риза незабаром (5)

- Home - Registrierung - Antwort - Suchen - Statistik - Regeln - FAQ

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Off-Topic /  риза незабаром
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Autor Beitrag
goroshik

# Gesendet: 29 Jan 2006 02:15
Antwort 

gsb80
я не хочу спорить... и почему сразу москали? я такого никогда не говорила :(

goroshik

# Gesendet: 29 Jan 2006 02:19
Antwort 

gsb80
¬ любом случае € так не думаю...

goroshik

# Gesendet: 29 Jan 2006 02:22
Antwort 

gsb80
Ёто уже твое право.  ак хочешь...

goroshik

# Gesendet: 29 Jan 2006 02:24
Antwort 

gsb80
«наю, что вежливый.

yanya
Moderator
# Gesendet: 29 Jan 2006 09:33
Antwort 

gsb80
просто ми натрапили на таку брудну стежку €к пол≥тика ≥ починаЇмо не те щоби ображати один одного, а заходити набагато глибше. я не хочу продовжувати цю тему. ј написала € так тому, що вже дуже хот≥ла спати.

Pentium16723
Antwort 

yanya
бачу в тебе цензурних сл≥в €краз вистачило аж на дек≥лька р€дочк≥в.... а дал≥ п≥шла природн€ мова? ÷≥ слова њњ г≥ршоб не зробили, т≥льки враженн€ про тебе з≥псували.
ѕов≥€ «≥нченко - так краще?

Pentium16723
Antwort 

yanya
я не хочу продовжувати цю тему.
¬се, тема закрита!!!!!

Faktychno sama
Antwort 

Pentium16723
я не за  учму говорю
??
Ќу то розберись, про кого ти говориш.

?ц€ "революц≥€" з≥ сторони здавалас€ позором!?

ћоже тоб≥ це здавалось позором, але ™вропа це сприйн€ла, €к про€в громад€нськоњ позиц≥њ украњнц≥в ≥ прагненн€ до демократизац≥њ, в≥дстоюванн€ права обирати того, кого вони бажають, а не того, кого њм нав?€зали.

як раз, це було прийн€то до бюджету 2005 року саме "старою владою", а пот≥м дороблено "новою".

ƒурниц≥, це був один ≥з пункт≥в програми ёщенка ≥ стара влада про це ≥ гадки не мала.
я бачу у вас там дал≥ продовжуЇтьс€ ≥нформац≥йна в≥йна ≥ янукович вже приписуЇ соб≥ дос€гненн€ ёщенка..

я буду писати так, €к вважаю за потр≥бне.

“и може ш писати, €к хочеш, це т≥льки демонструЇ тв≥й ≥нтелектуальний р≥вень. ѕравильно казати бјндер≥вц≥, в≥д пр≥звища ?Ѕандера?, чи ти мав на уваз≥ ќстапа Ѕендера ;)
“ому, €кщо хочеш, щоб тебе серйозно сприймали, то пиши грамотно.

?¬ мене Ї знайома людина, котра байки не розпов≥даЇ?.

ј в мене Ї знайом≥ люди, €к≥ те ж саме пережили в ƒонецьку за украњнську мову, за помаранчев≥ стр≥чки. ј ще Ї знайомий, котрий голосував за януковича, але коли прињхав в ƒонецьк в помаранчевих рукавиц€х, то отримав по голов≥.
ј ще коли € востаннЇ була у Ћьвов≥ 2 роки тому, то чотири рази зверталась до льв≥в?€н украњнською ≥ мен≥ 4 рази в≥дпов≥дали рос≥йською ≥ все ок.
ј ще у Ћьвов≥ к≥лька рок≥в тому бандюки вбили просто так украњнського композитора ≤гора Ѕ≥лоз≥ра за те, що в≥н зробив њм зауваженн€ в ресторан≥, щоб вони тихше сп≥вали блатн€цьк≥ п≥сн≥. …ого просто вбили, в украњнському м≥ст≥ Ћьвов≥. “ому не треба розказувати, що там ?б?ють рос≥йськомовних?.

?Ќа цей випадок у них були чудов≥ друз≥ з Ќ—ƒјѕ?

як≥ вони бандер≥вц€м друз≥?? ƒе ти таких дурниць наслухавс€?? —ам Ѕандера сид≥в у н≥мецькому табор≥ ?«акзенгаузен?, а 2 брати Ѕандери загинули в ?ќсвЇнцим≥?!! ¬чи ≥стор≥ю.

ёщенко, „ервоненко, “арасюк,  ≥нах, ™хануров, «варич, Ѕезсмертний, Ћ≥тв≥н ≥ багато ≥нших, кого ≥ не згадаЇш ≥ тих, кого вже вигнали “имошенко, ѕорошенко, “оменко ≥ та шлюха «≥нченко!

–жунимагу. ѕо €к≥й ознац≥ ти перерахував ц≥ пр≥звища чи це просто наб≥р пр≥звищ?
як вони стосуютьс€ бандер≥вц≥в??

ƒо реч≥ ще одне дос€гненн€ ёщенка ? наш≥й крањн≥ надали статус крањни ≥з ринковою економ≥кою

Faktychno sama
# Gesendet: 31 Jan 2006 16:21 - Edited by: Faktychno sama
Antwort 

gsb80

оли наш≥ чиновники њздили на поклон до ѕут≥на, так вони були дуже кльовими ≥ гарними ≥ рос≥€ни њх любили, а коли почали в≥дстоювати власн≥ ≥нтереси ? так зразу ?Ёти хохлы совсем о***ли?. :))

» 5-й канал на –оссию не транслируют..ј то без массового мордобо€ бы не обошлось.

«ате у нас транслюють ваш≥ канали ≥нод≥ такого наслухаЇшс€ про себе, про ”крањну, що не знаЇш чи плакати чи см≥€тись ≥ просто серйозно не сприймати цей ?брЇд".

?¬аши наивные попытки представить нас тупым зомбированым стадом просто смешны..?

ј н≥хто вс≥х рос≥€н не вважаЇ тим, чим ти сказав, серед вас Ї ≥ розумн≥ люди, €к≥ чудово все розум≥ють.

≤ що би ти не писав про украњнських нац≥онал≥ст≥в, це не йде н≥ в €ке пор≥вн€нн€ з рос≥йськими шов≥н≥стами чи краще њх назвати нацистами, €к влаштовують марш≥ по центральних вулиц€х м≥ста ≥з плакатами ?–ос≥€ дл€ рос≥€н? та ≥н.
?” ¬оронеж≥ за останн≥ 5 рок≥в було вбито 7 ≥ноземних студент≥в, а а за останн≥й р≥к побито 100 ≥ноземц≥в!
” ћоскв≥ щодн€ реЇструють близько 7 напад≥в на африканц≥в, Ѕ≥-Ѕ≥-—≥ описала ун≥кальний випадок еф≥опського студента, €кого за пер≥од навчанн€ з 1999 до 2004 року били 15 р раз≥в!! ј в м≥л≥ц≥њ на це сказали: ?“и чого, чорний, банан≥в захот≥в? ћи мавпам банан≥в не даЇмо!?

«а досл≥дженн€ми ?÷ентру Ћевади?, 58% етн≥чних рос≥€н п≥дтримують гасло: ?–ос≥€ дл€ рос≥€н?.

http://www.umoloda.kiev.ua/number/574/186/20761/

alex_alex
Antwort 

ќ√ќ Ќј‘Ћ”ƒ»Ћ»!!!!!

Faktychno sama
Antwort 

gsb80

’мм..ј дл€ кого же она? ƒл€ грузинов,украинцев,таджиков и американцев???  онечно же дл€ росси€н!!!!

ј коли украњнц≥ кажуть: ”крањна дл€ украњнц≥в - це вже нац≥онал≥зм! ÷≥кава така лог≥ка... :)))

“ак от спочатку перестаньте бити ≥ вбивати ≥ноземц≥в у своњй крањн≥, а пот≥м будете висловлювати своЇ незадоволенн€ про€вами нац≥онал≥зму в ”крањн≥.
Ѕо вислови, типу: ?москалю њдь в свою ћоскву? - це н≥що, в пор≥вн€нн≥ з тими злочинами, €к≥ в≥дбуваютьс€ у вас проти Ќ≈рос≥€н. ÷е €кесь середньов≥чч€!

goroshik

# Gesendet: 1 Feb 2006 06:47
Antwort 

gsb80
—пасибо..я тоже вежливый...
ѕочему же ты только со мной вежливый? :(

Pentium16723
Antwort 

Faktychno sama
¬—®, ’¬ј“»“!!!!!!!!
я тебе не об€зан ничего доказывать, ты уже сама всЄ про оранжоидов доказала!

goroshik

# Gesendet: 1 Feb 2006 23:59
Antwort 

gsb80
я о теме про €зыки... «ачем ругатьс€-то? “ы же у нас умный человек, не опускайс€ до такого уровн€! ј то мне не с кем будет нормально и поговорить. :)

Faktychno sama
Antwort 

Pentium16723
ј ти ≥ не зможеш мен≥ н≥чого довести через в≥дстун≥сть аргумент≥в у зв"€зку з браком елементарних знань з ≥стор≥њ своЇњ держави (курс 10 класу) ≥ абсолютну дезор≥Їнтац≥ю в сусп≥льно-пол≥тичн≥й ситуац≥њ сучасноњ ”крањни. ¬ другому мабуть б≥льшою виною Ї продовженн€ дез≥нформац≥њ населенн€ сх≥дних рег≥он≥в..:(
ј взагал≥, вчитись, вчитись ≥ ще раз вчитись! :))
≤ перестань поводити себе так агресивно, де€кими висловами ти ображаЇш форумчан.
якби м≥й коханий хлопець не був ≥з ƒонецька ≥ € не знала багатьох чудових людей ≥з цього рег≥ону, в тому числ≥ ”л€ну з форуму (Ulana), в мене б могло скластись не зовс≥м гарне враженн€. ;))

Faktychno sama
Antwort 

gsb80

стати, не советую тебе разбиратьс€ в обстановке в –оссии по сообщени€м BBC или непон€тно каких международных аналитических агенств. ћногие на этом накалывались :))))

онкретн≥ приклади, будь ласка, л≥нки?
ƒл€ вас може ?непон€тно какие?, а весь св≥т вважаЇ це достов≥рними джерелами.
я анал≥зую р≥зн≥ джерела, в тому числ≥ враженн€ самих рос≥€н. Ќедавно розмовл€ла з рос≥€нином, €кий розпов≥дав про ц≥ фашистськ≥ демонстрац≥њ, €к≥ в≥дбуваютьс€ п≥д захистом м≥л≥ц≥њ, натом≥сть јЌ“»фашистськ≥ демонстрац≥њ...розган€Ї омон. ѕро це йдетьс€ ≥ у т≥й статт≥, л≥нк на €ку € давала вище.

«а все врем€ существовани€ Ќ» ќƒ»Ќ народ, проживающий на их территории Ќ≈ ѕќƒ¬≈–√—я ”Ќ»„“ќ∆≈Ќ»ё или гонени€м на национальной почве.

ј €к же голодомори, √”Ћј√и, масов≥ розстр≥ли, депортац≥њ, € не кажу т≥льки про украњнц≥в, вз€ти хоча б ≥ депортац≥њ татар≥в?
¬ –ад€нському —оюз≥ були створен≥ так≥ умови, що це була повна нац≥ональна дескрим≥нац≥€, з метою створенн€: ?Їд≥ного совЇцкого народа?, €кий би був слухн€ним гвинтиком системи, без власноњ думки.

Ќа сегодн€шний день на территории –‘ проживает около 160 народов и народностей, ни одна из которых не чувствует каких-либо притеснений со стороны других.

‘акти, про €к≥ € писала вище, говор€ть сам≥ за себе.
«а даними московського анал≥тичного центру ?—ова? (це теж недостов≥рне джерело?) впродовж 2003 року в –ос≥њ було 20 вбивств на расовому грунт≥, в 2004 ? 45.
 р≥м того, страждають ≥ сам≥ рос≥€ни, €к≥ стають на захист нацменшин.
19 червн€ 2004 року вбили рос≥йського експерта з д≥€льност≥ ск≥нхед≥в ™вген≥€ √≥ренка. ¬бивць не знайшли.

“огда, в 90х годах у нас творилс€ примерно такой же бардак, как у вас сейчас.

” нас правозахистник≥в садили ще в минулому стол≥тт≥, у вас роз≥гнали м≥тинг правозахисник≥в вчора. (http://www.korrespondent.net)

Pentium16723
Antwort 

Faktychno sama
де€кими висловами ти ображаЇш форумчан.
я не заметил, но если да, тогда прошу прощени€.

ј ти ≥ не зможеш мен≥ н≥чого довести через в≥дстун≥сть аргумент≥в у зв"€зку з браком елементарних знань з ≥стор≥њ своЇњ держави (курс 10 класу) ≥ абсолютну дезор≥Їнтац≥ю в сусп≥льно-пол≥тичн≥й ситуац≥њ сучасноњ ”крањни.
Ќа твоЄм месте € бы этого не говорил! јргументов у мен€ дохренища! ѕросто если € выскажусь, мы окончательно поссоримс€ ;-) я прекрасно разбираюсь в историческом социально-политическом положении нашего государства, поэтому поддерживаю федерализм.
≈сли ты сделала вывод о моих умственных способност€х по слову "бендеровец", то скажу тебе следующее: ребЄнок знает, что Ѕандера не поддержал действий ”Ќј, но эт у нас просто прин€то говорить "бендеровцы" на жителей западных регионов :-)

¬ другому мабуть б≥льшою виною Ї продовженн€ дез≥нформац≥њ населенн€ сх≥дних рег≥он≥в..:(
я хочу заметить, что информацию мы получаем из тех же источников, что и вы, только по-разному еЄ обрабатываем :-)

Ќу что, ћ»–?

alex_alex
# Gesendet: 28 Mai 2006 12:36 - Edited by: alex_alex
Antwort 

аааа!!! с кожним днем приближаетьс€ метеорит!!!аааа
а в 2050 роц≥ температура земл≥ п≥дн≥митьс€ на 3 градуси целс≥€- це буде катастрофа!!!
200000 млн челов≥к помре!!!
пан≥куемо!!!=)

wilddaryna
Antwort 

alex_alex
200000 млн челов≥к помре!!!
пан≥куемо!!!=)

ni ne treba! ;))

alex_alex
Antwort 

wilddaryna
треба!!!
буде круто €кщо метеорит впаде на ќдесу!!!!

wilddaryna
Antwort 

alex_alex

Hip hop girl
Antwort 

alex_alex
та в≥н скор≥ш на рос≥ю впаде
вони будуть возн≥кати, метеорит перелетить на украњну
а там ≥ до ф≥н≥в не далеко

alex_alex
Antwort 

wilddaryna
добре мислю,правда ж?=)

wilddaryna
Antwort 

alex_alex
добре мислю,правда ж?=)
aga

alex_alex
Antwort 

Hip hop girl
хочу на ќдесу, та шв≥дк≥ше!!!

alex_alex
Antwort 

wilddaryna
пот≥м п≥йде волна взривна ≥ знесе “урцию:))))))))
ми вс≥ помрем"""!!!!!

wilddaryna
Antwort 

alex_alex
пот≥м п≥йде волна взривна ≥ знесе “урцию:))))))))
ми вс≥ помрем"""!!!!!

dobre,hvatit vzhe ;))

alex_alex
Antwort 

wilddaryna
ти це метеориту скажи=)..

Alex__Angel
Antwort 

alex_alex
wilddaryna
Hip hop girl

ќт ви приколисти :). Ќарохунок метеориту, одн≥ говор€ть одне ≥нш≥ друге. јбо чи будуть нам говорити що там насправд≥? якщо Ї €кась загроза люд€м, чи зм≥нитьс€ за цього ваше житт€? я так не думаю ;) ¬и залишитис€ такими ж ƒ» »ћ» :)

Anton
Moderator
# Gesendet: 28 Mai 2006 16:11
Antwort 

Alex__Angel
¬и залишитис€ такими ж ƒ» »ћ» :)
Be wild!!! :))

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Deine Antwort
             :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Name  » Passwort 

- Home -