ƒќЅ–ќ

- Home - Registrierung - Antwort - Suchen - Statistik - Regeln - FAQ

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Off-Topic / ƒќЅ–ќ
Autor Beitrag
Hip hop girl
Antwort 

ось така тема. знову в мене гарний настр≥й. ось нав≥ть на украњнськ≥ мову поперло:-))) ось €ка в мене пропозиц≥€ з'€вилась... ≥дуть новор≥чн≥ та р≥здв€ны св€та, € думаю кожен хот≥в би отримати щось приЇмне, хоча б щось, €кусь частинку теплоти, коханн€, добра, уваги. давай те викладати тут €к≥ сь ≥дењ €к можна люд€м - абсолютно незнайомим - зробити приЇмно. правильно казала вчителька б≥олог≥њ - €кщо допоможеш людин≥ (особливо не знайом≥й), хоча б €коюсь др≥бничкою, то б≥ль ш за все буде приЇмно не њй, а тоб≥. так давайте зробимо так≥ подарунки соб≥ та ≥ншим у ц≥ ≥ без того чар≥вн≥ св€та, наповнимо св≥т добром, теплом. що ви можете запропонувати? €к можно приЇмно здивувати незнайому людину на вулиц≥, ≥ отримати њњ посм≥шку? дуже хочу щось таке зробити, але €к? давайте орган≥зуЇмо своЇр≥дну "операц≥ю" на ц≥ св€та, щось на зразок "колекц≥онери вд€чних, теплих посм≥шок":-))) € думаю що ви зрозум≥ли що € маю на уваз≥, ≥ з великою рад≥стю прийму будь-€к≥ пропозиц≥њ, у тому числ≥ ≥ з назвою. а €кщо хтос вже зробив ось добре, або зробить добре з допомогою ц≥Їњ теми - тим б≥льш пиш≥ть! ≥ ще раз ус≥х з≥ св€тами!!!

alex_alex
Antwort 

Hip hop girl
добре ти заради мене припрещс€ в ќдессу та подаруеш мен≥ ласку , тапло, усм≥шку?......

Yarik

# Gesendet: 30 Dez 2005 07:01
Antwort 

alex_alex
добре ти заради мене припрещс€ в ќдессу та подаруеш мен≥ ласку , тапло, усм≥шку?......

ќт нахал.

yanya
Moderator
# Gesendet: 30 Dez 2005 10:12
Antwort 

Hip hop girl
Ѕачу таки мо€ в≥дпов≥дь на тебе повпливала...

Ќу, коли € читаю твою тему, то найперше згадую ѕомаранчеву революц≥.  оли незнайом≥ люди (€к в –≥вному, так ≥ в  иЇв≥) п≥дходили до тебе ≥ питали чим вони можуть допомогти.  оли абсолютно нев≥домий хлопець прин≥с мен≥ тро€нду ≥ подарував з гарною усм≥шкою ≥ словами: "Ќайкраще- найкращ≥й". Ѕанально, але гарно! „и не так? ≤ люди робили це абсолютно безкоштовно ≥ без корист≥. ј знаЇте чому? Ѕо ми - украњнц≥, ≥ це в нас в кров≥. “ак закладено генетично. ¬ приклад можу навести гостинн≥сть гуцул≥в. якщо до них зав≥тати у гост≥, до ви скуштуЇте ус≥ нац≥ональн≥ страви, почуЇте масу ≥стор≥й з житт€. ” селах дос≥ так само. ј от м≥ста запол≥тизован≥, закрим≥нал≥зован≥, €кщо хочете. јле не важливо де ти живеш, приЇмне робити завжди приЇмно!
я ще пару ≥дей п≥дкину п≥зн≥ше, а зараз б≥жу в магазин дл€ мами за морозивом, т≥льки вона про це поки не знаЇ :)

alex_alex
Antwort 

Yarik
ой-ой-ой......

alex_alex
Antwort 

Yarik
джентельмен знайшовс€....

yanya
Moderator
# Gesendet: 30 Dez 2005 11:15
Antwort 

gsb80
прикро, що у тебе склалось таке враженн€. ј де ти саме жив?

alex_alex
Antwort 

yanya
Ї так≥ характери людей €к≥ просто не пом≥чають добра......

yanya
Moderator
# Gesendet: 30 Dez 2005 17:47
Antwort 

alex_alex
св€т≥ слова! "We don't see things as they are, we see them as we are" - один ≥з принцип≥в мого житт€.

yanya
Moderator
# Gesendet: 30 Dez 2005 17:58
Antwort 

Hip hop girl
ƒуже часто € ношу ≥з собою в сумочц≥ цукерку шоколадну ≥ в гарн≥й обгортц≥.  оли дуже хочу њсти € ... н≥, не њм њњ, мен≥ шкода обгортки. ≤ коли на мене пильно вдивл€Їтьс€ маленька дитинка в маршрутц≥ або ще г≥рше - плаче, отод≥ € ≥ вручаю њй цукерок. “≥льки тод≥ треба гарно посм≥хнутись ≥ сказати щось гарне. Ќевже вам н≥коли н≥хто не давав "цукерок в≥д зайчика"? ћен≥ таке добро часто приносили. ≤ дит€ча у€ва вимальовувала соб≥ того зайчика ≥ те, €к в≥н передаЇ презент. ћаленька дитинка буде здивована, але, пов≥рте, приЇмно. „омусь люд€м ≥нод≥ соромно робити так≥ сюрпризи, але в новор≥чн≥ св€та можна. ј коли почнете таку традиц≥ю то зрозум≥Їте, що саме творить св€тковий настр≥й!

Ann
Moderator
# Gesendet: 30 Dez 2005 18:00
Antwort 

yanya
alex_alex
да что вы на него набросились.... не всегда люди говор€т друг другу только хорошее. что в этом такого? это лучше чем лесть

Hip hop girl
Antwort 

yanya
д≥йсно... €к це € не здогадалась сама. але в≥д зайчика мен≥ лише бабус≥ та сус≥ди пригощали:-))) а ось ц≥каву цукерку треба буде пошукати...

alex_alex
Antwort 

Ann
€ тоб≥ колись погане говорив?

Deine Antwort
             :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Name  » Passwort 

- Home -

Online now: Guests - 4; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 Mai 2020 02:21]

online community script miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site