanya
Moderator
# Gesendet: 10 Dez 2005 21:28
Antwort 

Yusya
може то Etos попросити аби записала... ¬ 5 ранку м≥й тато не зрозум≥Ї чого дитина н≥ св≥т н≥ зор€ встала ≥ до “Ѕ п≥дклалась. “а ≥ € заплющеними очима мало що побачу... ’оча заради –услани на так≥ жертви йти не т≥льки можна, але й треба. ¬она €к н≥хто заслуговуЇ.

goroshik

# Gesendet: 11 Dez 2005 01:08
Antwort 

Yusya
“ак, повтор буде в понед≥лок о 5.30 (ранку). я подивлюс€ обов'€зково.
ƒ€кую! я €краз в цей час прокидаюсь :)

Wild Dances

# Gesendet: 11 Dez 2005 01:37
Antwort 

goroshik
¬≥таю!ј мене п≥сл€ того,€к € засинаю о п≥в на 1 ≥ бомбою не розбудиш.“ут т≥льки м≥й татко вправл€Їтьс€!

Yusya
я теж бачилј,але зовс≥м не все!!!!!!!!!!!!!

goroshik

# Gesendet: 11 Dez 2005 01:40
Antwort 

Wild Dances
¬≥таю!ј мене п≥сл€ того,€к € засинаю о п≥в на 1 ≥ бомбою не розбудиш.“ут т≥льки м≥й татко вправл€Їтьс€!
якби це залежало в≥д мене, то € б спала години до 10. јле ж робота... треба вставати!

Wild Dances

# Gesendet: 11 Dez 2005 01:46
Antwort 

goroshik
якби це залежало в≥д мене, то € б спала години до 10. јле ж робота... треба вставати!
а л€гаЇш ти о котр≥й?
ј то € вже одному сонечку пооб≥ц€ла,що одне м≥сце у когось буде дуже набите через те,що л€гаЇ п≥зно ≥ не њсть той зайчик!

goroshik

# Gesendet: 11 Dez 2005 01:51
Antwort 

Wild Dances
а л€гаЇш ти о котр≥й?
ќ перш≥й в основмому. Ќе ран≥ше 12 це точно!

ј то € вже одному сонечку пооб≥ц€ла,що одне м≥сце у когось буде дуже набите через те,що л€гаЇ п≥зно ≥ не њсть той зайчик!
Ќе треба так! я ж не винна! ѕричому € њм - в об≥д, ну ≥ ввечер≥ трохи... :)

Wild Dances

# Gesendet: 11 Dez 2005 01:58
Antwort 

goroshik
ќ перш≥й в основмому. Ќе ран≥ше 12 це точно!
“од≥ ти наступнј!

Ќе треба так! я ж не винна! ѕричому € њм - в об≥д, ну ≥ ввечер≥ трохи... :)
Ќу рад≥й,у тебе трошки менша доза буде!Ѕо не можна себе так мучити!

goroshik

# Gesendet: 11 Dez 2005 02:04
Antwort 

Wild Dances
“од≥ ти наступнј!
“и ж сама така сама! :)

Ќу рад≥й,у тебе трошки менша доза буде!Ѕо не можна себе так мучити!
я себе не мучаю. ¬ пор≥вн€нн≥ з де€кими людьми € взагал≥ дуже багато сплю! ƒо того ж € звикла. “а ≥ вибору €когось тут немаЇ...треба все встигати.

Wild Dances

# Gesendet: 11 Dez 2005 02:17
Antwort 

goroshik
“и ж сама така сама! :)
я?Ќ≤!ћене батьки контролюют№!:(

я себе не мучаю. ¬ пор≥вн€нн≥ з де€кими людьми € взагал≥ дуже багато сплю! ƒо того ж € звикла. “а ≥ вибору €когось тут немаЇ...треба все встигати.
як € б хт≥ла опинитись на твоЇму м≥сц≥!¬се б встигала!

goroshik

# Gesendet: 11 Dez 2005 23:31
Antwort 

Wild Dances
я?Ќ≤!ћене батьки контролюют№!:(
≤нколи це не так вже й погано...

як € б хт≥ла опинитись на твоЇму м≥сц≥!¬се б встигала!
Ќе раджу опин€тис€ на моЇму м≥сц≥ :)))

Wild Dances

# Gesendet: 12 Dez 2005 18:38 - Edited by: Wild Dances
Antwort 

goroshik
≤нколи це не так вже й погано...
“≥льки не в моЇму випадку!«авжди хочетьс€ ст≥льки зробити-це позитивний вплив одн≥Їњ людини,але €к доходить до справи,то розум≥ю,що руки,€к кажуть,не з того м≥сц€ ростуть та вже тод≥ н≥ч,а татко дуже сваритьс€!’оча сьогодн≥ заснула о перш≥й-крутилась,думала про важлив≥ на даний м≥с€ць реч≥ ≥ пот≥м €кось-таки заснула,а прокинулась о шост≥й,але здалось,що нав≥ть не л€гала або навпаки ,н≥би ц≥лу добу спала-коротше вперше виспалась!

Ќе раджу опин€тис€ на моЇму м≥сц≥ :)))
ј € б дуже хот≥ла!

goroshik

# Gesendet: 12 Dez 2005 23:34
Antwort 

Wild Dances
ј € б дуже хот≥ла!
ћожна д≥знатис€ чому?

Wild Dances

# Gesendet: 13 Dez 2005 16:19
Antwort 

goroshik
ћожна д≥знатис€ чому?
Ќу € вже собою пишаюсь-вже дек≥лька дн≥в ше на годину п≥зн≥ше л€гаю!:)¬от вчора,тобто вже сьогодн≥ при св≥тл≥ моб≥лки п≥д л≥жком писала тв≥р про √амлета!:)«вичайно,€ могла б його написати ≥ зараз,але це лише пуста трата часу,на даний момент мен≥ залишилось лише дещо в≥дкорегувати ≥ все!
 –≤ћ “ќ√ќ,можеш мене прив≥тати!Ќарешт≥ в≥дчула,що виспалась!ћен≥ ц≥ дек≥лька годин здались найсолодшими,н≥ж €к ≥нколи € спала по 10-11 годин!
≤ нарешт≥ адренал≥н-почутт€,що тебе в любу хвилину можуть застукати батьки!ќсобливо коли чуЇш,що вони ще не заснули,а тут €к на зло вмикаЇтьс€ моб≥льний!:)“од≥ затримуЇш на хвилину подих,в≥дчуваЇш,€к б`Їтьс€ серце! оротше € просто в захопленн≥ в≥д цього!:)

goroshik

# Gesendet: 16 Dez 2005 23:17
Antwort 

Wild Dances
 –≤ћ “ќ√ќ,можеш мене прив≥тати!Ќарешт≥ в≥дчула,що виспалась
¬≤“јё!!!! я про це зараз можу т≥льки мр≥€ти...

нарешт≥ адренал≥н-почутт€,що тебе в любу хвилину можуть застукати батьки!
Ќу... в моЇму житт≥ адренал≥ну ≥ так вже переб≥р :)))

Wild Dances

# Gesendet: 16 Dez 2005 23:56
Antwort 

goroshik
¬≤“јё!!!! я про це зараз можу т≥льки мр≥€ти...
«начить, ти спиш що-взагал≥ менше 4-5 годин?

Ќу... в моЇму житт≥ адренал≥ну ≥ так вже переб≥р :)))
ј мен≥ його дуже не вистачаЇ,бо вс≥ мен≥ дорог≥ люди-надто далеко!

goroshik

# Gesendet: 17 Dez 2005 00:09
Antwort 

Wild Dances
«начить, ти спиш що-взагал≥ менше 4-5 годин?
Ќамагаюсь спати не менше, н≥ж 4-5 годин. јле на робот≥ дуже стомлюсь, певно ще не звикла. ƒо того ж ф/к... потр≥бно щось вигадувати. “ож в≥льного часу взагал≥ немаЇ... а в мене ж ще й навчанн€. ѕро щось ≤ЌЎ≈(!) думати, просто немаЇ часу.

ј мен≥ його дуже не вистачаЇ,бо вс≥ мен≥ дорог≥ люди-надто далеко!
≤ не нагадуй... :(

Wild Dances

# Gesendet: 17 Dez 2005 00:16
Antwort 

goroshik
Ќамагаюсь спати не менше, н≥ж 4-5 годин. јле на робот≥ дуже стомлюсь, певно ще не звикла. ƒо того ж ф/к... потр≥бно щось вигадувати. “ож в≥льного часу взагал≥ немаЇ... а в мене ж ще й навчанн€. ѕро щось ≤ЌЎ≈(!) думати, просто немаЇ часу.
ћен≥ тебе дуже шкода!я щаслива,що ти при такому темп≥ житт€ пам€таЇш ше моЇ ≥м€ ≥ мен≈!:)

≤ не нагадуй... :(
“о ситуац≥€ з 2 числом так ≥ залишаЇтьс€?

goroshik

# Gesendet: 17 Dez 2005 00:23
Antwort 

Wild Dances
ћен≥ тебе дуже шкода!я щаслива,що ти при такому темп≥ житт€ пам€таЇш ше моЇ ≥м€ ≥ мен≈!:)
ќй, не пе5реб≥льшуй! :)
я намагаюсь зранку встигати писати тоб≥ хоч ось на форум≥ чи в ас≥. ј от ввечер≥ часу немаю...

“о ситуац≥€ з 2 числом так ≥ залишаЇтьс€?
“ак. я б могла спробувати щось зробити... €ле чи варто?

Wild Dances

# Gesendet: 17 Dez 2005 00:27
Antwort 

goroshik
ќй, не пе5реб≥льшуй! :)
я не переб≥льшую:)

я намагаюсь зранку встигати писати тоб≥ хоч ось на форум≥ чи в ас≥. ј от ввечер≥ часу немаю...
“ак,€ пом≥тила-особливо прот€гом останього тижн€.јле дл€ мене було б краще-€кби ти нормально виспалась!ј посп≥лкуватис€ ми буждемо в≥рити,що ще встигнемо!

“ак. я б могла спробувати щось зробити... €ле чи варто?
я не можу тоб≥ порадити щось.™-плюси,а Ї-м≥нуси....

goroshik

# Gesendet: 17 Dez 2005 00:47
Antwort 

Wild Dances
“ак,€ пом≥тила-особливо прот€гом останього тижн€.јле дл€ мене було б краще-€кби ти нормально виспалась!ј посп≥лкуватис€ ми буждемо в≥рити,що ще встигнемо!
я кожного ранку намагаюсь прокинутис€ ран≥ше, щоб в≥дпов≥сти на мейли. (Ќарешт≥ сьогодн≥ вс≥м в≥дписала!) јле не виходить! ј на форум≥ пишу, коли п"ю чай. ј коли не встигаю - то ≥ в нет взагал≥ не потрапл€ю :)

я не можу тоб≥ порадити щось.™-плюси,а Ї-м≥нуси....
я тебе уважно слухаю.

Wild Dances

# Gesendet: 17 Dez 2005 00:55
Antwort 

goroshik
я кожного ранку намагаюсь прокинутис€ ран≥ше, щоб в≥дпов≥сти на мейли
” мене так само!ѕричому татко завжди випитуЇ-що € роблю прот€гом 20 хвилин,коли вже з≥брана.:)ѕоки шо ше € не розкололась!:)

ј на форум≥ пишу, коли п"ю чай
“очно!јле зараз в принцимп≥ р≥дко так роблю.я част≥ше зараз просипаю,тому встановила рекорд-за п€ть хвилин вд€гтис€,умитис€ ,причесатис€ ≥ скласти книги,€к≥ вал€ютьс€ по всьому будинку!ј пот≥м на хвилину с≥сти,н≥би € королева англ≥йська,€ка н≥куди не сп≥шить,≥ попити спок≥йно чаю.ј пот≥м-рюкзак на плеч≥-≥ гайда з такою скаженою швидк≥стю до школи!

goroshik

# Gesendet: 17 Dez 2005 01:01
Antwort 

Wild Dances
” мене так само!ѕричому татко завжди випитуЇ-що € роблю прот€гом 20 хвилин,коли вже з≥брана.:)ѕоки шо ше € не розкололась!:)
ћен≥ головне зранку €кось доповзти до гар€чого чаю (т.к. гар€чоњ води у нас немаЇ, а п≥сл€ того €к вмиЇшс€ холодною, хочетьс€ з≥гр≥тис€ :) )

Wild Dances

# Gesendet: 17 Dez 2005 01:05
Antwort 

goroshik
ћен≥ головне зранку €кось доповзти до гар€чого чаю (т.к. гар€чоњ води у нас немаЇ, а п≥сл€ того €к вмиЇшс€ холодною, хочетьс€ з≥гр≥тис€ :) )
ј позачора € встала,випила два ковтки чаю гар€чезного ≥ знов заснула-аж на 10 хвилин,пот≥м мене розбудив розлючений крик мами,щоб € вставала!:)

goroshik

# Gesendet: 17 Dez 2005 01:08
Antwort 

Wild Dances
я взагал≥ вимикаю "—в≥танок" (у мене на будильнику ц€ мелод≥€) ≥ продовжую спати. ќт так € завжди ≥ просипаю.... :)

Wild Dances

# Gesendet: 17 Dez 2005 01:34
Antwort 

goroshik
я взагал≥ вимикаю "—в≥танок" (у мене на будильнику ц€ мелод≥€) ≥ продовжую спати. ќт так € завжди ≥ просипаю.... :)
ј в мене "Wild Dances",але це не допомагаэ ны€к!„асто € навыть не чую!

goroshik

# Gesendet: 17 Dez 2005 01:39
Antwort 

Wild Dances
ј € взагал≥ не чую... “очн≥ше не так: чую, вимикаю будильник, ≥ дал≥ сплю, н≥би в≥н ≥ не дзвен≥в. ¬загал≥ н≥€коњ реакц≥њ! :)

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Deine Antwort
             :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Name  » Passwort 

- Home -

Online now: Guests - 7; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 Mai 2020 02:21]

online community software miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site