ѕ'€тниц€ 13-те ≥ забобони (1)

- Home - Registrierung - Antwort - Suchen - Statistik - Regeln - FAQ

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Off-Topic / ѕ'€тниц€ 13-те ≥ забобони
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Autor Beitrag
yanya
Moderator
# Gesendet: 13 Jan 2006 15:54
Antwort 

«вийчайний день. «вичайна п€тниц€. 13-ий день м≥с€ц€. 13 м≥с€ц€ з початку 2004 року. ≤ в о 13-т≥й годин≥ мо€ найл≥пша подруга (а тепер учасниц€ фан-клубу –услани)  ат€, а в народ≥ просто цукерочка, з≥бралась в≥дв≥дати своЇ коханн€чко у «олочев≥. —ама цукерочка ≥з –≥вного (авт.прим≥тки). ≤ все б н≥чого. јле:
ранок почавс€ ≥з того, що вона прокинулась ≥ почула м≥й чар≥вний голос по телефону. «давалос€ б, все файно - гарний початок дн€, але м≥й чар≥вний голос спов≥стив њй дуже негарну р≥ч: зранку €кийсь "прикол≥ст" подзвонив на автовокзал ≥ сказав що вокзал зам≥нували. ѕрињхали служби 01,02,03, з≥брались ц≥кав≥ до спогл€данн€. ћаршрутки не зањжджали на автовокзал, а автобуси не в≥д'њжджали. ќтаку новину пов≥домила € њй. Ѕ≥дненька довго схлипувала в трубочку ≥ скаржилась, що раз на р≥к хоче кудись поњхати ≥ то не фартить.
ј ≥стор≥€ реальна. —ьогодн≥ дзвонили не т≥льки на автовокзал, але й на зал≥зничний :) ≤ вс≥ т≥льки про це ≥ говор€ть. ѕро св€то зовс≥м забули.
÷укерочка таки поњхала у «олоч≥в (п≥сл€ того €к ви€вила, що воду в≥дключили в кранах). ƒзв≥нок був просто жартом. Ќевдалим.

“о був вступ, а мораль така: чи забобонн≥ ви? ≤ чи забобонна –услана?

alex_alex
Antwort 

иногда надо в что-то верить если не верить жизнь б≥ла не очень весЄла€....

Ann
Moderator
# Gesendet: 13 Jan 2006 18:52
Antwort 

yanya
€ не очень суеверна, если честно.. редко в это верю. € даже в журнале по списку 13 :) и ничего, наоборот везет.

Pentium16723
Antwort 

yanya
я взагал≥ не в≥рю в цю ма€чню.

alex_alex
Antwort 

Ann
Pentium16723
реалисти.........ужас.....

Ann
Moderator
# Gesendet: 13 Jan 2006 19:57
Antwort 

alex_alex
а еще больше € не верю и просто не выношу когда мне высылают типа разошли н-ому количеству людей это и ты будешь самым крутым! а нет так все капец тебе. такой бред.. аж надоело

Pentium16723
Antwort 

Ann
ћен≥ це ран≥ше дуже часто приходило. я спочатку нав≥ть пов≥рив - розсилав ц≥ листи, €к скажений, а пот≥м у мене через це з ≤нтернетом погано стало, так ≥ розв≥€ло чари маг≥њ.

yanya
Moderator
# Gesendet: 13 Jan 2006 21:23
Antwort 

alex_alex
а €к ти в≥дносишс€ до того, що тв≥й моб≥льний м≥стить число 666?? “об≥ номер зм≥нити не хочетьс€?

taina
Antwort 

раньше € не верила, но в прошлую п€тницу 13 у мен€ были такие крупные непри€тности, что эту € ждала с опаской. но вроде день прошел как обычно.

alex_alex
Antwort 

yanyaн≥ навпаки, в мене Ї ще не активований такий номер

Nedved
Antwort 

¬ чем-то € суеверна, в чем-то нет. ƒень прошел очень даже хорошо, встретила дорогого мне человека, которого не видела с того года. “олько: он не захотел со мной говорить и с утра € дома забыла свою шапку, за которой пришлось вернутьс€ и гл€нутьс€ в зеркало. ¬от и вс€ мо€ п€тница 13-го.

Wild Dances

# Gesendet: 13 Jan 2006 23:54 - Edited by: Wild Dances
Antwort 

–услана в €комусь ≥нтервю казала,що не забобонна!

ј стосовно мене ≥ мого дн€....Ќе знаю,здаЇтьс€ класно пройшов!«найшла купу ≥нформац≥ з –усланою у в≥домих мен≥ м≥сц€х,зараз чудово проводжу час у товариств≥ друз≥в,а в школ≥ встигала на половин≥ урок≥в розказувати предмет ≥ слухати його,вивчати + слухати рад≥о.я не знаю,що про мене подумали вчител≥,але коли почулис€ в навушниках "ƒик≥ танц≥",то € так п≥д≥рвалас€ з м≥сц€,що на мене весь клас вилупивс€,але коли € почала сп≥вати слова,то вс≥ заспокоњлись!:)
ј вчителька домовлювалась з≥ своЇю компашкою на рахунок вечору-ну знаЇте,в ст≥льку напитись-у нас в школ≥ Ї так≥.“а й мен≥ вона н≥чого не зможе зробити-це людина,€к≥й € потр≥бна на даний момент,так шо робити можу,що хочу!:)’оч..,ну не знаю-щось погане.јле € зовс≥м не та людина,щоб робити безлад в клас≥,грубити учител€м,навпаки ,мене б≥льш≥сть однокласник≥в не любл€ть,тому шо € завжди чемна ≥ поважаю учител≥в,з вс≥ма у гарних в≥дносинах.“≥льки зр≥дка дозвол€ю соб≥ порушити правила-≥ слухати "Ќаше рад≥о"!:)

yanya
Moderator
# Gesendet: 14 Jan 2006 00:06
Antwort 

Wild Dances
:) :) :)

Wild Dances

# Gesendet: 14 Jan 2006 00:31
Antwort 

yanya
ƒовго тоб≥ розказувати,що ще Ї страшн≥ш≥ реч≥,н≥ж буханн€ вчител≥в-це теж реч≥ ,пов€зан≥ з вчител€ми,але бридк≥ш≥ набагато -€ ≥ говорити не хочу!ƒобре,що не вс≥ далеко так≥!!!

ј ось нещодавно мама мен≥ шампанське хот≥ла налити-€ в≥дмовилась,вир≥шила що це нашкоить,хоч ≥ мало пропонувалос€.ј на Ќовий р≥к весь нап≥й виливс€ на л≥жк”.де чашка сто€ла:)—м≥шно!јле чудово!:)

Pentium16723
Antwort 

Wild Dances
...а в школ≥ встигала на половин≥ урок≥в розказувати предмет ≥ слухати його,вивчати + слухати рад≥о.
÷е про мене ;-)

“а й мен≥ вона н≥чого не зможе зробити-це людина,€к≥й € потр≥бна на даний момент,так шо робити можу,що хочу!:)
¬ мене теж часто таке трапл€Їтьс€, але € не зловживаю положенн€м.

€ завжди чемна ≥ поважаю учител≥в,з вс≥ма у гарних в≥дносинах.
јле нав≥ть серед учител≥в бувають-таки сволоти р≥зн≥.

Ann
Moderator
# Gesendet: 14 Jan 2006 11:55
Antwort 

Pentium16723
раз ты сейчас не шлешь? кажетс€, € и от теб€ когда-то что-то на эту тему получала.

Pentium16723
Antwort 

Ann
раз ты сейчас не шлешь? кажетс€, € и от теб€ когда-то что-то на эту тему получала.
Ёто было ещЄ в 7 классе, € теб€ тогда ещЄ не знал.

Ann
Moderator
# Gesendet: 14 Jan 2006 12:01
Antwort 

Pentium16723
:)) и что же ты делал с тем, что тебе в нете присылали?

Pentium16723
Antwort 

Ann
“о, что было написано в инструкции. ј вообще, у мен€ в асе одна девчЄнка была знакома€, так она мне каждый день что-то новое на эту тему приперала. » каждый раз разное. ‘антази€ огого у того человека, кто это придумывает.

Ann
Moderator
# Gesendet: 14 Jan 2006 14:03
Antwort 

Pentium16723
ха! ну так значит ты рассылать эту муть, значит уже на подсознании веришь этому

Pentium16723
Antwort 

Ann
Ќу неужели ты хочешь сказать, что сама ни разу не рассылала?

значит уже на подсознании веришь этому
ѕодсознание - это очень гибкий инструмент нервной системы, который может не раз помен€тс€ на прот€жении жизни.

Wild Dances

# Gesendet: 14 Jan 2006 18:08 - Edited by: Wild Dances
Antwort 

Pentium16723
ћи близнюки:)

¬ мене теж часто таке трапл€Їтьс€, але € не зловживаю положенн€м.
я “≈∆ Ќ≈ «Ћќ¬∆»¬јё!јле ж це все-таки –услани стосувалось....ј конспекти € €к вс≥ писала!;)

јле нав≥ть серед учител≥в бувають-таки сволоти р≥зн≥.
Ѕувають...“а не треба до них упод≥бнюватис€..!

Pentium16723
Antwort 

Wild Dances
ћи близнюки:)

÷е точно :-)

я “≈∆ Ќ≈ «Ћќ¬∆»¬јё!јле ж це все-таки –услани стосувалось....ј конспекти € €к вс≥ писала!;)

ј € конспекти не писав ;-)

Ѕувають...“а не треба до них упод≥бнюватис€..!
я взагал≥ за них не хочу говорити.

Wild Dances

# Gesendet: 14 Jan 2006 18:23
Antwort 

Pentium16723
÷е точно :-)
ј хто перший народився?Ќапевно,ти.

ј € конспекти не писав ;-)
Ќ≥,€ писала.јле коли € перепитувала,то мене попрорсили не так кричати!:)

я взагал≥ за них не хочу говорити.
я теж думаю,що вони того не варт≥!

Pentium16723
Antwort 

Wild Dances
ј хто перший народився?Ќапевно,ти.
Ќапевно, €, а там хто його розбере ;-)

Ќ≥,€ писала.јле коли € перепитувала,то мене попрорсили не так кричати!:)
:-)))

Wild Dances

# Gesendet: 14 Jan 2006 18:55
Antwort 

Pentium16723
Ќапевно, €, а там хто його розбере ;-) Ќаша мама –услана!:)

:-)))
ј щне вчителька чогось з анг. казала,що вистачитьњй тут дискотеки роз≥грувати...’оча € сид≥ла перед њњ обличч€м,але вона не бачила,чим € займаюс€,“ому € дико см≥€лась,≥ довго.........

Pentium16723
Antwort 

Wild Dances
Ќаша мама –услана!:)
ј батько —ашко, може нехай признають нас! :-))

ј щне вчителька чогось з анг. казала,що вистачитьњй тут дискотеки роз≥грувати...’оча € сид≥ла перед њњ обличч€м,але вона не бачила,чим € займаюс€,“ому € дико см≥€лась,≥ довго.........
√оловне, що ƒ» ќ.

Ann
Moderator
# Gesendet: 14 Jan 2006 22:38
Antwort 

Pentium16723

Ќу неужели ты хочешь сказать, что сама ни разу не рассылала?
представь себе, Ќ≈“! только если тому же самому человеку. если того тредовало условие а все.
ѕодсознание - это очень гибкий инструмент нервной системы, который может не раз помен€тс€ на прот€жении жизни.
и? что ты хочешь этим сказать?

Pentium16723
Antwort 

Ann
и? что ты хочешь этим сказать?

я хочу этим сказать, что человек может мен€ть своЄ мировозрение коренным образом.

представь себе, Ќ≈“! только если тому же самому человеку. если того тредовало условие а все.
Ќу, такой ты человек...

Wild Dances

# Gesendet: 14 Jan 2006 23:19
Antwort 

Pentium16723
ј батько —ашко, може нехай признають нас! :-))
¬же давно пора!:)

√оловне, що ƒ» ќ
÷е-найгловн≥ше!ј пот≥м € почала сп≥вати ѕономарьова "«≥роньку",що звучала тод≥ на рад≥о!:)

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Deine Antwort
             :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Name  » Passwort 

- Home -

Online now: Guests - 7; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 Mai 2020 02:21]

forum software miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site