я ≥ ёльчик!ѕл≥ткар€м вх≥д «јЅќ–ќЌ≈Ќќ! (1)

- Home - Registrierung - Antwort - Suchen - Statistik - Regeln - FAQ

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Off-Topic / я ≥ ёльчик!ѕл≥ткар€м вх≥д «јЅќ–ќЌ≈Ќќ!
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>
Autor Beitrag
Wild Dances

# Gesendet: 20 Jan 2006 17:22
Antwort 

я ≥ сонечко ёл€ вир≥шили:ми Ѕ”ƒ≈ћќ сп≥лкуватись на цьому форум≥,ми н≥куди зв≥дси Ќ≈ п≥демо!ћи тут уже давно!якшо комусь не подобаютьс€ так≥ наш≥ дружн≥ розмови-то ми все-таки п≥демо на компром≥с-намагатимемось сп≥лкуватись в б≥льшост≥ в ц≥й тем≥ ,тут,оск≥льки ас€ пост≥йно барахлить,а смс-не зручно,мейл-довго,а живемо ми в зовс≥м р≥зних частинах ”крањни,!так далеко одне в≥д одного!“а й не хочемо назавжди кидати форум,що нам “ј  Ѕј√ј“ќ ƒј¬!!!
≤ноземн≥ фани створюють соб≥ под≥бн≥ теми.ƒумаю,в тому н≥чого не буде поганого,€кшо ≥ ми таку зробимо!!!

ј тепер стосовно пл≥ткар≥в!!!якшо вам б≥льше нема чим жити,то нам вас дуже шкода!!!ћи знаЇмо,що ви Ї!Ќе називатимемо ≥мен-не будемо користуватис€ брудними способами.ћи кращ≥ за вас,бо не скажемо такоњ г≥ркоњ правди,хто саме серед фан≥в –усланочки Ї такий лицем≥р.¬и ж користуЇтес€ такоњ п≥длою зброЇю,€к брехн€!јле це вже ваш виб≥р...ћи не збираЇимос€ вас перевиховувати...
ѕросимо лише одне-в≥дчеп≥тьс€ нарешт≥ в≥д нас!∆ив≥ть своњм житт€м!

ј тепер,шановн≥ друз≥!ћи вас любимо!якшо знайдете щось таке,що вам буде ц≥каво- будь-ласочка,можете писати ≥ своњ €к≥сь коментар≥.ƒумаю,про –услану ми тут найчаст≥ше напевно згадуватимемо.ћи завжди рад≥ бачити наших друз≥в!

ѕ.—.ёльчику,€ на тебе тепер чекаю тут.

Etos
Moderator
# Gesendet: 20 Jan 2006 17:35
Antwort 

я ≥ сонечко ёл€ вир≥шили:ми Ѕ”ƒ≈ћќ сп≥лкуватись на цьому форум≥,ми н≥куди зв≥дси Ќ≈ п≥демо!
”мн≥чк≥! Ќема чого соб≥ голову дурниц€ми забивати.

Wild Dances

# Gesendet: 20 Jan 2006 17:44
Antwort 

Etos
ћожеш забути про те питанн€-саме збиралась тоб≥ написати,щоб ти все залишила,€к Ї.
ƒќ реч≥!“» “”“ ќƒЌј ≤« Ќј…Ѕј∆јЌ≤Ў»’ Ћёƒ≈…!“ак що заходь,беск≥нечно будемо рад≥ тоб≥,а то сп≥лкуЇмось дуже мало!

Ann
Moderator
# Gesendet: 20 Jan 2006 17:51
Antwort 

Wild Dances
—олнышко, а что случилось? разве кто-то вас выгон€л или мешал писать в какой-то теме?

Wild Dances

# Gesendet: 20 Jan 2006 17:54 - Edited by: Wild Dances
Antwort 

Ann
—олнышко, а что случилось? разве кто-то вас выгон€л или мешал писать в какой-то теме?
“≈Ѕ≈ “≈∆ «јѕ–ќЎ”ё!
“ак,сталос€...ћи соб≥ мирно сп≥лкувалис€,а пот≥м вийшло незадоволенн€ де€ких ≥ндив≥д≥в.ўе й т≥ "чудов≥" люди порозказували нормальним люд€м. оротш≈,таке сталось...довго по€снювати.“од≥ ми вир≥шили все покинути,про все забути.јле в к≥нц≥-к≥нц≥в подумали,,що нехай т≥ поганц≥ сам≥ т≥кають!ћи в≥льн≥ люди ≥ маЇмо право на слово та особисту думку!

Ann
Moderator
# Gesendet: 20 Jan 2006 17:56
Antwort 

Wild Dances
конечно, имеете.. только где это было? на форуме? скажешь мне в асе, кто это был?

Wild Dances

# Gesendet: 20 Jan 2006 18:02
Antwort 

Ann
—онечко,€ тоб≥ повн≥стю дов≥р€ю,але хай це злишитьс€ нашою таЇмницею-не хочу,щоб можливо моЇ ставленн€ ≥ мо€ ситуац≥€ позначились на сп≥лкуванн≥ з т≥Їњю людиною,€кшо ви сп≥лкуЇтесь.

Ann
Moderator
# Gesendet: 20 Jan 2006 18:03
Antwort 

Wild Dances
нет, это бы ничего не помен€ло.. € в принципе догадываюсь но при этом все равно к каждому отношусь так. как считаю нужным.

alex_alex
Antwort 

Wild Dances
ѕрив≥т!!!! “и мене знаеш, € не пл≥ткарь, тож €кщо буду балакати з вами не буду вам заважати?...

Wild Dances

# Gesendet: 20 Jan 2006 19:26
Antwort 

alex_alex
ѕрив≥т!“а пиши,ск≥льки хочеш!:)

Ann
Moderator
# Gesendet: 20 Jan 2006 21:16
Antwort 

Wild Dances
упр€ма€ ты все-таки :)

Wild Dances

# Gesendet: 20 Jan 2006 21:19
Antwort 

Ann
я завжди розколююсь..јле вже десь пару м≥с€ц≥в вчус€ тримати €зика за зубами.Ќадто € вже в≥дкрита....

Ann
Moderator
# Gesendet: 20 Jan 2006 21:20
Antwort 

Wild Dances
ну не знаю.. как на мен€ попадаешь, так ничего не выт€нешь :(

Pentium16723
Antwort 

Wild Dances
а мен≥ можна з вами?

alex_alex
Antwort 

Wild Dances
щиристь це добре!!

goroshik

# Gesendet: 20 Jan 2006 23:54
Antwort 

Wild Dances
ѕрив≥т сонечко!
я коли побачила назву теми - довго см≥€лась! :)

Wild Dances

# Gesendet: 20 Jan 2006 23:55
Antwort 

Ann
ну не знаю.. как на мен€ попадаешь, так ничего не выт€нешь :(
ѕросто те,що € часто говорю так,€к думаю чи так,€к мен≥ надано фактами-часто вс≥м шкодить!

Pentium16723
а мен≥ можна з вами?
“а можна,але головне сп≥лкуваннн€ у мене з ёлечкою.«алишитьс€ час-вс≥м напишу ,шо схочете!

alex_alex
Ќе завжди...Ћише в тому випадку,коли ≥ сп≥врозмовник такий!

goroshik

# Gesendet: 21 Jan 2006 00:08
Antwort 

Etos
”мн≥чк≥! Ќема чого соб≥ голову дурниц€ми забивати.
÷е не дурниц≥... але це вже неважливо.
ƒ€кую тоб≥!

Wild Dances
“а можна,але головне сп≥лкуваннн€ у мене з ёлечкою.«алишитьс€ час-вс≥м напишу ,шо схочете!
ќ, €ка честь! :)))
“епер нашу тему точно буде читати весь форум, а не окрем≥ люди!
Ќу то про що поговоримо? ўось серйозн≥ше в≥д погоди € п≥д таким пильним нагл€дом обрговорювати не дуже хочу :)

Wild Dances

# Gesendet: 21 Jan 2006 00:15 - Edited by: Wild Dances
Antwort 

goroshik
я коли побачила назву теми - довго см≥€лась! :)
ј що тоб≥ ше сказати-це ж правда!

“епер нашу тему точно буде читати весь форум, а не окрем≥ люди!
Ќу то про що поговоримо? ўось серйозн≥ше в≥д погоди € п≥д таким пильним нагл€дом обрговорювати не дуже хочу :)

’ай читают№!ј то де€к≥ люди вважають,що ми в≥д них шось таке приховуЇмо!:)«вичайн≥с≥ньке житт€....–озказати тоб≥ про мою сьогодн≥шню пригоду?ј ти мен≥ про себе пот≥м розкажеш!

goroshik

# Gesendet: 21 Jan 2006 00:27
Antwort 

Wild Dances
ј що тоб≥ ше сказати-це ж правда!
ѕравда... :)

’ай читают№!ј то де€к≥ люди вважають,що ми в≥д них шось таке приховуЇмо!:)
ЅрЇд все це! Ќу щоб нам приховувати? Ќ≈ розум≥ю людей, €к≥ так думають.

–озказати тоб≥ про мою сьогодн≥шню пригоду?ј ти мен≥ про себе пот≥м розкажеш!
ƒобре. я тебе слухаю! :)

Wild Dances

# Gesendet: 21 Jan 2006 00:50
Antwort 

≤так.–анок був дивовижним,бо € з≥бралась за 10 хв до школи,а пот≥м мен≥ мама сказала,що т≥льки 6 година ранку!:)
Ќу довелос€ скидати з себе трохи од€гу.
ѕ≥шла на форум-трохи пописала,щось до зал≥ку прочитала з мови,бо € до нього зовс≥м не готувалась!јлек так особливо н≥чо не вчила-передчутт€ €кесь було.
Ќарешт≥ 7.30-вийшла з дому.—початку все було класно.я вийшла,йшла соб≥,д≥йшла до зупинки,довелос€ почекати трохи.Ќе скажу,що € замерзла,лиш трошки холодн≥ше було,н≥ж попереднього ранку.ўе й в транспорт≥ м≥сце знайшла,€к не дивно!«а одну зупинку сюди набилос€ чолов≥к 10-15!¬мерти можна було!я не знаю,€к ми вийшли,а скор≥ше-вилет≥ли по головам чи виповзли по т≥лам,але €кось добралис€!!!
¬ийшовши,€ в≥дчула,що щось не так!ј ж бачу-€к вперше д≥тки б≥гли до р≥дноњ мат≥нки школ»!я таке вперше бачила у свому житт≥!:)
Ќу в нас не було п≥вкласу,зал≥к в≥дм≥нили(€ под€кувала €нголам вашим!),ол≥мп≥аду мою ц≥Їњ нед≥л≥ теж,тому € щаслива.“а й на внгл≥йську не п≥д”,хоч в≥дпочину.
ј тепер-найц≥кав≥ше:пробули ми 4 уроки ≥ € п≥шла з де€кими ще однокласниками в≥дпрошуватись.÷е було том”,що € з вс≥х у клас≥ у найкращих в≥дносинах з вчител€ми.якось так сталось,що ми вмовили таку вчителькущо н≥€к не можна було б здогадатис€ про таке њњ р≥шенн€!
Ќу вс≥ п≥шли додому нормальн≥,а ненормальн≥-тобто € та ше 2 д≥вчат п≥шли в магазин,купили печива ≥ шоколаду(¬се "—в≥точ"-≥нша марка не допускаЇтьс€!:) ≥...п≥шли пити м€тний чай з класним кер≥вником!ћен≥ €кось завжди з≥ старшими за мене людьми ц≥кав≥ше...ј так от мипоговорили,пот≥м ше творилос€ купа чудес...јле тод≥ € таке р≥шенн€ прийн€ла-не в≥дступатис€ в≥д своњх звичок-п≥ти зробити звичайний дл€ мене "прес-огл€д"!
“а,довго це буду згадувати...ѕрийшла туди ≥ почала!¬ к≥нц≥-к≥нц≥в,€ просто€ла там хвилин 20,практично не рухаючись.ћене вистачало лиш на артистичне зн≥манн€ одн≥Їњ рукавички,швидке,але через те,що не завжди влучне-часто повторюване. оротше,€ передивилась близько 20 найменувань.
≤ — ј∆” ¬јћ “ј !¬се було того варте,отой м≥й замерзлий н≥спальц≥ на ногах,руках...
я «Ќј…ЎЋј:
” –јѓЌ÷≤ “ј ” –јѓЌќ„ »,або т≥,зхто зараз тут: ”ѕ”…“≈ "¬—ё Ќ≈ƒ≈Ћё" ≤ "“¬-ѕј– "!я ўј—Ћ»¬ј,я Ўќ ÷№ќ√ќў≈ ’“ќ—№ Ќ≈ «Ќј™

ѕот≥м шалено йшла додому €к солдат.Ѕ≥гти не могла.≤ по одн≥й причин≥-€ не вз€ла плеЇр з "ƒ» »ћ» “јЌ÷яћ»"!÷≈ ™ƒ»Ќ»… —ѕќ—≤Ѕ Ќ≈ «јћ≈–«Ќ”“»!!:)))≤ звичайно,тепл≥ше вд€гатись!

Wild Dances

# Gesendet: 21 Jan 2006 00:59
Antwort 

goroshik
ЅрЇд все це! Ќу щоб нам приховувати? Ќ≈ розум≥ю людей, €к≥ так думають.
“еж думаю,що це н≥сен≥тниц≥!јй,нам повинно на це бути все одно!!!

ƒобре. я тебе слухаю! :)
¬же написала.

ѕ.—.—иджу за 3 чашками чаю.«араз напевно п≥ду робити ще,бо к≥мната тут найхолодн≥ша!!! јле € звикла до холоду.

yanya
Moderator
# Gesendet: 21 Jan 2006 00:59
Antwort 

Wild Dances
хоч тема до мене ≥ не в≥дноситьс€ - не ёл€ €, але мала нагл≥сть почитати. ј ти не думала бути журнал≥стом? ўось таки Ї!

Wild Dances

# Gesendet: 21 Jan 2006 01:06
Antwort 

yanya
¬ принцип≥,€ себе саме з ц≥Їю профес≥Їю ≥ пов€зую,ѕросто € взагал≥ не знаю,чим жее € сожу корисна бути цьому св≥тов≥.ј журнал≥стика ме≥ подобаЇьс€.ѕравда татков≥ б≥льше юриспруденц≥€ до вподоб»,але € з ним борюсь!

yanya
Moderator
# Gesendet: 21 Jan 2006 01:12
Antwort 

Wild Dances
така швидка в≥дпов≥дь! ѕр€мо чат! Ѕорись до останнього!

goroshik

# Gesendet: 21 Jan 2006 01:15
Antwort 

Wild Dances
—иджу за 3 чашками чаю.«араз напевно п≥ду робити ще,бо к≥мната тут найхолодн≥ша!!! јле € звикла до холоду.
я тебе розум≥ю! ” мене руки замерзають, поки щось в≥дпов≥м.

Ќе у€вл€ю, €к ти так довго була на такому холод≥!!! ƒл€ мене це нереально! ћен≥ потр≥бно тепло!!! ƒобре, що хоч вже в шортах не виходиш на вулицю! :)))

ј € сьогодн≥ намагалась повчити ≥спити. ƒосить усп≥шно. ј ще раз≥в 20 слухала “ишу... мен≥ так краще запам"€товуЇтьс€ :)
ј взагал≥ € переживаю за понед≥лок. ” мене ж сес≥€ починаЇтьс€... а тут таке з погодою.
” нас надзвичайний стан оголосили. —ьогодн≥ т≥льки 30% транспорту було, а на понел≥лок в кращому випадку буде 50%. ј мене в ун≥вер далеко њхати, ще й чере м≥ст... :(
ј взагал≥ сьогодн≥ дивний день. я вже дуже давно ц≥лий день не сид≥ла вдома, щоб н≥куди не виходити.

ј журнал≥стика ме≥ подобаЇьс€.ѕравда татков≥ б≥льше юриспруденц≥€ до вподоб»,але € з ним борюсь!
головне - щоб тоб≥ подобалось!

Wild Dances

# Gesendet: 21 Jan 2006 01:23
Antwort 

goroshik
я тебе розум≥ю! ” мене руки замерзають, поки щось в≥дпов≥м.
я вже на себе кофти нат€гла + ше 3 чагшкии принесла!:)

ƒобре, що хоч вже в шортах не виходиш на вулицю! :)))
ќй,не нагадуй цю ≥тор≥ю!:)’оча,ћќ∆Ќј —ѕ–ќЅ”¬ј“»!:))))“≥льки от ризик поњхати ≥ тебе побачити-нульовий!

ј ще раз≥в 20 слухала “ишу... мен≥ так краще запам"€товуЇтьс€ :)
“иша-особлива,я нав≥ть чую њњ в голов≥ нав≥ть тод≥,коли на уроках сиджу!;)

ј взагал≥ € переживаю за понед≥лок. ” мене ж сес≥€ починаЇтьс€... а тут таке з погодою.
” нас надзвичайний стан оголосили. —ьогодн≥ т≥льки 30% транспорту було, а на понел≥лок в кращому випадку буде 50%. ј мене в ун≥вер далеко њхати, ще й чере м≥ст... :(

ј у нас в шукол≥ ком≥с≥€-одн≥ зр≥зи..≤ на уроках сид€ть,ј сьогодн≥ не прийшли-видно не д≥йшли!:)ј все тому-що не фани –услан»!:)

Ќе у€вл€ю, €к ти так довго була на такому холод≥!!! ƒл€ мене це нереально! ћен≥ потр≥бно тепло!!!
я звикла до холоду.¬≥н був моњм способом житт€-€ н≥коли не мала друз≥в.ƒо тепер!“епер € надто тепло люблю!:)\ј €кшо серйозно,то €кшо це стосуЇтьс€ –услани,то € роблю так≥ вчинк»,€ких би € в ≥нших ситуац≥€х не зробила б!¬се виходить дико ≥ екстремально!

головне - щоб тоб≥ подобалось!
јле перспектива росту.....:-(

Wild Dances

# Gesendet: 21 Jan 2006 01:25
Antwort 

yanya
така швидка в≥дпов≥дь! ѕр€мо чат! Ѕорись до останнього!
ћи тут практично одна за ради одноњ!:)
ƒ€кую,спробую!

goroshik

# Gesendet: 21 Jan 2006 01:33
Antwort 

Wild Dances
я вже на себе кофти нат€гла + ше 3 чагшкии принесла!:)
я так само.

ќй,не нагадуй цю ≥тор≥ю!:)’оча,ћќ∆Ќј —ѕ–ќЅ”¬ј“»!:))))“≥льки от ризик поњхати ≥ тебе побачити-нульовий!
—онечко, не треба!!!!

“иша-особлива,я нав≥ть чую њњ в голов≥ нав≥ть тод≥,коли на уроках сиджу!;)
—под≥ваюсь скоро буде не т≥льки “иша...

ј у нас в шукол≥ ком≥с≥€-одн≥ зр≥зи..≤ на уроках сид€ть,ј сьогодн≥ не прийшли-видно не д≥йшли!:)ј все тому-що не фани –услан»!:)
—ьогодн≥ багато хто не д≥йшов :)

я звикла до холоду.¬≥н був моњм способом житт€-€ н≥коли не мала друз≥в.ƒо тепер!“епер € надто тепло люблю!:)
¬с≥ ми любимо тепло. ѕросто дехто надто звикаЇ до холоду....

јле перспектива росту.....:-(
“и мене дивуЇш. ’≥ба в журнал≥стиц≥ нема перспективи росту?

Wild Dances

# Gesendet: 21 Jan 2006 01:42
Antwort 

goroshik
я так само.
ƒозволила соб≥ порушити сьогодн≥ правила-зњла цукерку,ще й о 1 ноч≥!“реба б≥льш такого не робити!я себе довго вчила...Ќо так €к мало сьогодн≥ њла,то вир≥шила,що можна 1.

—под≥ваюсь скоро буде не т≥льки “иша...
а € ¬≤–ё!

—ьогодн≥ багато хто не д≥йшов :)
Ѕо вс≥ не фани!:)
ј €кшо серйозно,то шкода дуже безпритульних!!!

¬с≥ ми любимо тепло. ѕросто дехто надто звикаЇ до холоду.... Ќу € з тауих.≤нколи забуваю,що € вже ≥нша,≥ навколо мене вже ≥нш≥ люди.ќт тод≥ песим≥зм починаЇтьс€!:-(

“и мене дивуЇш. ’≥ба в журнал≥стиц≥ нема перспективи росту?« нашою державою?

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>
Deine Antwort
             :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Name  » Passwort 

- Home -

Online now: Guests - 4; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 Mai 2020 02:21]

bulletin board script miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site