«ј„≈ћ »— ј“№ ¬–ј√ќ¬,  ќ√ƒј ≈—“№ “ј »≈ ‘јЌџ?! (3)

- Home - Registrierung - Suchen - Statistik - Regeln - FAQ

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Off-Topic / «ј„≈ћ »— ј“№ ¬–ј√ќ¬,  ќ√ƒј ≈—“№ “ј »≈ ‘јЌџ?!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Autor Beitrag
FNX

Wild Dances
Ќ≥,але може € шось не так сказала,чим образила тебе...
€кби це було так, то € обов'€зково сказав би а не ображав.......

оротше,€кась мачн€ тод≥ голову прийшла...
чи можливо це через те, що кажуть ≥нш≥?

ц≥кава розпов≥дь)
непогодитись з тобою можу лише в одному - про незвичайну та звичайну дружбу... дл€ мене те, що ти називаЇш незвичайною дружбою - це ≥ Ї дружба) можливо Ї лише одна людина, €ку € можу назвати другом, але € буду впевнений, що таким в≥н ≥ Ї!
а вс≥ ≥нш≥ - це просто знайом≥, з €кими € сп≥лкуЇшс€ кожен день, а може ≥ не кожен та не думаю, що буду через це сумувати)

...а от що стосуЇтьс€ щирост≥ чи в≥двертост≥, то мен≥ здаЇтьс€, що наш≥ погл€ди не так≥ вже ≥ р≥зн≥ ;)

але скажи мен≥ ще одне - щоб ти в≥дчувала, €кби ти випадково д≥зналась, що десь хтось ≥з твоњх знайомих сказав би щось зовс≥м протилежне в≥д того, що каже тоб≥ та ≥ншим?? не про €кусь там др≥бницю а про ц≥лком серьйозн≥ реч≥! €кби тут в≥н сказав "“ј " а там "Ќ≤"??
...а €кби ще й намагавс€ зробити тебе винною за те, що ти йому за це дор≥кнуа??

погано, що проблеми вир≥шуютьс€ за спиною - €к знайти тод≥ винних?.......

Wild Dances

# Gesendet: 24 Apr 2006 14:38 - Edited by: Wild Dances

FNX
€кби це було так, то € обов'€зково сказав би а не ображав.......
Ќу мен≥ так здалось,взагал≥ у мене складаЇтьс€ враженн€,що € €кось провокую на образи-≥ себе,≥ ≥нших...

чи можливо це через те, що кажуть ≥нш≥?
н≥хто мен≥ про тебе н≥чого поганого не казав.

ц≥кава розпов≥дь)
спасиб≥!:-)

непогодитись з тобою можу лише в одному - про незвичайну та звичайну дружбу... дл€ мене те, що ти називаЇш незвичайною дружбою - це ≥ Ї дружба) можливо Ї лише одна людина, €ку € можу назвати другом, але € буду впевнений, що таким в≥н ≥ Ї!
ј € тепер розд≥л€ю дружбу на звичайну ≥ незвичайну-так скажемо перв≥сну форму ≥ б≥льш розвинену в процес≥ еволюц≥њ.

а вс≥ ≥нш≥ - це просто знайом≥, з €кими € сп≥лкуЇшс€ кожен день, а може ≥ не кожен та не думаю, що буду через це сумувати)
я теж так спочатку думала,але знаЇш,знайом≥ то все-таки ≥нше,знайомих у мене багато,але не вс≥ вони Ї моњми друз€ми(проста форма).™ ≥ так≥,€ких € б вол≥ла ≥ не часто бачити.ј от ц≥ прост≥ друз≥ (вибачте за трохи грубе визначенн€ )Ї дл€ мене друз€ми ,а не знайомими.я не в≥дчуваю њх знайомими,а саме друз€ми.ƒумаю,€кби попросила б шось,то вони б допомогли,т≥льки тепер € вже р≥дко шось у когось прошу-не тому,що не можу переступити через власну гординю,а тому,що хочу стати б≥льш самост≥йною,менше залежати в≥д цих людей.ƒопомогу можу попросити р≥дко ≥ в к≥лькох людей,в котрих мен≥ нав≥ть приЇмно це зробити.
“ак,шось € в≥д≥йшла в≥д теми-знову повертаЇмось до головноњ теми.

...а от що стосуЇтьс€ щирост≥ чи в≥двертост≥, то мен≥ здаЇтьс€, що наш≥ погл€ди не так≥ вже ≥ р≥зн≥ ;)
то класно!:-)

але скажи мен≥ ще одне - щоб ти в≥дчувала, €кби ти випадково д≥зналась, що десь хтось ≥з твоњх знайомих сказав би щось зовс≥м протилежне в≥д того, що каже тоб≥ та ≥ншим?? не про €кусь там др≥бницю а про ц≥лком серьйозн≥ реч≥! €кби тут в≥н сказав "“ј " а там "Ќ≤"??
якшо знайомий,то особливо б бол≥сно це не сприйн€ла-на то в≥н ≥ знайомий,на то ≥ дов≥ра до нього не велика, ≥ переживанн€ не були б великими.ј €кби це зробив хтось близький,€кийсь друг,то € розум≥ю,що € поговорила з ним про це.Ѕез ≥рон≥њ,сарказму,нањзду,крик≥в-просто ≥ спок≥йно.Ќамагалас€ б показати не свою ображен≥сть ≥ агрес≥ю,а бажанн€ зрозум≥ти той вчинок ≥ показати,що € винити за це н≥кого не хочу.ўе м≥с€ць десь тому,можливо б ≥ п≥вм≥с€ц€ € просто б образилась €к то кажуть на весь св≥т,забула б про людей цих(ну майже вс≥х:-) ≥ все.ј пот≥м би вдавала,що н≥чого не сталос€ або навпаки б зробилас€ надто агресивною до всього.«араз € розум≥ю,що буду старатис€ вир≥шувати конфл≥кти ≥ непорозум≥нн€ розмовами.јле чи от з≥ вс≥ма-це ≥нше питанн€.’оча буду намагатис€.

...а €кби ще й намагавс€ зробити тебе винною за те, що ти йому за це дор≥кнуа??
якби т≥ к≥лька людей,найближчих мен≥,сказали б таке,то € задумалоась би ≥ над своЇю повед≥нкою,адже проблеми н≥коли не виникаЇ з вини одн≥Їњ людини,у всьому Ї провина вс≥х учасник≥в ц≥Їњ проблеми.јле ,звичайно,спробувала спок≥йно зрозум≥ти людину,спитати нав≥що вона мене звинувачуЇ,чи правильно це по в≥дношенню до мене,постаралась би зробити так,щоб людина гл€нула на це п≥д ≥ншим кутом зору.≤ все одно € б вибачила багато що-в мому серц≥ зараз практично нема м≥сц€ образам на когось,ненавист≥ ≥ т.д.«араз € викидаю це зв≥дти.≤ думаю,що € б знайшла з т≥Їю людиною порозум≥нн€.

погано, що проблеми вир≥шуютьс€ за спиною - €к знайти тод≥ винних?.......
“ак,погано,коли за спиною.Ќайкраще-коли з ока на око.јле €кшо люди розум≥ють одне одного,то це не обов€зково-можна ≥ в листах,≥ по телефону ≥ т.д.
ј винних не треба шукати.ѕочинай з себе.Ўукай проблему в соб≥.«м≥нис€ ти,зм≥нитьс€ ≥ ставленн€ до тебе.

FNX

Wild Dances
так, думаю в≥д головноњ теми краще не в≥дходити... )

можливо винних шукати ≥ не требе...
та € ≥ не шукаю
але дуже неподобаЇтьс€, коли кожного разу винним робл€ть мене!
усе, що € зробив - дор≥кнув за те, що людина немаЇ власноњ точки зору и до вс≥х п≥длизуЇтьс€! але ц€ людина зробила вигл€д, н≥би н≥чого несталос€(( та ще й почала мене звинувачувати, наче це € кажу неправду ус≥м ≥ кожному!
тут вона любить –услану, бо њњ /тут/ ус≥ любл€ть
а там вона не любить - бо там не любл€ть
≥ робить вигл€д, н≥би все гаразд, н≥би тут н≥чого такого поганого немеЇ((((((((((((((((((((
≥ ще на щось спод≥ваЇтьс€.......

Wild Dances

# Gesendet: 24 Apr 2006 18:07 - Edited by: Wild Dances

FNX
так, думаю в≥д головноњ теми краще не в≥дходити... )
:-)

але дуже неподобаЇтьс€, коли кожного разу винним робл€ть мене!
знайома ситуац≥€!:-)

усе, що € зробив - дор≥кнув за те, що людина немаЇ власноњ точки зору и до вс≥х п≥длизуЇтьс€! але ц€ людина зробила вигл€д, н≥би н≥чого несталос€(( та ще й почала мене звинувачувати, наче це € кажу неправду ус≥м ≥ кожному!
—лухай,практично схож≥сть м≥ж нами на 100%.я теж не люблю п≥длизуванн€ ≥ лицем≥рства.–ан≥ше боролас€ проти цього,хот≥ла то зм≥нити ≥ у вс≥х посилити те,своЇ баченн€.ј тепер розум≥ю,що св≥т такий,≥ люди обирають те,що хочуть-≥ м≥н€ти € н≥кого не збираюсь,лиш тих,хто мен≥ не байдужий,бо € хочу,щоб вс≥ ц≥ класн≥ люди стали ще кращими!ƒо удосконаленн€ Ї завжди шл€х!

ц€ людина зробила вигл€д, н≥би н≥чого несталос€(( та ще й почала мене звинувачувати, наче це € кажу неправду ус≥м ≥ кожному!
я не думала,що ще у когось така схожа ситуац€:-)ѕро мене теж ненайкращ≥ реч≥ говор€ть,та тепер € впевнена,що люди,€к≥ мене ц≥нують н≥коли не пов≥р€ть от≥й ма€чн≥,що говоритьс€.“ому ≥ ти не будь певен,а про т≥ слова забудь!!!“о лише слова,€кшо твоњ друз≥-справжн≥,вони в≥ритимуть лиш тоб≥.

тут вона любить –услану, бо њњ /тут/ ус≥ любл€ть
а там вона не любить - бо там не любл€ть
≥ робить вигл€д, н≥би все гаразд, н≥би тут н≥чого такого поганого немеЇ((((((((((((((((((((
≥ ще на щось спод≥ваЇтьс€.......

’оча мен≥ ≥ ц≥каво,та € не питатиму хто то такий Ї.Ќехай оц€ €к≥сть людини залищитьс€ на њњ сов≥ст≥. ожен робить св≥й виб≥р.≤ живе теж,€к хоче.≤ не переймайс€ глобальними проблемами,розберись з≥ своњми-думаю,у тебе Ї €к≥сь негаразди.∆иви ≥ не думай про ≥нших-тих,хто не заслуговуЇ на твою увагу,правильно розпод≥л€й св≥й час,особливо на сп≥лкуванн€!¬икинь з≥ своњх контакт≥в непотр≥бних людей ,≥ зрозум≥Їш,що жити стало легше.Ќе накручуй себе!≤ пам€тай-живемо лише раз!“ож посп≥шай!

FNX

Wild Dances
переконала)

хоч ≥ ц≥каво, та нехай це залишитьс€ на њњ сумл≥нн≥))
можу лише сказати, що вона була в ц≥й тем≥... т≥льки тсс, € тоб≥ н≥чого неказав ;)

≤ не переймайс€ глобальними проблемами,
давно вже не переймаюсь ;)

думаю,у тебе Ї €к≥сь негаразди
влучно сказано, цього €краз вистачаЇ((

Wild Dances

# Gesendet: 24 Apr 2006 18:43

FNX
переконала)
я просто кажу те,що вже було в моЇму житт≥.

можу лише сказати, що вона була в ц≥й тем≥... т≥льки тсс, € тоб≥ н≥чого неказав ;)
ѕо-моЇму,€ зрозумла,про кого ти.Ќе знаю,зв≥сно,шо у вас там насправд≥,але все таки думаю перше пов≥домленн€ в ц≥й тем≥-в≥дредаговане дуже розумне!ѕочитай його ще раз!Ќ≥,€ тебе н≥ до чого не змушую ≥ не звинувачую,просто ше раз подумай ≥ спробуй не звертати увагу-думаю думки,написаш≥ нашим головним модератором дуже мудр≥!дов≥рс€ њм!

влучно сказано, цього €краз вистачаЇ((
от-от!—тань трохи егоњстом!як €:-)јле це-з певними людьми,а дл€ де€ких залишайс€ такић,€ким ти Ї.≤ навчись носити маски-це корисно!

FNX

Wild Dances
я просто кажу те,що вже було в моЇму житт≥.
можливо саме цим ≥ переконала... та € ж не кажу, в чому саме переконала;) ≥ нав≥ть не кажу, що намагалас€))

але все таки думаю перше пов≥домленн€ в ц≥й тем≥-в≥дредаговане дуже розумне!
але ж там Ї ≥ друге... ((

≤ навчись носити маски-це корисно!
тобто, почати в≥дмовл€тис€ в≥д власних сл≥в? в≥д усього того, що думав ≥ що вважав за в≥рне??

Wild Dances

# Gesendet: 24 Apr 2006 22:24

FNX
можливо саме цим ≥ переконала... та € ж не кажу, в чому саме переконала;) ≥ нав≥ть не кажу, що намагалас€))
:-)

але ж там Ї ≥ друге... ((
“воЇ?

тобто, почати в≥дмовл€тис€ в≥д власних сл≥в? в≥д усього того, що думав ≥ що вважав за в≥рне??
Ќ≥,н≥ в €кому раз≥ не роби цього!јле люди не завжди в≥дверт≥ ≥ щир≥,≥ не завжди тебе розум≥ють,тому роби так,щоб було менше конфл≥кт≥в-не завжди справедлив≥сть на боц≥ правого.

FNX

Wild Dances
“воЇ?
перш≥ два пов≥домленн€ в ц≥й тем≥ в≥д мене але перше в≥дредаговано, а от друге - це вже моњ слова

Ќ≥,н≥ в €кому раз≥ не роби цього!
так отож))

јле люди не завжди в≥дверт≥ ≥ щир≥,≥ не завжди тебе розум≥ють,тому роби так,щоб було менше конфл≥кт≥в-не завжди справедлив≥сть на боц≥ правого.
та €кщо мовчати ≥ н≥чого не робити, недумаю, що щось зм≥нитьс€ на краще.......
€к тод≥ вир≥шити проблему??

Wild Dances

# Gesendet: 25 Apr 2006 21:46

FNX
перш≥ два пов≥домленн€ в ц≥й тем≥ в≥д мене але перше в≥дредаговано, а от друге - це вже моњ слова
¬се одно,наголошую на першому:-)

та €кщо мовчати ≥ н≥чого не робити, недумаю, що щось зм≥нитьс€ на краще.......
€к тод≥ вир≥шити проблему??

я тоб≥ шо кажу мовчати???Ќ≥,€ просто сказала,що наприклад на 100 людей знайдетьс€ одна,котр≥й пр€мо думки твоњ знати не треба.≤ щоб не виникало проблем роби так,€к п≥дказуЇ вже розум,а не серце.” мене Ї так≥ люди в буденному житт≥,а от серед фан≥в все по-≥ншому.“ут € не намагаюь бути неправдивою,стараюсь вести себе так,€ка € Ї.ј от там,де –усланку ≥ не дуже любл€ть, вже не так показую своЇ протиставленн€-бережу себе ≥ своњ нерви.

FNX

Wild Dances
¬се одно,наголошую на першому:-)
нав≥ть €кщо в≥н безп≥дставний?? коли € прочитав, шо там написано, то мен≥ здалос€, що ќ  нав≥ть нечитав те, що написав там €((.......

наприклад на 100 людей знайдетьс€ одна,котр≥й пр€мо думки твоњ знати не треба.
але не вийн€ток, що можуть виникнути проблеми €к раз через те, що ц€ людина чогось незнаЇ.......
зв≥сно ж € некажу, що треба вс≥м показувати своЇ не дуже добре ставленн€ до них але вдавати, що все подобаЇтьс€ вже точно не правильно буде.......

≤ щоб не виникало проблем роби так,€к п≥дказуЇ вже розум,а не серце.
"иными в наше врем€ быть просто невозможно
но дорожить делом чести не так уж сложно
"

ј от там,де –усланку ≥ не дуже любл€ть, вже не так показую своЇ протиставленн€-бережу себе ≥ своњ нерви.
та недумаю, що там, де њњ нелюбл€ть, ти будеш п≥дтримувати думку тих, хто њњ не любить, лише аби невид≥л€тис€.......

Wild Dances

# Gesendet: 25 Apr 2006 23:49

FNX
нав≥ть €кщо в≥н безп≥дставний?? коли € прочитав, шо там написано, то мен≥ здалос€, що ќ  нав≥ть нечитав те, що написав там €((....... —онечко,пов≥р!Ќ≥чого не може бути безп≥дставно!÷е-житт€,а не тупий ф≥льм без сюжету.—пробуй все ше раз осмислили,вдуматись...!!!!

але не вийн€ток, що можуть виникнути проблеми €к раз через те, що ц€ людина чогось незнаЇ.......
зв≥сно ж € некажу, що треба вс≥м показувати своЇ не дуже добре ставленн€ до них але вдавати, що все подобаЇтьс€ вже точно не правильно буде.......

я ж не кажу,що показувати,€к то класно,коли то не та ,просто на де€к≥ штуки забивай-част≥ше це ви€вл€Їтьс€ ма€чньою,н≥Ї проблемами,а ти в реал≥ себе накручуЇш!—пробуй трошки в≥ддалитис€,знайди себе ≥ спок≥й ≥ зрозум≥й-житт€ чудове,щоб витрачати його на те,що не заслуговуЇ твоЇњ уваги!!!

та недумаю, що там, де њњ нелюбл€ть, ти будеш п≥дтримувати думку тих, хто њњ не любить, лише аби невид≥л€тис€.......
Ќ≥,€ вид≥л€юсь:-)јле тепер поважаю думку ≥нших ≥ без крику ≥ нав€зувань по€снюю свою.≤ це переконуЇ!

FNX

Wild Dances
—онечко,пов≥р!Ќ≥чого не може бути безп≥дставно!
ой, в≥рю, кицю, в≥рю))))
.......та ≥ н≥чого такого не кажу - ќ  ц≥лком правий з≥ боку....... та от т≥льки його слова немають абсолютно н≥€кого в≥дношенн€ до того, що було написано - € просто хот≥в розпов≥сти, що за ситуац≥€ склалас€, що саме сталос€, хот≥в, щоб ≥нш≥ сказали свою думку що до цього....... хот≥в((.......

я ж не кажу,що показувати,€к то класно,коли то не та ,просто на де€к≥ штуки забивай-част≥ше це ви€вл€Їтьс€ ма€чньою,н≥Ї проблемами,
€кщо людина показуЇ, що вона !легко! може в≥дмовитис€ в≥д своњх сл≥в, в≥д своњх погл€д≥в та вподобань, то це ≥ Ї проблема - де тод≥ впевнен≥сть, що наступн≥ слова, €к≥ вона скаже тоб≥, будуть правдою??.......

Ќ≥,€ вид≥л€юсь:-)јле тепер поважаю думку ≥нших ≥ без крику ≥ нав€зувань по€снюю свою.≤ це переконуЇ!
а € взагал≥ байдуже в≥дношусь до чужих думок - €кщо неподобаЇтьс€, то це њхнЇ д≥ло, њхнЇ право ≥ п≥дтримувати не збираюсь, €кщо сам не згодний з ними! ;)

Wild Dances

# Gesendet: 26 Apr 2006 22:23

FNX
.......та ≥ н≥чого такого не кажу - ќ  ц≥лком правий з≥ боку....... та от т≥льки його слова немають абсолютно н≥€кого в≥дношенн€ до того, що було написано - € просто хот≥в розпов≥сти, що за ситуац≥€ склалас€, що саме сталос€, хот≥в, щоб ≥нш≥ сказали свою думку що до цього....... хот≥в((.......
«начить,не треба знати н≥кому,шо там сталос€,€кшо все в≥дредаговано.ƒумаю,ќ  в≥дредагував,бо прочитав.ј раз прочитав,то зробив висновок,що це пов≥домленн€ не дл€ перегл€ду всього форуму з певних причин.ћожливо,щоб ти не ображав ≥ виправив своЇ ставленн€,можливо ше шось...јле думаю все зроблено небезп≥дставно-€ в цьому впевнена!“ак шо все правильно.

€кщо людина показуЇ, що вона !легко! може в≥дмовитис€ в≥д своњх сл≥в, в≥д своњх погл€д≥в та вподобань, то це ≥ Ї проблема - де тод≥ впевнен≥сть, що наступн≥ слова, €к≥ вона скаже тоб≥, будуть правдою??.......
“и знаЇш,≥нколи треба п≥ти на таку штуку,€ка називаЇтьс€ !!! ќћѕ–ќћ≤—!!!.Ќе завжди треба гатити головою!¬ б≥льшост≥ випадк≥в ти робиш це об ст≥нку ≥ в≥д того г≥рше тоб≥,а сус≥ди хоч ≥ отримають негатив,але забудуть ≥ не згадають,а от ти потрапиш в л≥карню.÷е € так образно про то,шо краще не йти тупо напролом завжди.÷е не завжди в≥рне р≥шенн€!як не в≥риш-почитай байку про двох цап≥в ≥ один м≥сток!

а € взагал≥ байдуже в≥дношусь до чужих думок - €кщо неподобаЇтьс€, то це њхнЇ д≥ло, њхнЇ право ≥ п≥дтримувати не збираюсь, €кщо сам не згодний з ними! ;)
—онечко,з такою позиц≥Їю ти довго не прот€неш,тобто не житимеш нормально.“реба уживатис€ €кось ≥з цим св≥том,хоч кожен ≥з нас,≥ ти,€ впевнена,Ї €скравою особист≥стю!!!

FNX

Wild Dances
компром≥с - хороша штука, не спорю, але не у будь-€кому випадку, наск≥лки мен≥ здаЇтьс€.......

«начить,не треба знати н≥кому,шо там сталос€,€кшо все в≥дредаговано.ƒумаю,ќ  в≥дредагував,бо прочитав.ј раз прочитав,то зробив висновок,що це пов≥домленн€ не дл€ перегл€ду всього форуму з певних причин.ћожливо,щоб ти не ображав ≥ виправив своЇ ставленн€,можливо ше шось...јле думаю все зроблено небезп≥дставно-€ в цьому впевнена!“ак шо все правильно.
та кого ж € ображав???? €к ображав???? де там було хоч одне образливе слово???? чому ≥ дос≥ не почув жодноњ в≥дпов≥д≥???? х≥ба ж це правильно????
п≥сл€ отоњ в≥дпов≥д≥ складаЇтьс€ враженн€, що лицем≥рство - це ц≥лком нормальна ≥ нав≥ть дуже хороша р≥ч, що треба ус≥х до цього заохочувати((((

вже не раз казали, що цю проблему можна було владнати в ICQ....... та н≥хто нав≥ть не подумав, що все з цього ≥ починалос€(( але н≥€коњ ч≥ткоњ в≥дпов≥д≥ небуло, лише одн≥ образи - х≥ба ж так повинна поводитись людина, €ка вважаЇ себе правою???????
та ще й до всього цього, мене роЅл€ть винним(((((((((((((((((

€кщо так будуть робити ус≥, то €к же тод≥ в≥др≥знити друз≥в в≥д ворог≥в?? €к же тод≥ жити з думкою, що неможеш н≥кому дов≥ритис€??

мен≥ здаЇтьс€, що ти перестаЇш розум≥ти, що € кажу.......
мен≥ здаЇтьс€, варто припинити розмову;) бо ще посваримось :/

goroshik

# Gesendet: 27 Apr 2006 06:43

FNX
“ы не прав!
Ёто - твое личное мнение. Ќе нужно нав€зывать его другим, "раскрывать" кому-то глаза.  аждый решает только за себ€. — чего ты вз€л что можешь решать за остальных, что твое мнение единственно верное?
вспомина€ тему о выборах. √оворить нету смысла... “ы почему-то не понимаешь то, о чем все хот€т теб€ сказать, как в той теме так и тут, в т.ч. ќ . :(

Wild Dances

# Gesendet: 27 Apr 2006 17:08

FNX
компром≥с - хороша штука, не спорю, але не у будь-€кому випадку, наск≥лки мен≥ здаЇтьс€.......
–≥шенн€ все одно тво€,€ лише можу порадити!

та кого ж € ображав???? €к ображав???? де там було хоч одне образливе слово???? чому ≥ дос≥ не почув жодноњ в≥дпов≥д≥???? х≥ба ж це правильно????
п≥сл€ отоњ в≥дпов≥д≥ складаЇтьс€ враженн€, що лицем≥рство - це ц≥лком нормальна ≥ нав≥ть дуже хороша р≥ч, що треба ус≥х до цього заохочувати((((

“и образив д≥вчину!яка б вона не була-все одно це д≥вчина.’≥бпа так робл€ть джельтенмени?я н≥кого не заохочую до лицем≥рствј,шкода ,що ти не хочем мене зрозум≥ти....

€кщо так будуть робити ус≥, то €к же тод≥ в≥др≥знити друз≥в в≥д ворог≥в?? €к же тод≥ жити з думкою, що неможеш н≥кому дов≥ритис€?? “и сам шукаЇш вигадан≥ проблеми-накручуЇш себе,—пробуй роз≥братис€ в соб≥!ј там уже-з≥ вс≥м ≥ншим!

мен≥ здаЇтьс€, що ти перестаЇш розум≥ти, що € кажу.......
мен≥ здаЇтьс€, варто припинити розмову;) бо ще посваримось :/
я теж так думаю,бо це €краз ти не хочеш мене зрозум≥ти,ј € тебе розум≥ю,тому що ситуац≥€ на 90 в≥дсотк≥в була схожа,“а тод≥ € не у вс≥х сумн≥валась...ќтака от р≥зниц€!

FNX

goroshik
слушай, а почему это ты мне начинаеш доказывать, что € неправ?? € же тебе ничего не говорил, чего это ты вдруг так вот сразу агресивно?? все недает поко€ тот факт, что теме про выборы наступил флуздец благодор€ мене??

заметь - € теб€ нетрогал!! а ты сама начала мне "раскрывать глаза"
а потом все будут рассказывать, что это € конфликты начинаю, да?!?!

goroshik & Wild Dances
буду краток, но по сути:
1) четко и €сно укажите мне, где именно € не прав!
€ же немогу читать ваши мысли! а кроме слов "ты неправ" здесь по сути ничего ненаписано!

2)  ј  я ≈® ќЅ»ƒ≈Ћ????
вы так говорите, вроде знаете что там написано было!! темболее - это еще кто кого обидеть хотел?!?! € когда в аське с ней разговаривал, то кроме оскорблений ничего так и не услышал(( она даже слушать нехотела, даже пон€ть непыталась о чем € говорю!! а когда ты говориш одно, а тебе говор€т другое, то это не очень уж и радует!!

Ann
Moderator
# Gesendet: 27 Apr 2006 20:01 - Edited by: Ann

не осилила € прочитать все ваши сообщени€, завели вы тут разговор не на шутку... но в принципе вижу по последним сообщени€м, что ситуаци€ не помен€лась.
скажу сразу всем, не переход€ на личности.
€, если честно, не совсем понимаю, почему все пытаютьс€ скинуть на кого-то вину. как будто у маленького ребенка в песочнице забрали лопаточку. это неправильно. € уже давно пон€ла, что нет никогда полностью правого человека, и полностью виноватого. каждому надо следить за собой, а никто здесь этого делать не хочет. это же очевидно, сколько бы страниц вы тут не исписали, откываешь и снова читаешь, надо комрпомисс найти, а кто же начнет?
почему €? почему € виноват, почему € всегда должен первый? и так до бесконечности. никто не хочет разобратьс€ в себе: действиетльно, проще сказать, этот не то сказал, а она мне ответила, и € снова не стал молчать, потому что это стерпеть нельз€, это же оскобрлени€ и все такое... и потом вы удивл€етесь, почему мир такой плохой, почему настроение падает? зачем зацикливатьс€ на каждой мелочи, когда кто-то что-то сказал не так, подумал не так. мен€ каждый день обсуждают, иногда делают это €вно чтобы € видела, и что? € тоже могла бы отнести это к издевке (а оно так и есть), подойти и сказать все, что € думаю, потому что внутри все кипело. но подумала: а стоит ли оно того? сто€т ли некчемные люди наших нервов? € думаю, что нет. никому вы не сделаете хуже, чем себе после всего этого. человек, который виноват и бессовестный, пройдет мимо и забудет, а вас это заденет и будет мучать. ¬ј—, а не »’...
€ понимаю, что в жизни бывают разные ситуации, все мы люди, и € не мать “ереза, и не —в€та€ кака€-нибудь, котора€ никогда ни на кого не обижаетс€ и не ругаетс€, но не надо делать этого по мелочам, при чем мусолить одну проблему по 1000 раз, каждый раз не наход€ на нее ответа. зачем доказывать себе лишний раз то, что и так очевидно?
воспринимайте людей такими, какие они есть: плохие, хорошие, чернокожие, бедные, богатые, низкие, высокие.. кака€ разница?
ну и что, что кто-то где-то что-то сказал плохое? это будет всегда! мир нынче такой! эти люди просто не заслуживают уважени€ и все, и тем более не заслуживают ¬Ќ»ћјЌ»я, которое мы им удел€ем.
такие вещи, как лицемерие, эгоизм, несправедливость будут на земле всегда, и никто не сможет изменить мир, пыта€сь вдолбить что-то одному человек будь то в асе или на форуме.
поверьте, € не хочу открывать јмерик, не хочу никого учить, но € и не говорю того, чего не пережила хоть как-то сама. дл€ того чтобы это написать, надо было до этого многое прочувствовать и пон€ть, чтобы действиетльно осознать, что не стоит, просто не стоит останавливатьс€ на таких проблемах. жизнь слишком уж коротка... мы все это знаем. и пусть каждый думает о себе. хочет игнорировать-пусть, хочет говорить в одном месте одно, в другом месте другое-пусть, пусть даже мне подножку подстав€т, € встану и пойду дальше, даже Ќ≈ ќЅ≈–Ќ”¬Ў»—№ на этого человека... надо жить тем и думать о том, что р€дом есть люди, которым мы нужны больше, чем тем, с которыми мы ругаемс€. пока мы разбираемс€ с "врагами", может быть близкий человек ждет вашей помощи, а может просто уходит ваше врем€, ваше здоровье. стоит ли оно того?
вернусь немного к названию темы: зачем искать врагов, когда ест таакие фаны...
а зачем вообще искать врагов, даже если бы не было фанов? что такое враг? все мы люди, Ќ≈люди только те, кто ”Ѕ»¬јё“... по крайней мере дл€ мен€. мы сами придумываем себе врагов, но не никто не думал о том, что главным врагом можем быть ћџ —≈Ѕ≈ —јћ»? все событи€ происход€т от истоков, то есть от нас...

FNX

в целом € согласен. на счет названи€ темы тоже согласен - тупое немного, правда уже непомню, почему именно такое. если хочеш, можеш сменить, как знаеш
а вообще, если незаметно, то € еще неделю назад забил на эту придурковатую юльку, уже неделю тупо игнорирую, неразговариваю да и в этой теме говорили вообще даже не о ней (в основном). но тут по€вл€етьс€ горошык, и пошло поехоло все на круги сво€.......
если незаметно, то € вообще от конфликтов немного отсторонилс€.......
думаю есть смысл загл€нуть в ту самую тему про выборы - ведь € мог ответь косу немного другое.......
в последнее врем€ мне вообще стало все безразлично, потер€ло интерес, потер€ло какой-то смысл
но единственное, что по насто€щему бесит, так это то, что раз двадцать уже одно и тоже повторил и всеравно находитьс€ уникал, который снова задает тот же самый вопрос!!
этот факт наводит на мысль, что люди нехот€т слушать, даже прислушатьс€, хоть что-то услышать - € же никого не собиралс€ переубеждать, никому несобиралс€ нав€зывать мнение, мне уже безразлично, что кажда€ сволочь пытаетьс€ поставить себ€ выше. но вроде бы комуто пластинку заело и он пытаетьс€ что-то доказать своими пустыми фразами и беситьс€ от того, что неможет их подтвердить по факту. но это € не про горошку одно а про сложившуюс€ в последнее врем€ ситуацию в целом.
все кричат виноват, но никто не кричит по чему

FNX
# Gesendet: 27 Apr 2006 22:45 - Edited by: FNX

!

и еще раз хочу обратить внимание на эту тему:
]http://www.ruslana.com.ua/forum/index.php?action=vthread&forum=7&topi c =3515&page=5
может кто-то и ответит

!

Ann
Moderator
# Gesendet: 29 Apr 2006 21:00

FNX
в общем, мы ходим по кругу. вот и все... мне больше нечего добавить, потому что нельз€ в миг перевернуть мир, заставить его делать так, а не иначе, поэтому это все бессмысленно...

alex_alex

не тема а депресн€к сплошной....

FNX

Ann
аську когда включиш??

Hip hop girl

за какую бы тему не вз€лс€ FNX начинаетс€ дискуси€ и не всегда умесна€. только достает как правило.

alex_alex

Hip hop girl
ты ещЄ ващу сору не забыла?

Hip hop girl

alex_alex
не то чтоб не забыла. просто мысли у мен€ какие были тогда такие и сейчас:-))

alex_alex

Hip hop girl
жестокие мысли?

FNX
# Gesendet: 29 Apr 2006 22:23 - Edited by: Moderator

Hip hop girl
за какую бы тему не вз€лс€ FNX начинаетс€ дискуси€ и не всегда умесна€. только достает как правило
все сказала?? полегчало??

Ann
в общем, мы ходим по кругу. вот и все... мне больше нечего добавить, потому что нельз€ в миг перевернуть мир, заставить его делать так, а не иначе, поэтому это все бессмысленно...
воистину так!!

Hip hop girl

alex_alex
разные:-))

FNX
прикинь, да!

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Dieses Thema ist geschlossen. Es sind keine weiteren Antworten moeglich.

- Home -

Online now: Guests - 1; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 Mai 2020 02:21]

simple bulletin board miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site