я ≥ ёльчик!ѕл≥ткар€м вх≥д «јЅќ–ќЌ≈Ќќ! (2)

- Home - Registrierung - Antwort - Suchen - Statistik - Regeln - FAQ

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Off-Topic / я ≥ ёльчик!ѕл≥ткар€м вх≥д «јЅќ–ќЌ≈Ќќ!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>
Autor Beitrag
goroshik

# Gesendet: 21 Jan 2006 01:47
Antwort 

Wild Dances
ƒозволила соб≥ порушити сьогодн≥ правила-зњла цукерку,ще й о 1 ноч≥!“реба б≥льш такого не робити!я себе довго вчила...Ќо так €к мало сьогодн≥ њла,то вир≥шила,що можна 1.
як так можна? я соб≥ можу дозволити що зачочу ≥ коли захочу.

а € ¬≤–ё!
“ут в≥н нас не так вже

goroshik

# Gesendet: 21 Jan 2006 01:51
Antwort 

Wild Dances
ƒозволила соб≥ порушити сьогодн≥ правила-зњла цукерку,ще й о 1 ноч≥!“реба б≥льш такого не робити!я себе довго вчила...Ќо так €к мало сьогодн≥ њла,то вир≥шила,що можна 1.
—онечко, €к так можна? Ќав≥ть не у€вл€ю. я можу соб≥ дозволити що хочу ≥ коли хочу.

а € ¬≤–ё!
“ут в≥д нас мало що залежить. Ќажаль...

Ѕо вс≥ не фани!:)
ј €кшо серйозно,то шкода дуже безпритульних!!!

¬с≥ ≥ не можуть бути фанами.

Ќу € з тауих.≤нколи забуваю,що € вже ≥нша,≥ навколо мене вже ≥нш≥ люди.ќт тод≥ песим≥зм починаЇтьс€!:-(
” тебе не т≥льки песим≥зм починаЇтьс€, а дещо г≥рше :(

« нашою державою?
ј що таке з нашою державою? ” мене Ї подруга журнал≥стка, так вона не скаржитьс€.

Wild Dances

# Gesendet: 21 Jan 2006 02:12
Antwort 

goroshik
—онечко, €к так можна? Ќав≥ть не у€вл€ю. я можу соб≥ дозволити що хочу ≥ коли хочу.
ќрган≥зми р≥зн≥.–озкажу в ас≥,що саме € њм.

“ут в≥д нас мало що залежить. Ќажаль...
Ќ≥,залежить!Ѕудемо нагадуват»!:)

¬с≥ ≥ не можуть бути фанами.
“ак,на жаль!

” тебе не т≥льки песим≥зм починаЇтьс€, а дещо г≥рше :(
“ак,не називаймо це!!!!

ј що таке з нашою державою? ” мене Ї подруга журнал≥стка, так вона не скаржитьс€.
Ќу € не знаю,€к вона у тебе влашштувалась...

goroshik

# Gesendet: 21 Jan 2006 02:17
Antwort 

Wild Dances
ќрган≥зми р≥зн≥.–озкажу в ас≥,що саме € њм.
ƒобре...

Ќ≥,залежить!Ѕудемо нагадуват»!:)
я т≥льки через 5 рок≥в нагадаю:)

“ак,на жаль!
Ѕуло б нец≥каво, €кби вс≥ юди бли сож≥, €кби вс≥м подобались однаков≥ реч≥,...

“ак,не називаймо це!!!!
я ≥ не збиралась називати :)

Ќу € не знаю,€к вона у тебе влашштувалась...
я ≥ сама не знаю подробиць. якщо хочеш, можу њ розпитати.

Wild Dances

# Gesendet: 21 Jan 2006 02:30
Antwort 

ƒивилась нещодавно "—вободу слова".Ѕула “имошенко,ћороз, аськ≥в та ше купа вс€ких.Ќа зв€зку був ще √оловатий.
 оротше,що можу сказати....«нов цей балаган був!¬≥н мен≥ так вже набрид!
ёл€ “имошенко вже давно хвора €кась!ѓй що не кажуть,а вона все головою махаЇ!я розум≥ю,що €кби ж погоджувалас№!ј то це на хворобу парк≥нсона схоже..÷е було б звичайно,€кби це в  личка це було.ј так- чорт-зна €ка стад≥€ божев≥льн≥!“а ще й мигаЇ пов≥ками так!ј оч≥-дуже зл≥сн≥!ўе г≥рш≥ були лиш тод≥,коли вона з ≤вченком по 5 каналу дискутувала гостро!

ј ц€  сен≥€ Ћ€п≥на взагал≥ €кась нечема.ўо вона соб≥ думаЇ?ўо в циру знаходитьс€?ћожна ≥ попристойн≥ше ≥ поскромн≥ше себе поводити!!!

аськ≥в дуже класно сказав!ўо треба не говорити простќ,а робити щось!

ћороз теж непогани…,не переб≥жчик,але трохи нудний!

Wild Dances

# Gesendet: 21 Jan 2006 02:36
Antwort 

goroshik
ƒобре...
«араз

я т≥льки через 5 рок≥в нагадаю:)
„ому так?„ерез т≥ словј?

Ѕуло б нец≥каво, €кби вс≥ юди бли сож≥, €кби вс≥м подобались однаков≥ реч≥,...
«годна!

я ≥ не збиралась називати :)
≤ чудово!:)

я ≥ сама не знаю подробиць. якщо хочеш, можу њ розпитати.
як матимеш час!

goroshik

# Gesendet: 21 Jan 2006 02:39
Antwort 

Wild Dances
ќго, €к ти на ёльку нашу нањхала? ” нас по всьому м≥сту плакати з нею вис€ть "—праведлив≥сть Ї!а нењ треба боротис€" що щось под≥бне... ’оча € њњ також не п≥дтримую.
Ќаша пол≥тика - це завжди балаган. ≤ набрид в≥н мен≥ вже давно. “ому вже не дивлюсь н≥€ких дебат≥в та передач. ЌемаЇ сенсу... ¬с≥ багато та гарно говор€ть, але њх д≥њ протилежн≥ словам.

Wild Dances

# Gesendet: 21 Jan 2006 03:48
Antwort 

goroshik
я не нањхала на нењ!я не проти нењ!Ќавпаки,мен≥ ран≥ше вона —“–јЎ≈ЌЌќ ѕќƒќЅјЋј—№!ƒл€ мене,€к ≥ дл€ багатьох,вони з ёщенком були родиною,одним ц≥лим.ѕот≥м стало бол€че,коли родина подала на "розлученн€"!÷€ "пара" не могла ≥снувати!«овс≥м р≥зн≥ вони мають ≥нтереси,ц≥л≥!..
Ќе знаю,чому € так була засл≥плена ёлею.ћожливо тому,що вона не така вже й погана назовн≥ та й вм≥Ї дуже розумно ≥ хитро говорити.јле так≥ пол≥тики ¬—≤!Ѕ≥льше говор€т№!“а цим вони в≥др≥зн€тьс€ в≥д ур€ду,котрий повинен робити гарн≥ справи на добробут сусп≥льства,держави!
јле € не скажу,що вона повн≥стю погана!як сьогодн≥ вона за€вила-вона ще й де€кий бюрократ в паперах!
Ќе знаю,можливо, мене нав≥ть дещо з нею пов€зуватиме скоро!јле рано ще загадувати...

Wild Dances

# Gesendet: 21 Jan 2006 04:02 - Edited by: Wild Dances
Antwort 

“ак!Ќу що ж!
¬≈„≤– —№ќ√ќƒЌ≤ ќƒ»Ќ ≤« Ќј…ѕ–≈ –ј—Ќ≤Ў»’!!!
я випила за весь час б≥л€ компу 6 чашок чаю,нарешт≥ з≥гр≥лась-правда не знаю,в≥д чого саме:в≥д теплого светру чи в≥д теплого сп≥лкуванн€ з ёлею та ≥ншими чудовими сп≥врозмовниками.ƒумаю,другий вар≥ант!:) оротше,вс≥м д€кую,що ви Ї!Ќехай до вс≥х чудових людей вв≥ сн≥ прийдуть т≥ неймов≥рн≥ сили,€к≥ зробл€ть ваш≥ сни приЇмною ≥ веселою казкою!ўасти!
ј € п≥шла бачити перший сон,коли дехто вже 10 додивл€Їтьс€!:)
я ж казала декому,що ран≥ше 4 мен≥ вийти не вдастьс€!:))))

Yarik

# Gesendet: 21 Jan 2006 06:41
Antwort 

goroshik
Wild Dances

¬ газетных киосках продают жарнал "ћобильна€ тусовка".
—тоит он от 6 грн до 8 грн. в этом журнале есть стартовый пакет ƒиджус. ѕокупаете этот журнал вместе с пакетом (если у ¬ас нет ƒиджуса еще), пополн€ете счет на 25 грн. јктивируете услугу или диджус ночь или дуэт одна с одной (услуга 10,5 грн) и разговариваете или по ночам или когда захотите всего за 27 коппеек аж 33 минуты. ≈сли активируете ƒиджус-ночь, то сможете звонить мне, ћс,  ристине, ќксенен, “арасу, и другим, но только с 0:00 до 6:00.
ѕоверьте нашему опыту, ночи будут на пролет уходить.

Wild Dances

# Gesendet: 21 Jan 2006 12:40
Antwort 

Yarik
” мене вже давно ƒ≥джус!÷е в ёл≥  ињвстар.
¬с≥ ц≥ акц≥њ знаю,¬загал≥,ƒжус-Ќј… –јў»…!јле в нас €кось по нету краще виходить-≥нколи в≥дходимо,а по телефону заставл€ти чекати... оротше,хай ёлечка вир≥шуЇ!

ƒќ –≈„≤,ƒя ”ё «ј “ј ≤ ѕќƒ–ќЅ»÷≤!я не думала,що ти сюди загл€неш...¬важала,що дл€ тебе тут н≥чого ц≥кавого не буде.

Pentium16723
Antwort 

Yarik
” мен€ тоже ƒиджус, а € этого не знал. —пасибо за инфу.

Anton
Moderator
# Gesendet: 21 Jan 2006 17:07
Antwort 

Wild Dances
goroshik
—п≥лкуйтес€, н≥хто не проти.:) ћ≥цна ƒ–”∆Ѕј - це Ќј… –јў≈!! :)) Ѕажаю вам не т≥льки м≥цноњ, а сталевоњ дружби (хоча вона у вас вже Ї) :)))

Nedved
Antwort 

я шо, знов зап≥знилась? ќт йолк≥-палк≥...

Wild Dances

# Gesendet: 21 Jan 2006 19:09
Antwort 

Nedved
“и про що?Ќа що сп≥знилась?

Anton
—п≥лкуйтес€, н≥хто не проти.:) ћ≥цна ƒ–”∆Ѕј - це Ќј… –јў≈!! :)) Ѕажаю вам не т≥льки м≥цноњ, а сталевоњ дружби (хоча вона у вас вже Ї) :)))
ƒ€кую!ћи будемо сп≥лкуватись ≥ мало звертатимемо увагу на де€ких.
” нас д≥йсно ,€ думаю, дуже м≥цна дружба!!!!!

Anton
Moderator
# Gesendet: 21 Jan 2006 19:26
Antwort 

ƒ€кую!
:))
Wild Dances
я час в≥д часу теж тут буду сп≥лкуватис€, можна? :)

Ann
Moderator
# Gesendet: 21 Jan 2006 21:31
Antwort 

Wild Dances
ѕросто те,що € часто говорю так,€к думаю чи так,€к мен≥ надано фактами-часто вс≥м шкодить!
как это может вредить?

Wild Dances

# Gesendet: 21 Jan 2006 23:13 - Edited by: Wild Dances
Antwort 

Anton
я час в≥д часу теж тут буду сп≥лкуватис€, можна? :)
“а на здоров€!

Ann
как это может вредить?
Ќу бо часто те,що € кажу Ї правдою.ј люди ≥нколи не любл€ть чути правди.!≤ ше купа момент≥в,з кожною людиною у мене по-р≥зному...

Nedved
Antwort 

Wild Dances Ќа першу стор≥нку. :)))

Wild Dances

# Gesendet: 21 Jan 2006 23:27
Antwort 

Nedved
ўо ти маЇш на уваз≥?я погано розумiю.........шо ти хочеш сказати...?

Nedved
Antwort 

Wild Dances «абудь. :)) ћен≥ занадто весело.

goroshik

# Gesendet: 21 Jan 2006 23:56
Antwort 

Yarik
Wild Dances
як т≥льки виберусь з дому на цей мороз (а дл€ мене це буде важко!) в≥дразу купую ƒ≥джус!!! Ѕо € вже так не можу! ’очу нормально поговорити! ≤нтернет це чудово, але зовс≥м не те, що телефонна розмова.

ƒќ –≈„≤,ƒя ”ё «ј “ј ≤ ѕќƒ–ќЅ»÷≤!я не думала,що ти сюди загл€неш...¬важала,що дл€ тебе тут н≥чого ц≥кавого не буде.
ќл€, € сумн≥ваюсь що на форум≥ Ї хоч одна людина, €ка б сюди не заходила :)))

Anton
ƒ€кую! ѕриЇднуйс€ до нас! я тоб≥ завжди рада, ти ж знаЇш :)

Ann
ѕросто те,що € часто говорю так,€к думаю чи так,€к мен≥ надано фактами-часто вс≥м шкодить!
как это может вредить?

ѕов≥р, нав≥ть дуже може шкодити!!!! я в цьому вже не раз переконалась!

goroshik

# Gesendet: 21 Jan 2006 23:57
Antwort 

Nedved
„ого це тоб≥ так весело? :)

Wild Dances

# Gesendet: 22 Jan 2006 00:31
Antwort 

goroshik
як т≥льки виберусь з дому на цей мороз (а дл€ мене це буде важко!) в≥дразу купую ƒ≥джус!!! Ѕо € вже так не можу! ’очу нормально поговорити! ≤нтернет це чудово, але зовс≥м не те, що телефонна розмова.
як на зло,а € тоб≥ хот≥ла його подаруват»,€к т≥льки б у мене грош≥ з€вились.“ак €к про жкрнал не зналј,то думала що 3 липн€-тод≥ б батьки грошей надавали б...Ќу а € б друз€м подарунки купила б!

ќл€, € сумн≥ваюсь що на форум≥ Ї хоч одна людина, €ка б сюди не заходила :)))
≤ що њх приваблюЇ оце?Ћет€ть,€к мухи на мед!:)

Wild Dances

# Gesendet: 22 Jan 2006 00:32
Antwort 

goroshik
„ого це тоб≥ так весело? :)
ѕо€сню,що € з цього думаю,може правда.

goroshik

# Gesendet: 22 Jan 2006 00:36
Antwort 

Wild Dances
—онечко, розказуй €к пройшов день!

” мене сьогодн≥ таке було - цирк! :)
 ороче, вир≥шила € нарешт≥ трохи поспати (бо мен≥ вже д≥йсно треба виспатись)... “≥льки починаю засинати - приходить —ћ—. “акий облом вставати, а довелось, бо поки не в≥дкрию, буде дзвонити. Ќа третьому дзв≥нку € встала... в≥дпов≥ла. ј спати хочетьс€! Ћ€гла знову... т≥льки засинаю, знову —ћ—. «а годину так 6 раз≥в!!! “од≥ € вже телефон б≥л€ себе поклала, щоб не вставати. Ќе допомогло... “≥льки € нарешт≥ заснула, €к б≥л€ мене починають грати ƒик≥ танц≥! ÷е вже було останньою краплею!!! ѕросто €кесь знущанн€! :(

goroshik

# Gesendet: 22 Jan 2006 00:39
Antwort 

Wild Dances
як на зло,а € тоб≥ хот≥ла його подаруват»,€к т≥льки б у мене грош≥ з€вились.“ак €к про жкрнал не зналј,то думала що 3 липн€-тод≥ б батьки грошей надавали б...Ќу а € б друз€м подарунки купила б!
—онечко, не треба. я все ж таки вже заробл€ю власн≥ грош≥. ѕросто € пост≥йно забуваю про ƒ≥джус...

що њх приваблюЇ оце?Ћет€ть,€к мухи на мед!:)
Ќу ≥ хай соб≥ :)

ѕо€сню,що € з цього думаю,може правда.
ћен≥ вже ц≥каво!

Wild Dances

# Gesendet: 22 Jan 2006 00:40
Antwort 

goroshik

“ак...Ќу смс було не в≥д мене...ј останньою дзвонила €,та?≤ оце € тебе розбудила?

Wild Dances

# Gesendet: 22 Jan 2006 00:44 - Edited by: Wild Dances
Antwort 

goroshik
—онечко, не треба. я все ж таки вже заробл€ю власн≥ грош≥. ѕросто € пост≥йно забуваю про ƒ≥джус...
јле ж мен≥ поки шо прост≥ше було б,бо так один лиш раз на р≥к дають-то й думала,що подарунок чудовий вийде!

Ќу ≥ хай соб≥ :)
ƒ≥йсно,нема проблем!

goroshik

# Gesendet: 22 Jan 2006 00:44
Antwort 

Wild Dances
Ќ≥, то майже вс≥ були з мого фан-клубу.
якби вс≥ вони дзвонили на домашн≥й, мене б мама з дому вигнала. ¬она вже й так незадоволена... :)

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>
Deine Antwort
             :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Name  » Passwort 

- Home -

Online now: Guests - 10; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 Mai 2020 02:21]

discussion forum software miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site