л≥п "¬огонь___чи___л≥д" (3)

- Home - Registrierung - Antwort - Suchen - Statistik - Regeln - FAQ

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Latest News /  л≥п "¬огонь___чи___л≥д"
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Autor Beitrag
lampellen
Antwort 

makcsik
ј тому козлу з гревею € б ту гривню засунув туди, що в≥н сам нав≥ть не здогадуЇтьс€, що туди можна щось запнути =)))

Ѕачила € його журнал "шо".ћен≥ не те що гривню за нього давати, а й взагал≥ соромно було брати у руки той журнал, такий непристойний. я би також ту гривню йому засунула..

ј кл≥п - супер! —т≥льки емоц≥й! –усланка молодчинка, показала њм ус≥м. як вона кльово сид≥ла ≥ "мочила всех". ћолодець! ¬они ≥ вправду вс≥ не шар€ть(€к вона виразилас€)

ороче всех тех чуваков на мыло, ведуща€ мне жутко не понравилась, чи обкуренна€ была кака€-то, не давала и слова сказать никому.

ј клип супер!

wind
# Gesendet: 2 Nov 2008 19:35 - Edited by: wind
Antwort 

http://content.foto.mail.ru/mail/samotniy_wovk/102/i-103.jpg
http://content.foto.mail.ru/mail/samotniy_wovk/102/i-105.jpg

Alex__Angel
# Gesendet: 2 Nov 2008 19:36 - Edited by: Alex__Angel
Antwort 

lampellen

ведуща€ мне жутко не понравилась, чи обкуренна€ была кака€-то.

ќна всегда така€

wind
# Gesendet: 2 Nov 2008 19:41 - Edited by: wind
Antwort 

я ось цього моменту в кл≥п≥ не бачив, чи може пропустив :
http://content.foto.mail.ru/mail/samotniy_wovk/102/i-104.jpg

tanya kozariz
Antwort 

Julia_dp

ј тебе?

—ут≥ € не зрозум≥ла. ƒумала б≥льше акценту буде на вогонь ≥ л≥д. Ќа фразу - вгору або униз, зникну чи лишу сл≥д. ј там все було - ≥ костюми р≥зн≥, ≥ льод, ≥ вогонь, ≥ птах з дикоњ енерг≥њ, ≥ галактика (вона сподобалась), ≥ вес≥льне платт€, не могла зрозум≥ти до чого воно. ¬се до купи зм≥шали. ≤ коли в к≥нц≥ передач≥ —емен √оров сказав, що ≥де€ кл≥па - показати елементи нового шоу –услани, тод≥ все стало зрозум≥лим )))

wind

ўодо коментар≥в погоджуюсь, але €к –ус€ прикольно ѓх ус≥х обламала.

¬она вм≥Ї захиститис€ ))) јле лексика не дуже гарна була в нењ - мужики, базарити . . .

Julia_dp

# Gesendet: 2 Nov 2008 19:54 - Edited by: Julia_dp
Antwort 

Ёто шоу. » Ђкритикиї - его часть, как и ведуща€. “ам нет конструктива. —мысл Ц провокаци€. ѕо-моему это пон€тно. ќни пытаютс€ поставить артиста в тупик своими выпадами и среагировать не подобающим образом. –услане можно было и не задавать вопросов. ƒа, она была вне конкуренции. » слэнгом, и манерой поведени€,.. “олько стоит ли этим гордитс€? »ли это сейчас модно?
ѕон€тно одно. –услана друга€. ƒа, это совершенно не ƒикие танцы. Ќаверное, стоило бы радоватьс€, да как-то не получаетс€.
Ќо € не говорю что это плохо! ѕросто это другое. ƒруга€ –услана Ц другие фаны. Ќу что же... Ђƒика€ энерги€ї - верх философии, поведение –усланы Ц верх ее воплощени€. ќни нашли друг друга. ¬се счастливы. “ак и должно было быть. Ќаверное... »ли это Ђвсе не теї?
ј в остальном Ц все хорошо.  лип не плохой.  онечно, не предел мечтаний и креативности. Ќо, вполне заслуживает внимани€.  расивые кадры. ѕозитивное впечатление осталось. ќт клипа.

gnick1
Antwort 

Ѕл≥н коли почув питанн€ про ан≥ме так чикав в≥дпов≥д≥, а почув €кусь пургу........

tanya kozariz
Antwort 

Julia_dp

ƒа, она была вне конкуренции. » слэнгом, и манерой поведени€,.. “олько стоит ли этим гордитс€? »ли это сейчас модно? ѕон€тно одно. –услана друга€.

—кажу как думаю, не побоюсь сказать. ¬озможно € ошибаюсь. ћне кажетс€ ее изменил ¬орнер. ќна познакомилась со многими "нужными" в шоу-бизнесе людьми, набралась опыта других стран (качество музыки), стала очень уверенна€ в себе, а может быть даже и самоуверенна€. „асто проскакивает в ней выгода в чем-то. ¬ ответах не ответ и оправдание звучит, а наезд и нападение, когда идет критика. Ќо с другой стороны, молодец, умеет защититьс€ )))
Ѕезумно за нее рада, что она выходит на международный уровень. я рада, что мы это переживаем вместе с ней. » что мы из ”краины, что мы из ее же страны. ƒл€ других она приезжа€, а мы родные. ¬от хочетс€, чтобы она сохранила в себе искренность, простоту, приветливость, не притвор€лась - такой, какой € ее полюбила, чтобы не забывала откуда она, чувствовала нашу поддержку. ћне очень нравитс€ ее упорство, то, сколько она сил вкладывает в себ€, в работу, в шоу. ƒа, гордитьс€ этим нужно - достигнутыми результатами, но не хвалитьс€.
»звините за откровенность. я не перестаю к ней относитс€ ,так как и раньше относилась. ќна много значит дл€ мен€ и всегда будет так. ѕросто сказала, как вижу ситуацию со стороны.

Luda311
Antwort 

клiп тут:
http://letitbit.net/download/1dff73497015/Ruslana---Vogon-4u-lid.WMV.html

Julia_dp

# Gesendet: 3 Nov 2008 04:48
Antwort 

tanya kozariz
ƒа, € тоже очень рада ее успехам и упорству. » € не вправе ее осуждать. ≈сли так комфортно - пусть. ѕоддержку она все равно найдет. ’очетс€, чтобы у нее все было хорошо! ќт этого вс€ критика.
ј еще хочетс€ чтобы люди преждего всего оставались Ћюдьми... неважно, это Ћьвов и горы или ћайами и ’ит ‘эктори. Ќаверное, € утопист...

Alex__Angel
Antwort 

ћоњ враженн€ в≥д кл≥пу.
ƒесь у ¬сесв≥т≥ серед безл≥ч галактик, поза простором ≥ часом зм≥шались емоц≥њ ≥ почут€, у в≥гл€д≥ костюм≥в, вогню, льоду, крил... ≥ дл€ цього потр≥бн≥ декорац≥њ-антураж... гарний кл≥п

ivanovivan
Antwort 

Alex__Angel

«годен. …ого можна дивитись багато раз≥в ≥ "вловлювати" дл€ себе щоразу нов≥ красив≥ кадри.

ksenya lv

# Gesendet: 3 Nov 2008 09:52
Antwort 

tanya kozariz
Ћюди зм≥нюютьс€. ÷е нормально. –услана вийшла не просо на новий ф≥нансовий р≥вень, але й на новий емоц≥йний р≥вень. ≤ з твоЇю критикою € зг≥дна, € теж це м≥сц€ми в≥дчуваю.
јле хочетьс€ в≥рити в краще, вона ж амазонка...
« часом все стане на своњ м≥сц€.

Lilya
Antwort 

ksenya lv
“о просто треба було бачити €к вона тримала вчора круто оборону...

Luda311
Antwort 

Ќа неi просто напали зi своею критикою в студii, i €кщо б вона почала розмову в своему старому стилi то це б нагадувало скорiше виправданн€ з ii боку. ј так вона, думаю, вибрала правильну тактику i стиль розмови.
 лiп супер!

Morozz
Antwort 

посмотрел € клип... чесна сказать, € ожидал чего то большего...можно было бы допустим никуда не торопитьс€ а зделать хороший клип к новому году...а тут поработали мес€ц ..и в результате ничего нового после тизера слипа € не увидел(( ...это было лишь моЄ мнение

Wild Dances

# Gesendet: 3 Nov 2008 11:54 - Edited by: Wild Dances
Antwort 

я вчора вз€ла час, щоби "перетравити" все, що побачила.

ўодо кл≥пу. ÷е на к≥лька пор€дк≥в вище, н≥ж "¬≥длунн€ мр≥й", що вже само по соб≥ досить нав≥ть добре !  расив≥ кадри, €к на мене - довол≥ хороша робота режисера ≥ оператора..... ќт питаЇтьс€: чому запрошувати ≥ноземц≥в ?!
Ќаш≥ зробл€ть ≥ €к≥сн≥ше, ≥ дешевше.
≤ то не т≥льки на приклад≥ –усланиного "¬≥длунн€...", з в≥деороботою "я с тобой" јн≥ Ћорак те ж саме було.√оландц≥, €к ≥ американц≥ так≥ ж €к ≥ вс≥, т≥льки "понт≥в" поб≥льше ....) ≤, спод≥ваюсь, наш≥ старз це зрозум≥ли.

"¬огонь чи л≥д" - “акий кл≥п маЇ право повне на ≥снуванн€, оск≥льки такий нин≥ у –услани стиль, з високою часткою глему та сексу,
≤ Ї €к Ї... особливо тут доск≥пуватись не бачу сенсу. ™ €к Ї. ≤ все

јле те, що було п≥сл€... «асмутило- н≥, розлютило- теж н≥, хочу знайти правильне слово ≥ не знаходжу.... ближче до "здивувало".... хоча дивуюсь € вже тепер чомусь р≥дко досить.
≤ справа нав≥ть не в слЇнгу, €кий добр€че р≥зав по вухах.
ўось зм≥нилось.... щось глибинне, внутр≥шнЇ.
≤ це видно на кожному з еф≥р≥в, особливо останн≥ п≥вроку - р≥к десь. –озв"€зн≥сть у д≥€х, словах, жестах, зовн≥шньому вигл€д≥.... це ще не розпущен≥сть, але ≥ до того може д≥йти такими темпами.
як могло статис€, щоби на кожному кроц≥ були "“ол≥чки", лапочк≥, в≥тал≥чки ... що це за пан≥братство ?
ј те, що вчора к≥лька раз≥в на п≥двищеному тон≥ були викрики "—Ћ”’ј…“≈ ћ≈Ќ≈, пацани ,... ѕќ—Ћ”’ј…“≈ мене, нЇ, почейте, пот≥м скажете,.... ѕќ—Ћ”’ј…“≈ «ј–ј« ћ≈Ќ≈,а пот≥м скажете... я хочу сказати..."
“ак “имошенко завжди говорить "—лухайте !" ... але вона пол≥тик, а там вс≥
–услана... €ка завже знала, ўќ ≤  ќЋ» треба сказати, €ка коректно ставилась до сп≥розмовник≥в, €ка могла витримати паузу ... ≥ тепер - це два полюси...пол€рн≥ просто к≥нц≥
я н≥коли не претендувала на знанн€ справжньоњ –услани, бо.... з нас њњ не знаЇ Ќ≥хто !
ѕеред нами - образ, створений командою. Ќе хочу сказати, що –услана - л€лька... поки ще н≥
јле все до того йде
я лише одного разу побачила њњ без звичайнно с€йва... без т≥Їњ посм≥шки, -€к завше всюди! - посм≥шки, €ка вигл€даЇ так викривлено , без ц≥Їњ посм≥шки ≥ з таким глибоким погл€дом бездонних очей.... це найдорожчий момент, €кий € н≥коли не забуду

’очетьс€, щоби все поверхове зникло, зикла зашугана тваринка з пост≥йною маскою посм≥шки, €ка зникаЇ лише мабуть п≥д час сну....зникла ц€ вистава, у €к≥й н≥кому не Ї добре...
......хочетьс€ чогось б≥льшого, що Ї у –услан≥ ! я це в≥дчуваю... ≤ €кшо треба чекати - € чекатиму. ≤ €, .... ≥ ћ» будемо поруч - т≥, кому не байдуже. “≥, хто пише, хто вже не мовчить ≥ нав≥ть т≥, хто т≥льки починаЇ думати ≥ в≥дчувати своЇ серце

Radiowave
Antwort 

клип очень красивый. эмоции зашкаливают. € знала, что √оров супер-профи. респект

Yan4ik
Antwort 

а записи программы нет?

Lora
Antwort 

¬ мене склалос€ враженн€ що в кл≥п≥ хот≥ли показати дуже багато всього ≥ в результат≥ н≥чого по сут≥ не вм≥стилось. «агалом кл≥п непоганий, але, на мою думку, не дл€ –услани. ¬≥н непоганий дл€ “≥ни  ароль, јн≥ Ћорак....якийсь в≥н "неруслан€чий". јле €к вже сто раз казали---це лише мо€ думка.
P.S.ѕовн≥стю згодна з тим що написала вище Wild Dances.
ј ще €кщо чесно не розум≥ю –услану. “о вона каже що ненавидить гламур, а тепер цей терм≥н прим≥н€Ї до себе. —початку каже, що стала "н≥жною, пристрасною, закоханою амазонкою", а вчора сид≥ла вибачте широко розв≥вши кол≥на ≥ казала вс≥м "пацани, мужики, базар". я не кажу що це погано, але це не той образ до €кого вона хот≥ла щоб вс≥ звикли. ≤ в останн≥й програм≥ Ўустера вона була зовс≥м ≥ншою.
я њњ не засуджую, просто не розум≥ю.

lampellen
Antwort 

Wild Dances
зашугана тваринка з пост≥йною маскою посм≥шки
ќце ти добре п≥д≥брала слова. ќстанн≥м часом € також пом≥тила за –усланою таке, але не знала, €к це сказати.  оли њй щось кажуть або критикують, вона пост≥йно посм≥хаЇтьс€, намагаючись цим самим показати, що € права, а ви вс≥ - н≥. ћов, що ви вс≥ взагал≥ несете?¬и же не т€мите!

’очитьс€ в≥рити, що –усланка залишитьс€ щирою, €кою була ран≥ше.

ivanovivan
Antwort 

lampellen
Lora
Wild Dances

Ѕудем спод≥ватись, що все це - не з≥ркова хвороба.

kozi
Antwort 

http://www.youtube.com/watch?v=KYxC55XWxWY

THE VIDEO from
www.ruslana-poland.pl

Jumperboy
Antwort 

Ўановне панство дозвольте додати в нашу бочку з медом ложку дьогтю....„есно скажу кл≥п мен≥ Ќ≈ —ѕќƒќЅј¬—я чому ви захочете напевно спитати????? на мою суб"Їктивну думку в кл≥п≥ не було головного - ≤ƒ≈ѓ.....“ак –услана зв≥сно молодчина, вона вдосконалюЇтьс€ з кожним своњм наступним альбомом, проектом, кл≥пом....–услана профес≥онал в цьому кл≥п≥ вона виклалась на повну за що њй велике спасиб≥, велике спасиб≥ за хореограф≥чн≥ номери балету, було дуже сучасно, стильно,красиво.....але вибачте ≥дењ в кл≥п≥ не було ≥ не буде...читаючи на блоз≥ –услани ≥дењ фан≥в....чесно кажучи вони були в 100 раз кращ≥...але на жаль њх не вз€ли до уваги...так це в≥део (кл≥пом називати не буду) чудовий продукт дл€ промоушену альбому, шоу але не в≥дображенню та осмисленню зм≥сту п≥сн≥...повторюю –услана €к завжди на висот≥...от режисер ≥ кажу ще раз це мо€ суб"Їктивна думка....

Wild Anytka
# Gesendet: 3 Nov 2008 18:03 - Edited by: Wild Anytka
Antwort 

л≥п мен≥ сподобавс€!–обота хороша)як завжди у –усланки™дине що на мою думку мен≥ не вистачае б≥льше ритму та рух≥в,хоча мабуть це м≥й особистий "бз≥к"кл≥п чудовий...

(нарешт≥ € д≥бралась до форуму)

ivanovivan
Antwort 

чудовий продукт дл€ промоушену альбому

—аме дл€ того кл≥п ≥ зробили. ÷е, так би мовити, ≥ Ї його ≥де€

Jumperboy
Antwort 

це скор≥ш за все промо в≥део бо в кл≥пах завжди Ї ≥де€....кл≥п €кшо хочете це неаелика ≥стор≥€, м≥н≥ ф≥льм...

wespecz
Moderator
# Gesendet: 3 Nov 2008 18:48 - Edited by: wespecz
Antwort 

«адл€ збереженн€ екслюзивност≥ в≥деокл≥пу "¬огонь чи л≥д" дл€ каналу –услани, завантажено лише доступну верс≥ю. якщо буде в≥део у кращ≥й €кост≥, воно буде завантажене теж.

http://www.youtube.com/watch?v=_BRNpfc9kbE

ƒл€ сохранени€ екслюзивности видеоклипа "ќгонь или лед" дл€ канала –усланы, залита лишь доступна€ верси€. ≈сли будет видео в лучшем качестве, оно будет залито также.

ksenya lv

# Gesendet: 4 Nov 2008 18:21 - Edited by: ksenya lv
Antwort 

’очетьс€, щоби все поверхове зникло, зикла зашугана тваринка з пост≥йною маскою посм≥шки, €ка зникаЇ лише мабуть п≥д час сну....зникла ц€ вистава, у €к≥й н≥кому не Ї добре...

÷е все захисна реакц≥€. яка просто необх≥дна, щоб не запускати все погане до себе всередину. ¬ кожного з нас Ї р≥зн≥ "маски", €к≥ ми вд€гаЇм на свою особист≥сть за р≥зних обставин. ¬ школах - ми учн≥, вдома - ми д≥ти, в компан≥€х - ми €скрав≥ ≥ впевнен≥ в соб≥...

“ак от... –услана, €ку ми бачимо, з €кою сп≥лкуЇмс€ п≥сл€ виступ≥в, €ку чуЇмо в еф≥рах, це т≥льки одна з багатьох стор≥н особистост≥ –услани Ћежичко. ≤ не можна сказати, що це фальш. Ћюди багатогранн≥ ≥ р≥знобарвн≥.

≤ н≥€ка це не "з≥ркова хвороба", бо €кби вона нею мала захвор≥ти, то це б сталось ще п≥сл€ ™вробаченнн€.

¬—≈ ќ .

ksenya lv

# Gesendet: 4 Nov 2008 18:28
Antwort 

ј, забула додати.

я не захищаю –усю, просто намагаюсь по€снити...
“а ≥ захищати њњ, €к на мене, нема потреби.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Deine Antwort
             :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Name  » Passwort 

- Home -

Online now: Guests - 2; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 Mai 2020 02:21]

easy forum software miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site