л≥п "¬огонь___чи___л≥д" (4)

- Home - Registrierung - Antwort - Suchen - Statistik - Regeln - FAQ

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Latest News /  л≥п "¬огонь___чи___л≥д"
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Autor Beitrag
Julia_dp

# Gesendet: 4 Nov 2008 19:36 - Edited by: Julia_dp
Antwort 

кл≥п €кшо хочете це неаелика ≥стор≥€, м≥н≥ ф≥льм...
“ак там и песн€ соответсвующа€. ѕесн€-эмоци€ = клип-эмоци€. ¬сЄ норм, вполне гармонично. ¬ стиле –усланы... на данный момент )))

Jumperboy
Antwort 

ўе раз подививсь кл≥п, ≥ €кщо новий стиль –ус≥ це њњ неповторна дик≥сть ≥ енергетика плюс ≥ секс незнаю...може € не розум≥ю режисера але...це не кл≥п €кий би хот≥лось побачити.....ƒл€ пор≥вн€нн€ можна вз€ти новий кл≥п Ѕ≥йонс ( у €коњ вс≥ кл≥пи були довол≥ безсмисленн≥) то останн≥ мене сильно вразив €к наприклад –усланини —в≥танок чи  оломийка там ≥стор≥€ в≥д початку до к≥нц€ зрозум≥ла....ну це напевно вимоги ворнер мюз≥к з €кими в –услани контракт...щож сильно мене не бийте...

tanya kozariz
Antwort 

Luda311

клiп тут:

ƒ€кую!

Wild Dances
ѕеред нами - образ, створений командою. Ќе хочу сказати, що –услана - л€лька... поки ще н≥
јле все до того йде

ћен≥ не подобаЇтьс€, що нею керують, кажуть, що робити. ≤ вона сама казала, що трошки не звично бути в такому статус≥, бо в нењ не було ран≥ше продюсер≥в (кр≥м —аши звичайно), €к≥ њй будуть казати, що робити, ≥ контролювати вс≥ д≥њ. јле в той же час це потр≥бно дл€ того, щоб вийти на м≥жнародний статус, що вони њй в цьому допоможуть. ѕросто хочетьс€, щоб вона своЇ слово теж мала.
¬ажко це, всюди посм≥хатис€, вдавати гарний настр≥й, хоча насправд≥ може тоб≥ погано - немаЇ настрою, щось болить, але така профес≥€. ћи сам≥ соб≥ вибираЇмо, €к хочемо працювати. √оловне, хочу, щоб –услана лишалас€ собою, щоб т≥ посм≥шки ≥ почутт€, що Ї перед камерами, були справжн≥ми ≥ без камер.

√арн≥ слова:
"небо маски змиЇ з нас,
фальш зникне, зникне б≥ль образ" )))

Julia_dp

# Gesendet: 4 Nov 2008 20:10
Antwort 

Jumperboy
ну це напевно вимоги ворнер мюз≥к з €кими в –услани контракт
Ќу не думаю что ¬орнер вмешиваетс€ в съемки клипа и подробности его сценари€. »м что, делать больше нечего?
 акой-то "великий и ужасный" вездесущий ¬орнер, который во всем получилс€ виноват.
 лип.. это как посмотреть. ≈го могло бы и не быть вовсе. Ћучше что-то, чем ничего.  артинки красивые )
’от€ € бы конечно по-другому сн€ла )))

tanya kozariz
Antwort 

я дещо зрозум≥ла, чи по своЇму, чи то так Ї насправд≥. “е, що костюми золотист≥ символ≥зують вогонь, а б≥л≥ - льод )))

Julia_dp

# Gesendet: 4 Nov 2008 20:17 - Edited by: Julia_dp
Antwort 

tanya kozariz
“ань, каждый ведь сам выбирает. ¬сегда есть выбор. ’оть иногда и сложный. » –услана выбрала то, что хотела. ¬ противном случае все было бы иначе. Ќе лучше. Ќе хуже. ѕросто иначе. Ќикто ее не принуждал и не заставл€л. я думаю, она понимала, что придетс€ платить.
Ќам остаетс€ только это прин€ть. »ли нет. Ќо это ее и только ее выбор. ¬р€д ли тут кто-то виноват... будь то ворнер, продюсеры, обста€тельсва, кризис, погода...
я просто Ќе хочу и боюсь испытывать к –услане самое ужасное чувство - жалость. ¬се, что угодно, но только не жалость. ќна ведь ѕринцесса ¬есны, √уцулка, јмазонка!

tanya kozariz
Antwort 

Julia_dp

Ќам остаетс€ только это прин€ть. »ли нет. Ќо это ее и только ее выбор

онечно, € ж не возражаю ))) » ничего против не имею.

ѕросто хочу сказать, что мы ее поддержим, чтобы ни было ))) » что нам можно довер€ть и быть с нами самим собой, без вс€ких ложных эмоций

Jumperboy
Antwort 

Julia_dp
“ак ¬орнер дуже страшний бо кожна рекордингова компан≥€ маЇ св≥й власний формат артист≥в...наприклад на одн≥й продюсують х≥п хоп, реп, рнб ≥ поп, а в ≥нш≥й т≥льки рок...≥ кожна компан≥€ маЇ певний стиль певну аудитор≥ю...

ivanovivan
Antwort 

tanya kozariz
костюми золотист≥ символ≥зують вогонь, а б≥л≥ - льод

я так теж зрозум≥в. ѕринаймн≥ в цьому кл≥п≥ - так ≥ Ї
ј от на концерт≥ - 4 стих≥њ ≥ чотири образи розмит≥, т≥льки вогонь ч≥ткий.

Spacytoon
Antwort 

mene audiovybuh rozmishyv...
respect

balet- molodci,
rejyser : +10!=)
scenarist: mm..kojen bachyt' po-svoemu.. myakyi klip.
v cilomu: zachOt!
vsim diakuyu!!!!

Wild Dances

# Gesendet: 5 Nov 2008 08:40 - Edited by: Wild Dances
Antwort 

tanya kozariz
бо в нењ не було ран≥ше продюсер≥в (кр≥м —аши звичайно), €к≥ њй будуть казати, що робити, ≥ контролювати вс≥ д≥њ.
Ќу...це ше €к гл€нути)
я не сперечаюсь про те, що –ус - сильна особист≥сть...
јле що зараз, що ран≥ше, в принцип≥ завжди були люди,€к≥ з дитинства вибирали шл€х, ≥ проходили його разом з нею. —початку - Ќ≥на јркад≥вна, пот≥м ќ , тепер ¬орнер...)
ќстаннЇ в списку - ¬орнер. ¬≥н €к прийшов, так може ≥ п≥ти.
ѕрич≥м 2 з 4 чи 5 альбом≥в вже записано, €к в контракт≥ сказано...
√оловне - лишитис€ собою в соб≥, а п≥д ¬орнером розум≥ти непогану можлив≥сть, шанс дл€ зд≥йсненн€ њхньоњ св≥товоњ мр≥њ про в≥дом≥сть... але не б≥льше, бо можна заплатити занадто велику ц≥ну - створити звичайний, заштампований образ, без будь-€ких родзинок( €кшо не рахувати сл≥в п≥д час виступ≥в "Welcome to Ukraine ! ... I`m from Ukraine, Lviv is my native сity" )...

.......а в такому випадку вершин ≥ за кордоном можна не дос€гти, ≥ на батьк≥вщини злитис€ з ус≥м стадом ≥же под≥бних красивих дорогих картинок

Julia_dp
я просто Ќе хочу и боюсь испытывать к –услане самое ужасное чувство - жалость.
“о, шо € ≥ казала.
Ћ≥пше не дозвол€ти цьому в≥дчуттю проштовхуватись у власних душах...

Lora
Antwort 

јле ¬орнер ще до контракту вплинув на творч≥сть –услани. я пам"€таю €к вона казала, що альбом повинен був вийти ще в 2006, в п≥дтримку до книжки;але накльовувавс€ контракт ≥ в результат≥ де€к≥ треки переробили а де€к≥ зовс≥м викинули. я так зрозум≥ла це саме дл€ того щоб п≥дписати контракт зм≥нили альбом.

ivanovivan
Antwort 

Lora

ј перший вар≥ант того альбома здаЇтьс€ був ближчий до книги. нин≥шн≥й - ближчий до теми коханн€.
ѕерший вар≥ант мабуть ц≥кав≥ший, хтозна...

Lora
Antwort 

ivanovivan
я думаю перший вар≥ант був б≥льш дикий. ј другий--п≥длаштований п≥д ворнер, тож не такий ориг≥нальний. ’оча € не чула першого вар≥анту, але € теж думаю в≥н був ц≥кав≥ший.

AnnBernik
Moderator
# Gesendet: 5 Nov 2008 13:40
Antwort 

на мою думку €к≥ б не були альбоми, кл≥пи... контракти, партнери, перспективи... подобаЇтьс€ нам чи не подобаЇтьс€... то у будь-€кому раз≥ Ї рух вперед. ≤ не завжди Ї можливим врахувати вс≥ нюанси, зберегти €кусь ц≥л≥сн≥сть, зв"€зок з тим, що було колись. ћожливо просто сьогодн≥ –услана рухаЇтьс€ з б≥льшою швидк≥стю н≥ж ми встигаЇмо усв≥домити, вона готова до чогось нового ≥ вона не знаЇ п≥дтримають њњ чи н≥... це ризик!
як кажуть "сделай все что сможешь...
...а будет то что должно быть"
ƒумаю... просто виб≥р за нами... а зм≥нити –услану чи њњ св≥тогл€д, думаю, не вдастьс€, та й немаЇ сенсу, його потр≥бно просто поважати

ksenya lv

# Gesendet: 5 Nov 2008 14:33
Antwort 

Wild Dances
ћен≥ здаЇтьс€, ти трошки переб≥льшуЇш...

Radiowave
Antwort 

AnnBernik
п≥дтримаю.
просто –ус€ хоче експеремент≥в ≥ вона не може сто€ти на м≥сц≥

AnnBernik
Moderator
# Gesendet: 5 Nov 2008 15:53
Antwort 

Radiowave

Spacytoon
Antwort 

ksenya lv
zgodna wodo bagatogrannosti osobystosti!
my ne mojemo znaty vse..ale deyakyh bilw povni znannia pochynaut' wokuvaty..

a vzagali: Rusya govoryla prosto ihniou movou, bo moje rozmovliaty bud'-yakou..ale inwa do nyh ne diyde !!!

Wild Dances

# Gesendet: 5 Nov 2008 17:54 - Edited by: Wild Dances
Antwort 

ksenya lv
ћен≥ здаЇтьс€, ти трошки переб≥льшуЇш...
Ќе мен≥ судити

ѕишу, по тому, що бачу ≥ що в≥дчуваю.
ќт ≥ все
Ќема вже в мене н≥ ≥деал≥зац≥њ, н≥ максимал≥зму.... принаймн≥ в таких речах
√еть з≥псута стала, мабуть

¬иросла...

јле то моЇ, крих≥тне пов≥домленн€.
якшо захот≥ти, то серед ультрапозитивних вражень його можна ≥ не пом≥тити.

ksenya lv

# Gesendet: 5 Nov 2008 18:39
Antwort 

Wild Dances
“воњ погл€ди ще сто раз≥в м≥н€тимутьс€...
“воЇ "маленьке" пов≥домленн€ тут ц≥лий переполох зробило.
јле все буде ќ , чесно, от побачиш.

ѕ.—.  оли зањдеш по книжку  оель€?;)

Jumperboy
Antwort 

Wild DancesЌема вже в мене н≥ ≥деал≥зац≥њ, н≥ максимал≥зму.... принаймн≥ в таких речах
абсолютно згодний...в мене тож њх вже нема...усе зм≥нюЇтьс€...

Wild Dances

# Gesendet: 5 Nov 2008 19:49
Antwort 

ksenya lv
“воњ погл€ди ще сто раз≥в м≥н€тимутьс€...
“рошки б≥льше знаючи себе можу сказати, що погл€ди зм≥нюютьс€, €кшо з"€вл€Їтьс€ нова, д≥аметрально протилежна ≥нформац≥€. «а ц≥ 4 роки таке було лише раз.
ј €кшо чотири помножити на сто, то € проживу 400 рок≥в

“воЇ "маленьке" пов≥домленн€ тут ц≥лий переполох зробило
я маленьке зв≥р€тко, що загортаЇ шоколад у фольгу
÷е €к в реклам≥:-)
я н≥би ≥ Ї, а н≥би мене ≥ непом≥тно:-)

ѕ.—.  оли зањдеш по книжку  оель€?;)
’ай буде тоб≥ про мене згадкою, .... а ось щодо прињзду подумаю п≥сл€ першоњ сес≥њ )))
ƒумаю, 17 просто зустр≥немось)

Alex__Angel
# Gesendet: 6 Nov 2008 08:31 - Edited by: Alex__Angel
Antwort 

Wild Dances

¬ кл≥п≥ "¬≥длунн€ мр≥й" “-пейн ви€вл€етс€ мандр≥вник (м≥ж св≥тами?) €кий роспов≥даЇ цю ≥стор≥ю - це € знайшов в одному з д€с€тк≥в ≥нтервью до кл≥пу :p

“ак наш≥ робл€ть кл≥пи не менш €к≥сно ≥ дешевше, ≥ н≥хто не буде особливо тиснути ≥ " вставл€ти своњ 5 коп≥йок" при створенн≥ продукц≥њ.
я так зрозум≥в вс≥ ц≥ записи ≥ продюсуванн€ в Ўтатах потр≥бн≥ т≥льки ≥з-за лейблу (Warner) €кий допоможе вийти на св≥товий ринок, ще б було дуже класно €кщо б вони поспри€ли ≥ ф≥нансово п≥дтримали випуск того що планувалось ран≥ше ≥ не в≥йшло у проект (поки що ?) *¬идавнитсво книги на ≥нших мовах ≥ ком≥кс≥в €к≥ там б≥льш попул€рн≥*... цього €к раз вистачить дл€ того щоб прект був б≥льш повноц≥нним.
ѕогано т≥льки що вс≥ ц≥ лейбли диктують своњ умови... так продукц≥€ може ≥ буде гарно продоватись, а от урбан≥зац≥€ ≥ глобол≥зац≥€ п≥д середнЇстатистичне зачасту погано впливаЇ на ун≥кальн≥сть ≥ неповторн≥сть продукц≥њ... ≥ автора.

Alex__Angel
# Gesendet: 6 Nov 2008 10:11 - Edited by: Alex__Angel
Antwort 

Wild Dances

—тосовно того що в≥дбувалось в студ≥њ € теж був здивований... € писав "цирк" по в≥дношенню до вс≥х ≥ до –услани теж, це зв≥сно њњ справа, але так не можна ... ’м, €к кажуть " ращ≥й захист, це напад". ≤ напад був екв≥валентний коментар€м "фах≥вц≥в", €к≥ до музики ≥ кл≥пмейкерства не мають жодного в≥дношенн€. ¬ "прим*Їр≥" легко можно було зробити 2 жюр≥ спец≥ал≥ст≥в ≥ "перес≥чних грамод€н" - тод≥ б сама программа мала б≥льш конструктивний характер. ј так це "базар/циркова вистава" в €кому з одн≥Їњ сторони ч≥пл€нн€ до др≥бниць ≥ некоректн≥ питанн€ а з ≥ншоњ оправданн€ або наступ у в≥дпов≥дь. “≥льки € не розум≥ю нащо –услан≥ брати участь в цьому "базар≥", зачасту вона в≥дходила в≥д пр€моњ в≥дпов≥д≥, вспоминала про своњ минул≥ кл≥пи ≥ маго говорила сут≥... а режесер... € думав в≥н зараз почне ла€тись в нього губи аж поб≥л≥ли...

“ак д≥йстно вс≥ ми дуже мало знаЇмо –услану €к людину ≥ перед нами образ, створений командою... €к≥й тре тримати баланс м≥ж справжн≥стью ≥ вимислом... а то д≥йсно вийде чергова л€лька...
... остан≥м часом вона все б≥льше схожа на Ћану... такаж дуже амб≥тна, готова принести в≥дношенн€ з близькими людьми в жертву €к≥йсь справ≥ "¬се дл€ своЇњ пихи, а не заради них" та ≥нше... чи то мен≥ так здаЇтьс€?

’м... н≥ хто не буде сперечатись з тим що оточенн€ €кось впливаЇ на нас, можливо це п≥сл€ ¬– ≥ сп≥лкуванн€ з "правильними д€дьками".... “ак –услана (≥ њњ оточенн€) зминилась ≥ те що вона "тепер не дивитьс€ на св≥т через рожев≥ окул€ри" в≥дкрило њй оч≥ на те що њй може ≥ не треба було бачити ≥ в≥дчувати ≥ це б≥льше впливаЇ на –услану н≥ж в минулому, зв≥дси ≥ ц€ посм≥шка €к захисна рекц≥€ *€ теж так ≥нод≥ роблю*

–€туЇ –усланку т≥льки те що Ї люди €ким вона д≥йсно не байдужа ≥ €к≥ завжди будуть поруч ≥з нею

Alex__Angel
# Gesendet: 6 Nov 2008 10:31 - Edited by: Alex__Angel
Antwort 

AnnBernik

на мою думку €к≥ б не були альбоми, кл≥пи... контракти, партнери, перспективи... подобаЇтьс€ нам чи не подобаЇтьс€... то у будь-€кому раз≥ Ї рух вперед...

ƒай Ѕоже щоб це був рух вперед, а то Ї ще таке пон€тт€ €к регрес протилежне прогрессу...

ћожливо просто сьогодн≥ –услана рухаЇтьс€ з б≥льшою швидк≥стю н≥ж ми встигаЇмо усв≥домити, вона готова до чогось нового ≥ вона не знаЇ п≥дтримають њњ чи н≥... це ризик!

ўо правда то правда, особливо дивл€чись на сонний фан-клуб €кий н≥€к не прокинетьс€ (хоча окрем≥ гарн≥ моменти Ї )... хто з нас готовий до чогось нового в фан-клуб≥? ’то п≥де разом з –усланою на под≥бний ризик? Ћадно € вже , так дл€ всого Ї св≥й час... мабудь ще рано, або п≥зно...
... краще перше...

AnnBernik
Moderator
# Gesendet: 10 Nov 2008 13:46
Antwort 

Alex__Angel
’то п≥де разом з –усланою на под≥бний ризик? Ћадно € вже , так дл€ всого Ї св≥й час... мабудь ще рано, або п≥зно...
... краще перше...

думаю- не п≥зно - це точно

а взагал≥ € у таких випадках завжди згадую слова з обкладинки першого альбому –услани:
"ст≥льки раз≥в хот≥лос€ все це кинути, але ми йшли, долаючи холодн≥ зимов≥ ноч≥ назустр≥ч —в≥танку та мр≥њ, у зд≥йсненн€ €коњ - неодм≥нно в≥рили!"

wild_lexus
Antwort 

AnnBernik
а взагал≥ € у таких випадках завжди згадую слова з обкладинки першого альбому –услани:
"ст≥льки раз≥в хот≥лос€ все це кинути, але ми йшли, долаючи холодн≥ зимов≥ ноч≥ назустр≥ч —в≥танку та мр≥њ, у зд≥йсненн€ €коњ - неодм≥нно в≥рили!"

все буде ќ ,кожен сприймаЇ –услану ≥ њњ р≥шенн€ дл€ себе по р≥зному,але основне Їднатись на чомусь хорошому ≥ те що дл€ вс≥х може бути компром≥сом.

AnnBernik
Moderator
# Gesendet: 11 Nov 2008 10:18
Antwort 

wild_lexus
все буде ќ ,кожен сприймаЇ –услану ≥ њњ р≥шенн€ дл€ себе по р≥зному,але основне Їднатись на чомусь хорошому ≥ те що дл€ вс≥х може бути компром≥сом.

зв≥сно

tanya kozariz
Antwort 

AnnBernik

√арна фраза! ≤ те, що –”слана йде на ризик, нормально! Ќехай вона буде сотн≥ раз ризикувати, головне, щоб вона лишалас€ собою, справжньою ≥ не штучною, не переступала через ≥нших людей, була щирою перед нами ≥ перед собою ))) “акою, €кою була при ћит≥ весни ≥ ƒиких танц€х.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Deine Antwort
             :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Name  » Passwort 

- Home -

Online now: Guests - 2; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 Mai 2020 02:21]

discussion forum software miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site