” нас мороз знатный. ј вы как? (1)

- Home - Registrierung - Antwort - Suchen - Statistik - Regeln - FAQ

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Off-Topic / ” нас мороз знатный. ј вы как?
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 43 . 44 . >>
Autor Beitrag
Nedved
# Gesendet: 18 Jan 2006 23:42 - Edited by: Nedved
Antwort 

” нас сейчас в ћоскве жутка€ холодрыга. 30 градусов ниже нул€. ¬торой день так мерзнем, а завтра обещали вообще минус 40. «ан€ти€ в учебных заведени€х отменили, даже в моем университете. ”ж кто-кто, а мы при любых услови€х, при любой погоде... » тут такое: два дн€ дома сидеть. :( ј начиналось-то все как: позавчера утром было 0 градусов, в 17:00 € пришла в университет, все нормально, а уходила из университета где-то в 19:00 и уже было минус 15!! «а два часа какой перепад! ј сегодн€ так вообще сказка: словила машину, доехала, на улице пробыла буквально 2 минуты и за это врем€ у мен€ успели замерзнуть ноги! ѕотом на батарею ставила отогревать. :) » сейчас дома сижу, укуталась как эскимос, но все равно пробирает... ƒва дн€ дома и на улицу ж не выйдешь... Ѕрр, реальный офигительный дубак... » еще много чего еще...

taina
Antwort 

а мне вот работу хоть бы кто отменил... иду с утра по ¬аршавскому шоссе на работу, ниже 30, ощущени€ неслабые. через 5 минут перестала чувствовать пальцы, думаю все - отморозила. еще через 5 минут то же случилось с носом и ушами. а добратьс€ на работу можно было только пешком, у троллейбусов провода лопнули, они не ходили. ну и трамваи тоже не очень. в общем, пока добежала до нашего здани€, чуть не превратилась в льдышку. потом час гор€чим чаем отогревалась.

думала, сегодн€ больше никуда не пойду. так нет, зашла на наш танцевальный форум, народ на танцы собираетс€, ну € и решила, что не хуже других, тоже пошла. это уже насто€щий экстрим был. зато как мы сегодн€ занимались!! никто даже не думал схалтурить -)

_ok_
Moderator
# Gesendet: 19 Jan 2006 00:38
Antwort 

taina
Nedved

ј у нас сегодн€ минус дес€ть в  иеве.
Ќа востоке ”краины было до минус тридцати.
Ќа западе - до минус семнадцати.
Ѕудем живы - не замЄрзнем ! :-)

_ok_
Moderator
# Gesendet: 19 Jan 2006 00:39
Antwort 

taina

ј что за танцы ? » на фига на этих танцах халтурить ? :-(

Wild Dances

# Gesendet: 19 Jan 2006 00:50
Antwort 

Ќе знаю,€ виходила на вулию вчора 4.30,сьогодн≥ практично зараз -у л≥тньому вар≥ант≥(в футболц≥ ≥ шортах).≤ скажу вам так-мен≥ так само €к л≥том!!!ј вдень,коли ходила дубл€нц≥ ≥ повн≥стю од€гнути-замерзла до зуб≥в!“ак шо поки шо все нормально!:)
ƒумаю,в моњй практиц≥ –усланин крижаний душ поступаЇтьс€!:)

_ok_
Moderator
# Gesendet: 19 Jan 2006 00:55
Antwort 

Wild Dances

ќл€, ти можеш застудитись !!!
ј це не жарти !!!
’очеш, щоб ми вс≥ страшенно переживали ?!? :-(

Wild Dances

# Gesendet: 19 Jan 2006 01:04
Antwort 

_ok_
ќл€, ти можеш застудитись !!!
ј це не жарти !!!
’очеш, щоб ми вс≥ страшенно переживали ?!? :-(

—ашко!¬се нормально!я була такою завжди!“а й €кшо € так легковажно ,по-твоЇму, ставлюсь,то €к ти охарактеризовуЇш свою повед≥нку ≥ повед≥нку –услани?!?я вам значно поступаюсь!

ƒивно,збиралась чкурнути з цього форуму...ј тепер з€совуЇться,що € тут ще декому й потр≥бна...Ќу що ж,поки ше залишимось.“реба √унтрама навчити украњнськоњ!

_ok_
Moderator
# Gesendet: 19 Jan 2006 01:10
Antwort 

Wild Dances

“а, в тебе серйозн≥ ц≥л≥ ≥ задач≥ !!! :-)

Wild Dances

# Gesendet: 19 Jan 2006 01:12
Antwort 

_ok_
јж 1!:-)ј пот≥м будем думати про своЇ зникненн€!

_ok_
Moderator
# Gesendet: 19 Jan 2006 01:19
Antwort 

Wild Dances

ўо за песим≥зм ? ÷е абсолютно непритаманна риса учасникам цього форуму. ј ти у нас - ј¬јЌ√ј–ƒ !

Etos
Moderator
# Gesendet: 19 Jan 2006 01:26
Antwort 

ј мен≥ чогось той мороз абсолютно не в≥дчуваЇтьс€..?

_ok_
Moderator
# Gesendet: 19 Jan 2006 01:29
Antwort 

Etos

ясно, сидиш дома. ѕр≥калуЇшс€ перед компом... ј ти поб≥гай в шортиках ≥ футболочц≥ по ѕодолу... ћало не здастьс€ ! :-)

Etos
Moderator
# Gesendet: 19 Jan 2006 01:33
Antwort 

ќт би випало ще сн≥гу трошки. я знаю таке класне м≥сце в  иЇв≥ дл€ катанн€ на санках!

_ok_
Moderator
# Gesendet: 19 Jan 2006 01:35
Antwort 

Etos

ѕокажеш ?

Etos
Moderator
# Gesendet: 19 Jan 2006 01:43
Antwort 

«в≥сно. ¬ мене ≥ санок к≥лька пар Ї, в кого немаЇ - можу позичити.

Nedved
Antwort 

taina
„то ж ты машину-то не словила?

_ok_
ј у нас сегодн€ минус дес€ть в  иеве.

ќй, это ж пр€м лето! :) ћожно без шапки... —корей бы у нас так!

Wild Dances
у л≥тньому вар≥ант≥(в футболц≥ ≥ шортах

≤ на ск≥льки ти виходила на вулицю? ¬ нас би таке спробувала, ооо...

Etos
ј мен≥ чогось той мороз абсолютно не в≥дчуваЇтьс€..?

√ойда да нас, в≥дчуЇш!!! :)))

я он зараз сиджу ≥ њм, що п≥д руку попадаЇтьс€, бо холодно.
” ћоскв≥ зараз вс≥ л≥карн≥ заповнен≥, м≥сць немаЇ, люди у коридорах... ¬икористанн€ електроенерг≥њ вс≥ рекорди побило, по телебаченню кажуть, щоб економили, а то електростанц≥њ не витримають. ћен≥ одна д≥вчина розпов≥ла, що в њх маленькому м≥стечку ќд≥нцово (приблизно 200 тис.) за ту н≥ч загибло 32 людини! ј по ћоскв≥, де живе 12 м≥льйон≥в...

оротше, п≥ду знов чаю заварю...

Yarik

# Gesendet: 19 Jan 2006 04:56
Antwort 

Nedved
ќй, это ж пр€м лето! :) ћожно без шапки... —корей бы у нас так!

¬ы будете на нас злые и не поймете нас, но у нас вчера было +3.

Yarik

# Gesendet: 19 Jan 2006 05:09
Antwort 

ќй, скоро все приедут на юг к нам и побьют нас тут!

goroshik

# Gesendet: 19 Jan 2006 07:03
Antwort 

taina
“анюшка, тримайс€!!!

ј у нас ще т≥льки -10. Ќа вулиц≥ €краз дуже класно - мороз, сн≥г - нарешт≥ справжн€ зима! ј от вдома холодно страшно!!! я на робот≥ т≥льки ≥ гр≥юс€, аж додому не хочетьс€. :)))

goroshik

# Gesendet: 19 Jan 2006 07:05
Antwort 

Wild Dances
ƒивно,збиралась чкурнути з цього форуму...ј тепер з€совуЇться,що € тут ще декому й потр≥бна...Ќу що ж,поки ше залишимось.“реба √унтрама навчити украњнськоњ!
ј мен≥ ти х≥ба не потр≥бна? як бачиш, € теж вир≥шила повернутис€. :)

Ann
Moderator
# Gesendet: 19 Jan 2006 08:13
Antwort 

Yarik
да ладно, никто теб€ не побьет :))

---
а у нас тоже совсем недавно было тлько -10, то есть вчера, но видимо с моксвы надуло, и сегодн€ -23.. страшно даже вызодить на улицу.... € такого давно уже не помню чтобы было :(

Hedgehog
Antwort 

Yarik
ќй, скоро все приедут на юг к нам и побьют нас тут!
100%.. ќдесса как всегда в≥пендрилась.. вс€ ”краина -10 и заморозки, а мы +5 и дождик

Hedgehog
Antwort 

јјјјјјјјјјјјјјјјјјј!!!!!!!!!!!
—тихийное бедствие!!!!  атастрофа!!!! —ѕј—ј…—я кто может!!!
¬ ќдессе снег и -5
јјјјјјјјјјјјј!!!!!!!!!

909090
Antwort 

хех! похоже одна € не нахожу в этой погоде ничего страшного:)) хот€ таких морозов у нас ещЄ не было! только обещают! утром было -15 а щас +1!! в снежки играть клЄво:))))

Pentium16723
Antwort 

_ok_
Ќа востоке ”краины было до минус тридцати.
” нас ниже 20 столбик не опускалс€.

Ќо всЄ равно кошмар какой-то.  онечно, не столько холод на нервы действует, сколько ветер.

Wild Dances
ƒивно,збиралась чкурнути з цього форуму...ј тепер з€совуЇться,що € тут ще декому й потр≥бна...
ј ран≥ше € тоб≥ цього не казав...

taina
Antwort 

_ok_
ј что за танцы ? » на фига на этих танцах халтурить ?
восточные. вообще там никто не халтурит, просто под конец уже сил ни у кого почти нет, а вчера столько энергии было -) сегодн€ оп€ть пойду, дома все равно холоднее.

егодн€ минус дес€ть в  иеве. [/i]
скорее бы у нас так!! хоть на пару дней. мы бы отогрелись

909090
хех! похоже одна € не нахожу в этой погоде ничего страшного:)) хот€ таких морозов у нас ещЄ не было! только обещают! утром было -15 а щас +1!! в снежки играть клЄво:))))

давай помен€емс€!!! у нас - 30 оп€ть, а завтра может до -42 быть.
Nedved
„то ж ты машину-то не словила?
так в 11 вечера не так это просто такую погоду[i]ј у нас

Wild Dances

# Gesendet: 19 Jan 2006 17:39
Antwort 

_ok_
ўо за песим≥зм ? ÷е абсолютно непритаманна риса учасникам цього форуму. ј ти у нас - ј¬јЌ√ј–ƒ !
“а € стараюсь бути оптим≥сткою!!!јле ≥нколи просто щось нападаЇ отаке песим≥стичне....“и кажеш про форум...Ќу на рахунок вс≥х не скажу,бо багато кого не знаю.
јле от ментал≥тет украњнський включаЇ в соб≥ безл≥ч таких вс€ких ц≥кавинок.Ќу наприклад,по соб≥ та й ≥нших пом≥тила такий факт-або см≥ютьс€ або плачуть з≥ свого гор€.я част≥ше-1.«гадати хоча б ƒень Ќезалежност≥...:)))ј ще от Ї така штучка:"ј!якось то воно буде.."„асто теж ≥ це буваЇ.

—тосовно авангарду.«наЇш,€ це слово лише знала у значенн≥ €когось мистецького стилю.“ому покопалась в словничку тлумачному ≥ в≥дкрила що це €к≥сь "найпередов≥ш≥,найсв≥дом≥ш≥ частини сусп≥льства".÷≥каво,що ти мене такою вважаЇш.“а € тут не найактивн≥ша!

ј ти поб≥гай в шортиках ≥ футболочц≥ по ѕодолу... ћало не здастьс€ ! :-)
“ак!“и тут шось таке соб≥ понавигадував,н≥би € так б≥гала години 2.Ќасправд≥,це зайн€ло максимум-хвилин 3.
“ак,може це ≥ дивно....јле ёщенко купаЇтьс€ у холодн≥й крижан≥й вод≥,у –услани €кийсь персональний душ,а € лиш на 2 хвилини ≥нколи виходжу подихати чистим зимовим пов≥тр€м.≤ ще-у мене будинок приватний з парканом,тому € це не дл€ €коњсь аудитор≥њ роблю!!!!ј то не дай Ѕоже,тоб≥ таке могло здатись....
—под≥ваюсь,€ не здалась д≥вчиною,скаж≥мо так-легкоњ повед≥нки?:)))ј то мало що-не ти,а ≥нш≥ тут таке вже подумали!!!!!!!

Guntram
Moderator
# Gesendet: 19 Jan 2006 17:40
Antwort 

ј у нас в √ермании только 0 градусов. я завидую вам!

Wild Dances

# Gesendet: 19 Jan 2006 19:17
Antwort 

goroshik
ј мен≥ ти х≥ба не потр≥бна? як бачиш, € теж вир≥шила повернутис€. :)
я цьому дуже рада!’оч назавжди????

Pentium16723
ј ран≥ше € тоб≥ цього не казав...
 азав!јле ми з тобою,на жаль,трошки менше знайом≥,н≥ж € з ≥ншими людьми.“ому,д≥знавшись,що тут €к м≥н≥мум на мене одна подруга з моњх друз≥в завжди чекатиме,€ вир≥шила забути все те,що мен≥ не подобалось!

Hip hop girl
Antwort 

а в деревне гадюкино дожди!

у нас в миколаЇв≥ вранц≥ було -1:-)))). випало трошки сн≥гу ≥ усюди л≥д.
вдень йшла з≥ школи було +3, усе пота€ло, крижана каша на дорогах. намочила дуже сильно ноги.
зараз мама прийшла з роботи, а на термометр≥ вже -10. вс€ ц€ каша замерзла. сама не можу у€вити, ща на вулиц≥....

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 43 . 44 . >>
Deine Antwort
             :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Name  » Passwort 

- Home -

Online now: Guests - 4; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 Mai 2020 02:21]

web forum software miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site