ƒика енерг≥€...де тебе знайти? (1)

- ѕочаток - –еЇстрац≥€ - ¬≥дпов≥сти - ѕошук - —татистика - ѕравила - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Wild Energy project / ƒика енерг≥€...де тебе знайти?
. 1 . 2 . >>
јвтор ѕов≥домленн€
kinoman2010
”часник
# ƒата: 5 —≥ч 2010 12:05
¬≥дпов≥сти 

ѕрив≥т ус≥м фанам –услани!—каж≥ть де можно скачати п≥сню "ƒика енерг≥€" (альбомна верс≥€ слова "¬ час безликих сл≥пих генерац≥й") http://www.ruslana.ua/ua/discography4.php?a=2&b=0 ¬ ≥нтернет≥ лише п≥сн€ дика енерг≥€ з такими словами "¬се не так, € не синтетик".ƒуже д€кую.≤ взагал≥ трошки незрозум≥ло €к у –услани дв≥ п≥сн≥ п≥д одн≥Їю назвою...

Olena Soltysyak
”часник
# ƒата: 5 —≥ч 2010 12:07
¬≥дпов≥сти 

kinoman2010
ѕрив≥т. Ћаскаво просимо на форум.

kinoman2010
”часник
# ƒата: 5 —≥ч 2010 12:13
¬≥дпов≥сти 

д€кую.

wild_olchyk
ћодератор
# ƒата: 5 —≥ч 2010 12:20
¬≥дпов≥сти 

kinoman2010
ѕрив≥т. якщо не хочеш купувати альбом, можна придбати п≥сню окремо на оф≥ц≥йному сайт≥ у розд≥л≥ "ћагазин", заплативши при цьому по можливост≥ 1, 3 або 5 грн.

kinoman2010
”часник
# ƒата: 5 —≥ч 2010 12:23
¬≥дпов≥сти 

ой д€кую! ольчикале все ж таки €к розр≥зн€ти ц≥ п≥сн≥?тобто р≥зн≥ п≥сн≥ п≥д одн≥Їю назвою чи €к?чи ти не зрозум≥ла про що €?

wild_olchyk
ћодератор
# ƒата: 5 —≥ч 2010 12:28
¬≥дпов≥сти 

kinoman2010
ѕ≥сн€, €ку ти шукаЇш, - це верс≥€ 2008 року, €ка ув≥йшла в альбом "јмазонка". ўе Ї верс≥€ синглу "ƒика ≈нерг≥€" 2006 року з≥ словами "я не синтетик..."

kinoman2010
”часник
# ƒата: 5 —≥ч 2010 12:36
¬≥дпов≥сти 

“епер зрозум≥ло —таЇ нав≥ть прикро що "ƒика енерг≥€" з альбому "јмазонка" не поширена так €к сингл 2006-го року . ѕ≥сн€ просто суперова...ну так €к ≥ вс≥ у виконанн≥ нашоњ улюбленоњ –услани. ƒ€кую

kinoman2010
”часник
# ƒата: 5 —≥ч 2010 12:43 - ¬иправив: kinoman2010
¬≥дпов≥сти 

≤ ще одне питанн€ . Ќе в тему. ћожливо цю тему п≥дн≥мали,але...–услана зареЇстрована на сайт≥ vkontakte. ru?

Olena Soltysyak
”часник
# ƒата: 5 —≥ч 2010 12:49
¬≥дпов≥сти 

kinoman2010
я так не думаю, € не думаю, що в –услани Ї час реЇструватись в контакт≥. якщо там ≥ Ї хтось, хто видаЇ себе за –услану, то це не сама –услана.
ј розкажи щось про себе, будь ласка. ƒе живеш, чим займаЇшс€? « €кокого часу ти захоплюЇшс€ творч≥стю –услани? Ѕуде ц≥каво послухати. якщо хочеш, можеш написати це в тем≥ - я новеникий(ка), давайте познайомимось- знайшовши цю тему в пошуку.

kinoman2010
”часник
# ƒата: 5 —≥ч 2010 12:54
¬≥дпов≥сти 

ќбов*€зково))ƒ€кую

Genik19
”часник
# ƒата: 7 —≥ч 2010 12:48
¬≥дпов≥сти 

kinoman2010
–услана зареЇстрована на сайт≥ vkontakte. ru?
ћне кажетс€ что нету.

Anna Marchenko
”часник
# ƒата: 8 —≥ч 2010 13:26
¬≥дпов≥сти 

kinoman2010
“а це нав≥ть €кось дивно припускати,що в –услана там Ї...

Alex__Angel
”часник
# ƒата: 8 —≥ч 2010 20:17 - ¬иправив: Alex__Angel
¬≥дпов≥сти 

»звин€юсь, но € огорчен... думал хоть одна действительно хороша€ тема...

ак-же не по -рассуждать?  то что назывет и понимает под ƒикой энергией?  ак ее добывает? » как и на что ее используют?

Ulyana
”часник
# ƒата: 9 —≥ч 2010 07:22
¬≥дпов≥сти 

„ому немаЇ теми.де можна по пунктах все про себе,€к учасника форуму,розказати?бо ми все один ро одного дуже приблизно знаЇмо...

Olena Soltysyak
”часник
# ƒата: 9 —≥ч 2010 11:04
¬≥дпов≥сти 

Alex__Angel
“ак створи тему, а ми вже п≥дключимось.

Ria
”часник
# ƒата: 9 —≥ч 2010 11:29
¬≥дпов≥сти 

Alex__Angel
чесно кажучи, € з таким самим зац≥кавленн€м зайшла с цю тему, думаючи саме про ƒику енерг≥ю €к джерело, а не €к про п≥сню

Alex__Angel
”часник
# ƒата: 9 —≥ч 2010 13:15 - ¬иправив: Alex__Angel
¬≥дпов≥сти 

Olena Soltysyak

ј вчем проблема? ћожно начать и в этой теме (€ уже начал)

»ногда шаг вперед €вл€етс€ следствием пинка ... в правильном направлении )))

Smiley
”часник
# ƒата: 9 —≥ч 2010 13:21
¬≥дпов≥сти 

Alex__Angel
Ria
я з вами згодна! ¬загал≥,€кщо ц€ тема обмежуЇтьс€ питанн€м "де скачати п≥сню", вона себе вичерпала... ј €кщо обговорювати саме €вище дикоњ енерг≥њ (€к ви ≥ кажете) - це вже ц≥каво!

Olena Soltysyak
”часник
# ƒата: 9 —≥ч 2010 13:32 - ¬иправив: Olena Soltysyak
¬≥дпов≥сти 

Alex__Angel
ƒобре.

Ќа питанн€ де знайти енерг≥ю, € думаю, що дл€ кожного русло дикоњ енерг≥њ Ї р≥зним. јле њњ русло точно циркулюЇ, воно не зникаЇ, ≥нколи воно послаблюЇтьс€, але швидко в≥дновлюЇтьс€, €к на мене дика енерг≥€ знаходитьс€ в любов≥-коханн≥, саме це почутт€ даЇ поштовх дл€ нашоњ енерг≥њ. ƒаЇ поштовх жити, рад≥ти, ≥ рухатись вперед. (з мене точно ф≥лософ н≥коли не вийде).

’от≥лось би почути ¬аш≥ думки, щодо - де або в чому можна знайти дику енерг≥ю.

Ulyana
”часник
# ƒата: 9 —≥ч 2010 13:41 - ¬иправив: Ulyana
¬≥дпов≥сти 

ј € думаю,що дика енерг≥€ це те неймов≥рне ≥ невгамовне, що Ї в характер≥ ≥ повед≥нц≥ –услани, зумовлене пост≥йним хорошим настроЇм, пост≥йним вдалим зб≥гом обставин, њњ вперт≥стю ≥ наполеглив≥стю, що дивуЇ кожного ƒумаю, коли в когось з нас деколи буваЇ суперовий настр≥й, в≥н теж починаЇ робити вс€к≥ божев≥льн≥ реч≥ ≥ продовжуЇ насолоджуватись житт€м, а в –услани це ц≥лодобово
ѕ.—. Olena Soltysyak « мене теж н≥коли ф≥лософ не вийде

Olena Soltysyak
”часник
# ƒата: 9 —≥ч 2010 13:55
¬≥дпов≥сти 

Ulyana
Ќу так, але ж енерг≥€ маЇ бути поштовхом чогось. “обто щось маЇ спонукати цю енерг≥ю. Ќапр. коханн€, музика, р≥дн≥ люди, в≥рн≥ друз≥. „и не так?

÷е так само, €к € запитаю- а що таке щаст€? (це ми на робот≥ з колегами обговорювали), ≥ прийшли до висновку, що щаст€, це др≥бнички, €к≥ робл€ть наше житт€ веселим. “обто воно складаЇтьс€ з др≥бничок.

Anna Marchenko
”часник
# ƒата: 9 —≥ч 2010 13:57
¬≥дпов≥сти 

, у кожного своЇ джерело....
” мене,на приклад це - сп≥лкуванн€, природа, навчанн€, дружба, любов,

Ulyana
”часник
# ƒата: 9 —≥ч 2010 13:57
¬≥дпов≥сти 

Olena Soltysyak
“ак, а € й маю на уваз≥, що коли людина щаслива, то в нењ гарний настр≥й, а €к гарний настр≥й, то в декого вже й дик≥сть про€вл€Їтьс€...

Olena Soltysyak
”часник
# ƒата: 9 —≥ч 2010 14:06
¬≥дпов≥сти 

Anna Marchenko
” мене,на приклад це - сп≥лкуванн€, природа, навчанн€, дружба, любов,
“обто, енерг≥€ по€вл€Їтьс€ в≥д любов≥ до природи, сп≥лкуванн€, –услани.... мен≥ здаЇтьс€, що все зволитьс€ до одного. Ќ≥, н≥ € не хочу перет€гти на свою сторону, бо в кожного сво€ думка, просто ми пробуЇмо зрозум≥ти - де беретьс€ дика енерг≥€.

Ulyana
Ќу не знаю, €к на мене енерг≥€, то Ї енерг≥€, а щаст€, то Ї щаст€, це р≥зне.
ћи зараз один одного заплутаЇмо.

Alex__Angel
—аша, агов, ти де пропав?

Ulyana
”часник
# ƒата: 9 —≥ч 2010 14:10
¬≥дпов≥сти 

Olena Soltysyak
ћи зараз один одного заплутаЇмо
÷е точно...

julia wild
”часник
# ƒата: 9 —≥ч 2010 17:16
¬≥дпов≥сти 

ќй, ну дика енерг≥€ в кожного сво€... наприклад, дл€ мене - це б≥ль, що очищуЇ душу, виливанн€ почутт≥в у творч≥сть, намаганн€ зрозум≥ти ф≥лософ≥ю житт€... €к на мене, бути диким означаЇ насолоджуватись житт€м так, €к прагне саме “¬ќя душа, а не так, €к прагне екран з п≥ксел€ми

Alex__Angel
”часник
# ƒата: 9 —≥ч 2010 17:36 - ¬иправив: Alex__Angel
¬≥дпов≥сти 

Olena Soltysyak

—аша, агов, ти де пропав?

Ёто € раньше на этом форуме, можно сказать, круглые сутки обитал... сейчас это изменилось...

„им ориг≥нальн≥ша, неповторн≥ша ≥ актуальн≥ша творч≥ть людини, тим б≥льша увага до нењ.

—тоит немного подумать и станет пон€тно, почему € уже ... путишествую по другим мирам, ищу и излучаю дикую энергию ;)

Smiley
”часник
# ƒата: 9 —≥ч 2010 19:20
¬≥дпов≥сти 

julia wild
ќй, ну дика енерг≥€ в кожного сво€... наприклад, дл€ мене - це б≥ль, що очищуЇ душу,
 атарсис - очищенн€ через стражданн€...

Smiley
”часник
# ƒата: 9 —≥ч 2010 19:35
¬≥дпов≥сти 

“ворче надхненн€,екстрим,весна,друз≥,(€к у пр€мому значенн≥ цих сл≥в ,так ≥ в значенн≥ назви альбому),об≥йми,к≥но,тварини,природа...можливо щось ≥ще забулај взагал≥ увесь цей наб≥р сл≥в - те,що дл€ мене Ї ,зв≥дки € њњ черпаю ≥ власне дл€ чого.

hristina_lutsk
”часник
# ƒата: 10 —≥ч 2010 08:51
¬≥дпов≥сти 

ƒл€ мене це творч≥сть.  оли щось створюю, в≥дчуваЇтьс€ ц€ енерг≥€.

. 1 . 2 . >>
¬аша в≥дпов≥дь
             :) ;) :-p :-( ... ¬имкнути смайлики

» Ћог≥н  » ѕароль 

- ѕочаток -

Online now: Guests - 1; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 “рав 2020 02:21]

easy forum software miniBB™ © 2001-2021 admin | Ruslana. Official site