"∆ертва моди" ≥ –”—я (2)

- Home - Registrierung - Antwort - Suchen - Statistik - Regeln - FAQ

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Off-Topic / "∆ертва моди" ≥ –”—я
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Autor Beitrag
Wild Dances

# Gesendet: 17 Dez 2005 01:52
Antwort 

goroshik
ј € взагал≥ не чую... “очн≥ше не так: чую, вимикаю будильник, ≥ дал≥ сплю, н≥би в≥н ≥ не дзвен≥в. ¬загал≥ н≥€коњ реакц≥њ! :)
ћ»-“ќ„Ќќ ЅЋ»«Ќё„ »!

goroshik

# Gesendet: 17 Dez 2005 01:54
Antwort 

Wild Dances
ћ»-“ќ„Ќќ ЅЋ»«Ќё„ »!
ѕросто им не висипаЇмось! Ќаприк≥нц≥ тижн€, мене вже н≥що не можу розбудити!

Wild Dances

# Gesendet: 17 Dez 2005 02:03
Antwort 

goroshik
ѕросто им не висипаЇмось! Ќаприк≥нц≥ тижн€, мене вже н≥що не можу розбудити!
“ак!«а мною просто €нгол охоронець ходить,та певно не один,бо викручуюсь €кось з найскладн≥ших ситуац≥й!

goroshik

# Gesendet: 17 Dez 2005 02:04
Antwort 

Wild Dances
ј € сама викручуюсь! ∆итт€ навчило :)

Wild Dances

# Gesendet: 17 Dez 2005 02:08
Antwort 

goroshik
” мене шо поки €нгол€та керуют№!≥ € њм дуже вд€чна.ѕ≥дозрюю,що це ваш≥!:)¬и мен≥ њх побажали!:)

goroshik

# Gesendet: 17 Dez 2005 02:11
Antwort 

Wild Dances
” мене шо поки €нгол€та керуют№!≥ € њм дуже вд€чна.ѕ≥дозрюю,що це ваш≥!:)¬и мен≥ њх побажали!:)
:) якби € могла, то обов"€зково б побажала дл€ тебе њх поб≥льше!!

Wild Dances

# Gesendet: 17 Dez 2005 02:17
Antwort 

goroshik
:) якби € могла, то обов"€зково б побажала дл€ тебе њх поб≥льше!!
ј ти думаЇш,в≥д кого у мене одна ≥з найб≥льших к≥лькостей????“и просто не п≥дозрюЇш,що бажаЇш:)Ўкода,що та к≥льк≥стб,€ку € тоб≥ бажаю, до тебе не доходить,або ти просто наст≥льки сильна,що вони тоб≥ не потр≥бн≥!

goroshik

# Gesendet: 17 Dez 2005 02:20
Antwort 

Wild Dances
я не думаю, що € сильна. ≤нколи - так! јле бувають моменти, коли мен≥ потр≥бн≥ €нгол€тка, щоб мене обер≥гати :)))

Wild Dances

# Gesendet: 17 Dez 2005 02:24
Antwort 

goroshik
я не думаю, що € сильна. ≤нколи - так! јле бувають моменти, коли мен≥ потр≥бн≥ €нгол€тка, щоб мене обер≥гати :)))
Ќу тод≥ чекай величезноњ посилки вже ц≥Їњ ноч≥!:)Ўтук 100-не менше!:)

goroshik

# Gesendet: 17 Dez 2005 02:31
Antwort 

Wild Dances
Ќу тод≥ чекай величезноњ посилки вже ц≥Їњ ноч≥!:)Ўтук 100-не менше!:)
ƒ€кую!!! :)

Wild Dances

# Gesendet: 17 Dez 2005 02:36
Antwort 

goroshik
ƒ€кую!!! :)
Ќема за що!ѕричому € знаю,що так н≥чого не загубитьс€,а то ц≥ пот€г»,л≥таки чи ше шось там.....“ј  ƒќ¬√ќ,а так просто швидше будь-€кого експресу!

goroshik

# Gesendet: 17 Dez 2005 02:39
Antwort 

Wild Dances
ј головне - над≥йно!!!!

Wild Dances

# Gesendet: 17 Dez 2005 14:35
Antwort 

goroshik
ј головне - над≥йно!!!!
“ќ„Ќќ!
Ќу що ж-тепер будемо спостер≥гати....!:)який ефект буде...:)

goroshik

# Gesendet: 18 Dez 2005 00:34
Antwort 

Wild Dances
Ќу що ж-тепер будемо спостер≥гати....!:)який ефект буде...:)
ƒивл€чись на те, що ти не можеш зайти в нет, ефект не дуже... :(

Wild Dances

# Gesendet: 18 Dez 2005 10:29
Antwort 

goroshik
ƒивл€чись на те, що ти не можеш зайти в нет, ефект не дуже... :(
Ќу,сонечко!Ќу ¬»Ѕј„_¬»Ѕј„_¬»Ѕј„!!!!!!!!!!!!!!!!
Ќу дурний у мне комп-н≥би сиджу в нет≤,а н≥€кий сайт чи нав≥ть асю в≥дкрити не могла!

goroshik

# Gesendet: 18 Dez 2005 23:30
Antwort 

Wild Dances
Ќе вибачайс€! “и ж не винна!!! ƒо того ж, у мене теж довол≥ часто так≥ проблеми з нетом...

Wild Dances

# Gesendet: 20 Dez 2005 19:54
Antwort 

goroshik
Ќе вибачайс€! “и ж не винна!!! ƒо того ж, у мене теж довол≥ часто так≥ проблеми з нетом...
я просто подумала,що ти на мене образилась!
ƒо реч≤.мен≥ шось так "Wind Song" сподобалась.я кожний день так нетерпл€че чекаю на ћ2ќ!

goroshik

# Gesendet: 21 Dez 2005 00:02
Antwort 

Wild Dances
я просто подумала,що ти на мене образилась!
я дуже р≥дко ображаюсь! ўоб мене образити потр≥бно зробити щось дуже погане. “об≥ це не загрожуЇ :)

ƒо реч≤.мен≥ шось так "Wind Song" сподобалась.я кожний день так нетерпл€че чекаю на ћ2ќ!
ћен≥ теж!!!! “≥льки € приходжу п≥зно, на ћ2ќ не встигаю... а там вже кл≥п показують?

Wild Dances

# Gesendet: 21 Dez 2005 16:07
Antwort 

goroshik
я дуже р≥дко ображаюсь! ўоб мене образити потр≥бно зробити щось дуже погане. “об≥ це не загрожуЇ :)
Ѕоюсь,що € вже таке зробила...Ќо € тоб≥ не скажу!

ћен≥ теж!!!! “≥льки € приходжу п≥зно, на ћ2ќ не встигаю... а там вже кл≥п показують?
”∆≈ ƒ”∆≈ ƒј¬Ќќ!—аме в тому х≥т-парад≥ € й дивлюсь його.ј так-ше н≥ разу в х≥тах нон-стоп!ƒурн≥ вони-не показувати таку р≥ч!«ато √аню,—ћ—,√авану ≥ тих —ашу ≥ —ирожу-до упаду!ƒивитись вже не можу!

goroshik

# Gesendet: 22 Dez 2005 06:39
Antwort 

Wild Dances
Ѕоюсь,що € вже таке зробила...Ќо € тоб≥ не скажу!
ѕо-перше, € не в≥рю, що ти можеш щось таке зробити. ѕо-друге, розпов≥дай!!!!!

ј € бачила кл≥п всього один раз, але просто в х≥тах.

Wild Dances

# Gesendet: 22 Dez 2005 17:14
Antwort 

goroshik
ѕо-перше, € не в≥рю, що ти можеш щось таке зробити. ѕо-друге, розпов≥дай!!!!!
я тоб≥ не скажу!я ше хочу з тобою розмовл€ти!ј в≥д ≥нших ти н≥чого не д≥знаЇс€!!!!!!!!!!!!!!!

ј € бачила кл≥п всього один раз, але просто в х≥тах.
а € ≥ в х≥тах,≥ в ћ2ќ!

goroshik

# Gesendet: 22 Dez 2005 23:23
Antwort 

Wild Dances
я тоб≥ не скажу!я ше хочу з тобою розмовл€ти!ј в≥д ≥нших ти н≥чого не д≥знаЇс€!!!!!!!!!!!!!!!
ќль, так не п≥де... я ж тепер буду пост≥йно думати, що ж таке сталос€. ѕоки не розкажеш - не заспокоюсь! “и ж мене знаЇш... :) я на тебе ображатис€ не зможу!!!!

а € ≥ в х≥тах,≥ в ћ2ќ!
“и щаслива людина!!! :)

Wild Dances

# Gesendet: 24 Dez 2005 00:46
Antwort 

goroshik
ќль, так не п≥де... я ж тепер буду пост≥йно думати, що ж таке сталос€. ѕоки не розкажеш - не заспокоюсь! “и ж мене знаЇш... :) я на тебе ображатис€ не зможу!!!!
¬от у цьому ми з тобою дуже схож≥-€ теж поки не докопаюс€-не в≥дстану.јле ж ну € проссто безсов≥сна-таке розказувати важко!

“и щаслива людина!!! :)
÷е € на рахунок  озловського-але в≥н мен≥ вже остогид!“а й т≥льки трошки подобавс€!

goroshik

# Gesendet: 24 Dez 2005 00:59
Antwort 

Wild Dances
¬от у цьому ми з тобою дуже схож≥-€ теж поки не докопаюс€-не в≥дстану.јле ж ну € проссто безсов≥сна-таке розказувати важко!
Ѕачиш, €к все прото! ј ти хвилювалась!

÷е € на рахунок  озловського-але в≥н мен≥ вже остогид!“а й т≥льки трошки подобавс€!
а... ј € подумала ти на рахунок –усланки.

Wild Dances

# Gesendet: 24 Dez 2005 01:03
Antwort 

goroshik
Ѕачиш, €к все прото! ј ти хвилювалась!
јле мен≥ незручно дуже!я пом≥тила,що у мене так буваЇ з ус≥ма найближчими подругами-€к на зло!« тими,з ким менше сп≥лкуюсь такого не трапл€Їтьс€,а тут....Ќу € себе перевиховую.

а... ј € подумала ти на рахунок –усланки.
“а то € видно теми переплутала.ј в х≥тах њњ не показують-€ знаю,в чому проблема!Ќу може скоро все зм≥нитьс€...

goroshik

# Gesendet: 24 Dez 2005 01:10
Antwort 

Wild Dances
јле мен≥ незручно дуже!я пом≥тила,що у мене так буваЇ з ус≥ма найближчими подругами-€к на зло!« тими,з ким менше сп≥лкуюсь такого не трапл€Їтьс€,а тут....Ќу € себе перевиховую.
я ж також об≥ц€ла не розпов≥дати, але тоб≥ розпов≥ла. якби € мала змогу част≥ше сп≥лкуватис€ з≥ —вЇтою, то певно теж би њй в≥дразу розпов≥ла... “ак що так≥ проблеми не т≥льки у тебе

“а то € видно теми переплутала.ј в х≥тах њњ не показують-€ знаю,в чому проблема!Ќу може скоро все зм≥нитьс€...
≤ в чому ж проблема?

Wild Dances

# Gesendet: 24 Dez 2005 01:22
Antwort 

goroshik
я ж також об≥ц€ла не розпов≥дати, але тоб≥ розпов≥ла. якби € мала змогу част≥ше сп≥лкуватис€ з≥ —вЇтою, то певно теж би њй в≥дразу розпов≥ла... “ак що так≥ проблеми не т≥льки у тебе
я практично ≥ не говорила-це було типу "холодно-гар€че" так шо € все-таки частково виконала свою об≥ц€нку!:)

≤ в чому ж проблема?
ƒехто не займавс€ просто ротац≥Їю,бо займавс€ ≥ншим,причому зовс≥м не тим,чим треба!

goroshik

# Gesendet: 24 Dez 2005 01:29
Antwort 

Wild Dances
я практично ≥ не говорила-це було типу "холодно-гар€че" так шо € все-таки частково виконала свою об≥ц€нку!:)
—вЇточка - наша людина! я њй повн≥стю дов≥р€ю :)

ƒехто не займавс€ просто ротац≥Їю,бо займавс€ ≥ншим,причому зовс≥м не тим,чим треба!
ќй, щось € здогадуюсь, хто цей дехто!

Wild Dances

# Gesendet: 24 Dez 2005 01:33
Antwort 

goroshik
—вЇточка - наша людина! я њй повн≥стю дов≥р€ю :)
“а —вЇта ≥ ти-це справжн≥ €нгол€та!ј ще мен≥ не вистачаЇ ст≥лькох людей!!!!!!!!!!!!!!!

ќй, щось € здогадуюсь, хто цей дехто!
правильно здогадуЇс€.я згоднав-людина робить нехай те,що њй подобаЇтьс€.јле вона повинна виконувати своњ пр€м≥ обов€зки!

goroshik

# Gesendet: 24 Dez 2005 01:44
Antwort 

Wild Dances
“а —вЇта ≥ ти-це справжн≥ €нгол€та!ј ще мен≥ не вистачаЇ ст≥лькох людей!!!!!!!!!!!!!!!
ћен≥ також багатьох не вистачаЇ!!!! “и, —вЇта, ∆ен€, јн€, Ќаталка, “анюша,... ≥ ще дуже багато людей!!!

правильно здогадуЇс€.я згоднав-людина робить нехай те,що њй подобаЇтьс€.јле вона повинна виконувати своњ пр€м≥ обов€зки!
«годна. јле... ну добре, не хочу сперечатис€.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Deine Antwort
             :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Name  » Passwort 

- Home -

Online now: Guests - 3; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 Mai 2020 02:21]

discussion forum software miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site