Ўаровые концерты (2)

- Home - Registrierung - Antwort - Suchen - Statistik - Regeln - FAQ

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Off-Topic / Ўаровые концерты
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Autor Beitrag
Natalia Haupt
Antwort 

yanya
ј, значить ≥ мене пам€таЇш! Ѕо € тебе гарно пам€таю. ” тебе Ї та фотка, де ми б≥л€ √лобусу?

«вичайно, що пам*€таю :))) ƒуже приЇмно, що ≥ ти мене... ‘отка Ї, € закачала њњ з сайту ћар≥о :)

goroshik
ƒе ти зникла? :(
’оч на мейл мен≥ напиши...

ќй, ≥ не питай, де... я вже давненько збираюс€ тоб≥ написати, та все чомусь не виходить... ѕостараюс€ сьогодн≥ або завтра таки написати, все розпов≥м ;)))

yanya
“и не чула такого ф≥льму?....

ј € чула про цей ф≥льм, нав≥ть бачила сюжет про його зйомки. ’оч € ≥ не була прихильницею революц≥њ, але, все-таки, мен≥ ц≥каво буде подивитис€ ф≥льм. якщо буде можлив≥сть, обов*€зково п≥ду подивлюс€

yanya
Moderator
# Gesendet: 28 Feb 2006 17:53
Antwort 

Natalia Haupt
я чула там така ф≥шка у ф≥льм≥ буде, що т≥льки двоЇ людей у кадр≥ прот€гом всього ф≥льму. Ќу, до масовки це певно не в≥дноситьс€. я коли була в  иЇв≥ вк≥нц≥ листопада, то пропонували зн€тись у масовц≥ там, але так холодно було ≥ зйомок треба було чекати близько год, а година то п≥зн€ вже була, а жили то ми далеченько... ≤ махнули на то всьо рукою. «араз жалкую.

OKCEHA
Antwort 

yanya

“и мою посилку отримала?

yanya
Moderator
# Gesendet: 28 Feb 2006 18:38
Antwort 

OKCEHA
гл€нь на мило, там тоб≥ к≥лька сл≥в под€ки за передачку!

OKCEHA
Antwort 

yanya

«начить, отримала. ÷е приЇмно! :)

yanya
Moderator
# Gesendet: 28 Feb 2006 18:41
Antwort 

OKCEHA
÷е мен≥ приЇмно! «нову тримати в руках помаранчевий пакетик ≥з символ≥кою та атрибутикою –услани!

OKCEHA
Antwort 

yanya
÷е мен≥ приЇмно! «нову тримати в руках помаранчевий пакетик ≥з символ≥кою та атрибутикою –услани!

“и зможеш тримати так≥ пакети ст≥льки раз≥в на м≥с€ць, ск≥льки тоб≥ те буде потр≥бно!
Ѕо тепер ќксена знаЇ, ƒ≈ «”ѕ»Ќяё“№—я ћј–Ў–”“ » Ќј –≤¬Ќ≈!.. :)))))))))))))))

Kvitoslava
Antwort 

Yarik
17 (пт) ќƒ≈—ј —ердючка, Ѕ≥лик, "јв≥атор", ¬еласкес
“и взагал≥ збираЇшс€ ≥ти?

Kvitoslava
Antwort 

Wild Vladyuk
 ињв прол≥таЇ...
ќ! Ќе т≥льки ќдеса завжди лиса! ;)))))))))

OKCEHA
Antwort 

Kvitoslava
ќ! Ќе т≥льки ќдеса завжди лиса! ;)))))))))

√и-и-и!..

yanya
Moderator
# Gesendet: 28 Feb 2006 19:33
Antwort 

OKCEHA
«наЇш, € коли отримала твою месу думала ти пожартувала, бо там номер маршрутки 2653, а в мене номер будинку 26, квартира 53. :) "ћ≥стика", €к каже мо€ подруга з≥ Ћьвова! я дуже рада, що ти тепер знаЇш "в обличч€" "Ўалену черепаху", думаю скоро перезнайомишс€ ≥з ус≥ма вод≥€ми :)

OKCEHA
Antwort 

yanya
думаю скоро перезнайомишс€ ≥з ус≥ма вод≥€ми :)

јга! ≤ не платитиму за пересилку!
ƒореч≥, твого мейлу € дос≥ не отримала :(((
ј вже маю чапати додому :(

Wild Vladyuk
Antwort 

Kvitoslava
Ќе пор€док...

Faktychno sama
Antwort 

yanya

ћо€ порада - сходити на 8 березн€ на ф≥льм "ѕомаранчеве небо". Ѕо € так ≥ зроблю. ’очетьс€ романтики, а не ¬Їрки —ердючки.

ј € бачила зйомки де€ких сцен з цього ф≥льму на ’рещатику ≥ на ћайдан≥. “рошки там переборщили з помаранчевими прапорами ≥ наметами..але можливо на екран≥ це буде не так видно.
јле ѕомаранчева –еволюц≥€ там т≥льки фон, ф≥льм - про коханн€ двох людей з р≥зних табор≥в. ўе й актор≥в запросили, €к≥ реовлюц≥ю бачили т≥льки по тв.. :( јле подивитись обов"€зково треба!

Faktychno sama
# Gesendet: 28 Feb 2006 21:24 - Edited by: Faktychno sama
Antwort 

19 (вс)  »ѓ¬ —ердючка, Ѕ≥лик, "јв≥атор", ¬еласкес

‘≥гн€.

—коро будуть концерти в≥д "Ќашоњ ”крањни", а там - "“артак", "¬¬", "ћјндри" та ≥н., на це варто п≥ти.
ј ще на Ўона  арра - з€т€ “имошенко. Ќа ск≥льки мен≥ в≥домо, в≥н буде брати участь в аг≥тконцертах за Ѕё“.
Ќ≥коли не забуду, €к в≥н на ƒень Ќезалежност≥ влаштував на ћайдан≥ коломийку з вигуками: "√ей! √ей!

yanya
Moderator
# Gesendet: 28 Feb 2006 22:38
Antwort 

Faktychno sama
—коро будуть концерти в≥д "Ќашоњ ”крањни", а там - "“артак", "¬¬"

“аки варто п≥ти! ¬ –≥вному були 25.02. ƒо реч≥, перше м≥сто, де Ќ” провела аг≥тац≥йний концерт. ѕоказували багато сцен зз революц≥њ, флудили трохи, затримали виступ на 1год, а не не 2.20. јле враженн€ лишились дуже гарн≥.
’то п≥де на концерт той зрозум≥Ї фразу: "ќй, маму, люблю √риц€..."

Nedved
Antwort 

—коро будуть концерти в≥д "Ќашоњ ”крањни", а там - "“артак", "¬¬", "ћјндри" та ≥н., на це варто п≥ти.

оли у ћасков≥њ буде, скажеш?

Yarik

# Gesendet: 1 Mar 2006 05:37
Antwort 

Kvitoslava
“и взагал≥ збираЇшс€ ≥ти?
ћожно было и не спрашивать, ты же знаешь, что € все такие меропри€ти€ посещаю.

Yarik

# Gesendet: 1 Mar 2006 05:58
Antwort 

¬сеукрањнський тур вих≥дного дн€ ?”крањна у нас одна?

« 4 по 23 березн€ у с≥мнадц€тим м≥стах ”крањни пройде ¬сеукрањнський тур вих≥дного дн€ ?”крањна у нас одна?.

¬ тур≥ в≥зьмуть участь кандидати в народн≥ депутати в≥д Ѕлоку ?Ќаша ”крањна? а також в≥дом≥ украњнськ≥ гурти ?ћандри?, ?“артак? , ?ѕлач ™рем≥њ?, ¬¬ та сп≥вачка ћар≥€ Ѕурмака.

√раф≥к туру:

4 березн€, субота.

«апор≥жж€.

12.00.ѕлоща ‘естивальна.

ƒн≥пропетровськ.

16.00. ѕлоща Ћен≥на.

5 березн€, нед≥л€.

ѕолтава.

12.00. ѕлоща поблизу стад≥ону ?¬орскла?.

’арк≥в.

16.00.ѕлоща —вободи.

8 березн€, середа.

’ерсон.

12.00.

ћиколањв.

16.00.

11 березн€, субота.

„ерн≥вц≥.

12.00.

“ерноп≥ль.

16.00.

12 березн€, нед≥л€.

”жгород

12.00.

Ћьв≥в.

16.00.

18 березн€, субота.

’мельницький.

12.00.

¬≥нниц€.

16.00.

ињв.

16.00.

19 березн€, нед≥л€.

≥ровоград.

12.00.

„еркаси.

16.00.

22 березн€, середа.

—уми.

16.00.

23 березн€, четвер.

ќдеса.

16.00.

” тур≥ беруть участь кандидати в народн≥ депутати в≥д Ѕлоку ?Ќаша ”крањна? а також в≥дом≥ украњнськ≥ гурти ?ћандри?, ?“артак? , ?ѕлач ™рем≥њ? та ¬¬.

http://www.razom.org.ua/ua/news/9951/

Yarik

# Gesendet: 1 Mar 2006 06:01
Antwort 

¬сеукрањнський “ур вих≥дного дн€, 4 березн€, «апор≥жж€

¬ цей день «апор≥жж€ в≥дв≥дають кандидати у народн≥ депутати в≥д ЂЌашоњ ”крањниї ћикола  атеринчук, ѕавло ∆ебр≥вський, –услан  н€зевич. Ќа концерт≥ гратимуть гурти ¬¬ та ћандри. Ѕриф≥нг дл€ преси - 11.00, початок акц≥њ - 12.00

¬сеукрањнський “ур вих≥дного дн€, 4 березн€, ƒн≥пропетровськ

¬ цей день ƒн≥пропетровськ в≥дв≥дають кандидати у народн≥ депутати в≥д ЂЌашоњ ”крањниї ћикола  атеринчук, –услан  н€зевич, ёр≥й ѕавленко, Ѕорис “арасюк, ¬олодимир Ћановий. ќ 16.00 розпочнетьс€ концерт, у €кому в≥зьмуть участь

¬сеукрањнський “ур вих≥дного дн€, 5 березн€, ѕолтава

ƒо ѕолтави зав≥тають кандидати у народн≥ депутати в≥д ЂЌашоњ ”крањниї ћикола  атеринчук, –услан  н€зевич, ¬олодимир —третович. јкц≥€ розпочнетьс€ о 12.00. ” концерт≥ беруть участь гурти ћандри та ¬¬.

¬сеукрањнський “ур вих≥дного дн€, 5 березн€, ’арк≥в

« жител€ми ’аркова сп≥лкуватимутьс€ кандидати у народн≥ депутати в≥д ЂЌашоњ ”крањниї ћикола  атеринчук, –услан  н€зевич, ¬олодимир —третович. ѕочаток акц≥њ ? 16.00, у концерт≥ беруть участь гурти “артак та ¬¬

goroshik

# Gesendet: 1 Mar 2006 07:44
Antwort 

Yarik
ќ 16.00 розпочнетьс€ концерт, у €кому в≥зьмуть участь
я зак≥нчу за тебе “ј–“ј  та ¬¬!
ћен≥ вибори починають подобатись! ¬¬ € взагал≥ не сприймаю, а от —ашко ѕоложинський вартий того, щоб померзнути на площ≥ Ћен≥на.

goroshik

# Gesendet: 1 Mar 2006 07:59
Antwort 

Natalia Haupt
ќй, ≥ не питай, де... я вже давненько збираюс€ тоб≥ написати, та все чомусь не виходить... ѕостараюс€ сьогодн≥ або завтра таки написати, все розпов≥м ;)))
я чекаю! :)

yanya
ѕро ѕомаранчеве небо у нас взагал≥ ≥нфи н≥де не маЇ. ј наш≥ помаранчев≥ аг≥татори н≥чого не знають!

OKCEHA
Antwort 

Faktychno sama
ј € бачила зйомки де€ких сцен з цього ф≥льму на ’рещатику ≥ на ћайдан≥.

ј ще Ї ф≥льм "ќранж Ћав", де € зн≥малась у масовц≥! :) …ого будуть показувати по телеку! ј може, спочатку в к≥нотеатрах... Ќе знаю... :)

“и мене попередиш? «алюбки з тобою п≥ду! ј то нещодавно був концерт, присв€чений ”ѕј, ≥ мен≥ так шкода, що € не п≥шла :(
ўе € хот≥ла поговорити з тобою щодо диск≥в з укр. музикою... “реба €кось перетнутись у реал≥!

Kvitoslava
Antwort 

Wild Vladyuk
Ќе пор€док...
да не кажи! просто жах €кийсь!=)

yanya
концерти в≥д "Ќашоњ ”крањни", а там - "“артак",
 лас! “реба ћ— сказати! в≥н маЇ зрад≥ти!Yarik
23 березн€, четвер.

Yarik
[i]23 березн€, четвер.

ќдеса.

16.00.

Ќу шо п≥дем? ;)

MC SLAYER

# Gesendet: 2 Mar 2006 00:13 - Edited by: MC SLAYER
Antwort 

“ј–“ј  та ѕЋј„ ™–≈ћ≤ѓ

”–ј!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

“ј–“ј  “ј–“ј  “ј–“ј  “ј–“ј  “ј–“ј  “ј–“ј  “ј–“ј  “ј–“ј  “ј–“ј  “ј–“ј 

ƒореч≥, хоч вони про ќдесу не забули...

...(»ћ’ќ)...
...ƒал≥ буде...

Yarik

# Gesendet: 2 Mar 2006 06:36
Antwort 

Kvitoslava
¬р€дли € буду. ¬ эти дни у мен€ другие планы, хот€ посмотрим позже.

(ƒавайте встречу в марте отменим в доме творчества)

yanya
Moderator
# Gesendet: 2 Mar 2006 12:26
Antwort 

ќ —≈Ќј
ј ще Ї ф≥льм "ќранж Ћав", де € зн≥малась у масовц≥! :) …ого будуть показувати по телеку! ј може, спочатку в к≥нотеатрах... Ќе знаю... :)
ќксеночко, це ф≥льм, про €кий ми балакаЇмо всю тему. ¬≥н зветьс€ по-≥ншому "ѕомаранчеве коханн€", буде йти в к≥нотеатрах з 2.03 ≥ € тебе там буду шукати очима!

OKCEHA
Antwort 

yanya
ќксеночко, це ф≥льм, про €кий ми балакаЇмо всю тему. ¬≥н зветьс€ по-≥ншому "ѕомаранчеве коханн€", буде йти в к≥нотеатрах з 2.03 ≥ € тебе там буду шукати очима!

ќй, € зовс≥м заплуталась ≥з цими назвами! –ежисерша нам одне казала, люди зараз ≥нше кажуть...
я сама себе там буду шукати :) Ѕо не знаю, чи ув≥йшли т≥ еп≥зоди до ф≥льму :))) јле головне, що нам заплатили за них! :)))

yanya
Moderator
# Gesendet: 2 Mar 2006 12:35
Antwort 

OKCEHA
ќ√ќ-ќ√ќ-ќ√ќ! “о може справд≥ ув≥йдуть? ј багато €кщо не секрет? ј ск≥льки часу ти там зн≥малась?

OKCEHA
Antwort 

yanya
[i]ќ√ќ-ќ√ќ-ќ√ќ! “о може справд≥ ув≥йдуть? ј багато €кщо не секрет? ј ск≥льки часу ти там зн≥малась?

√и! ÷≥лий день! ” масовц≥! ћи "створювали юрбу", пот≥м скандували "ћ≥л≥ц≥€ з народом!!!"... ≥ т.д.

<< . 1 . 2 . 3 . >>
Deine Antwort
             :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Name  » Passwort 

- Home -

Online now: Guests - 3; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 Mai 2020 02:21]

simple bulletin board miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site