™.Ѕј„≈ЌЌя - 2006

- ѕочаток - –еЇстрац≥€ - ¬≥дпов≥сти - ѕошук - —татистика - ѕравила - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Mass-Media / ™.Ѕј„≈ЌЌя - 2006
јвтор ѕов≥домленн€
babay
”часник
# ƒата: 21 “рав 2006 12:31 - ¬иправив: babay
¬≥дпов≥сти 

ќсь ≥ в≥дбулос€ очикуванне ™.баченн€ з над≥Їю на усп≥х, €кий був так можливий - варто було т≥льки використати те що дала природа, те що дано в≥д щедрого на талан дл€ украњнц≥в, але не на долю, Ѕогу. Ѕуло все - ≥ голос, ≥ стать нашоњ Їврейськоњ украњночки “≥ни  ароль, ≥ варто лише б було... але чи то усп≥х –услани ставить недос€жну психолог≥чну планку ≥ ми вже не можемо сприймати сьоме м≥сце €к г≥дний результат, чи то не дають спокою "лаври" ѕономарьова, €кий не дав можливост≥ розкритис€ своњм сп≥вучим €кост€м дек≥лька рок≥в тому, але все ж таки €сно одне - €к дл€ зерн€тка необх≥дна сита земл€, так ≥ дл€ таланту необх≥дний репертуар, €кий дасть змогу дати насичений пл≥д - жадану перемогу. ≤ тод≥ вже залишитьс€ спод≥ватись на те, що т≥ хто голосуЇ залишать нарешт≥ скл€нку пива у холодильнику, ≥ стануть слухати вухами ≥ прислухатись
серцем. ј поки... в≥таЇмо з завершенн€м ™.Ѕј„≈ЌЌя-2006! ƒопобаченн€!

yanya
ћодератор
# ƒата: 21 “рав 2006 12:47
¬≥дпов≥сти 

я думаю ц€ тема зайва, про ™Ѕ вже гудимо надто багато. ѕройшло - ну ≥ слава Ѕогу!

Oleg_
”часник
# ƒата: 21 “рав 2006 13:16
¬≥дпов≥сти 

babay
Ѕезумовно погоджуюсь. јдже перемогу ф≥н≥в розц≥нють вкрай негативно!!! ¬ибачте, що таке ™вробаченн€??? - онкурс поп-музики, але ж н≥€к не hard-rockу, що €скраво продемонстрували Lordi.
я не розум≥ю в що зараз перетворюЇтьс€ цей конкурс!!!! ѕрикро, дуже прикро...

vika spb
”часник
# ƒата: 21 “рав 2006 13:19
¬≥дпов≥сти 

€ растроена “ина  ароль на7ом месте а победили эти монстры из ‘инл€ндии неужели ≈вропейскому народу такой бред нравитс€

Oleg_
”часник
# ƒата: 21 “рав 2006 13:23
¬≥дпов≥сти 

vika spb
http://www.ruslana.vipzone.biz/ua/euro.htm

WILD PSV
”часник
# ƒата: 21 “рав 2006 13:49
¬≥дпов≥сти 

европпа отупела и с этим нужно смиритьс€! ћы всем ≈— приближаемс€ к отупению, как и американцы скоро будем выгл€дить!

babay
”часник
# ƒата: 21 “рав 2006 14:35
¬≥дпов≥сти 

"я видел это и разум был мой помрачЄн"...
„еловек с бульвара  апуцџнов.

wilddaryna
”часник
# ƒата: 21 “рав 2006 14:39
¬≥дпов≥сти 

Oleg_
z ınt cafe tezh ne vıdchınayetsa ca storınka:(

Oleg_
”часник
# ƒата: 21 “рав 2006 14:50
¬≥дпов≥сти 

wilddaryna
Ќе знаю нав≥ть що тоб≥ порадити...
¬ тебе Ї ICQ ?

MC SLAYER

# ƒата: 21 “рав 2006 15:26
¬≥дпов≥сти 

babay
ќ! прив≥т... ƒавно ти вже не з"€вл€вс€....

P a s h a
”часник
# ƒата: 21 “рав 2006 18:11
¬≥дпов≥сти 

vika spb
ќбь€сни почему монстры? красиво нестандартно и кстати прикольно

Ann
ћодератор
# ƒата: 21 “рав 2006 18:25
¬≥дпов≥сти 

P a s h a
монстры, потому что они такие и есть. и € думаю они не против, что их так называют

Carolus
”часник
# ƒата: 21 “рав 2006 18:34 - ¬иправив: Carolus
¬≥дпов≥сти 

я думаю ц€ тема зайва, про ™Ѕ вже гудимо надто багато. ѕройшло - ну ≥ слава Ѕогу!

™вробаченн€ стало зл≥тною смугою дл€ –услани в ™вропу та св≥т, тому ≥гнорувати його було б дивно, а тим б≥льше що Ї така "монстропод≥бна" тема дл€ обговоренн€.

ћ≥й вердикт цьогор≥чного конкурсу: ф≥ни виграли заслужено. ¬ам може не подобатись рок-музика чи њх образ монстр≥в, але то недемократично ≥гнорувати думку думку к≥лькох дес€тк≥в м≥льйон≥в Ївропейц≥в, в т.ч. ≥ украњнц≥в, €к≥ дали ф≥нам немал≥ 7 бал≥в.
÷е стереотипна проблема нас, украњнц≥в: ми своЇ я любимо ≥ , на жаль, дуже дратуЇмось, коли щось йде всупереч вподобань нашого я.
Ќа мою думку, про деградац≥ю конкурсу можна було б говорити у раз≥ перемоги групи –ук≥ ¬вЇрх чи ѕоплавського на ™Ѕ. ѕеремога Ћорд≥ не означаЇ, що тепер вс≥ учасники там будуть схож≥ на них, а €кщо й будуть, то з тр≥ском провал€тьс€, бо ™Ѕ не любить очевидний коп≥й. ј з вчорашнього результату видно, що ™вробаченн€ таки може розвиватись, може в трохи нестандартному напр€мку, але без перемоги клонованих јЅЅ» (цьогор≥чна Ўвец≥€), –ус≥ (’орват≥€, ћакедон≥€), —ак≥са –уваса (ћальта) чи ∆елька …окс≥мовича (Ѕосн≥€).

Oleg_
”часник
# ƒата: 21 “рав 2006 19:26
¬≥дпов≥сти 

Carolus
—упер!!! јбсолютно з тобою погоджуюсь... вже... =)))))

Hip hop girl
”часник
# ƒата: 21 “рав 2006 19:55
¬≥дпов≥сти 

Carolus
€ також. маже. майже тому що в мене Ї ще одна думка. ф≥ни зробили свою справу. вони г≥дно виступили. де написано щотаке формат Ївробаченн€? н≥де. европ≥ потр≥бне щось нове, необх≥ден розвиток. не можна 50 рок≥в слухати ј¬¬ј та схожих на них ≥ продовжувати це робити. необх≥дно вже щось ≥нше. –услана переродила в своЇму род≥ ≈Ѕ - внесла ноту фольклору, а Ћорд≥ переродили його зовс≥м - показали що не т≥льки солодка попса може там грати. €к≥ б вони не були, але вони гарно справились з≥ своЇю справою. вони молодц≥.

Ѕ≥лан не перем≥г би €кби не Ѕуло Ћорд≥. перем≥г би хтось ≥нший, отже нехай росс≥€ не гавчить що д≥ма перем≥г. нехай краще його не типатись навчать. нав≥ть дл€ ж≥нки не Ї нормально так рухати бедрами:-)) ≥ в ф≥нал≥ в≥н г≥рше виступив, а ро€ль.... йой..... не буду дал≥.....

молдова, польща. вони мен≥ дуже сподобались,а ле шкода що зовс≥м не виперлись хоча б в 10 кращих.

“≥на. вона також зробила те що мала зробити. д€куЇмо њй за це. але справд≥, треба вже щось нове вигадувати дл€ 1-го м≥сц€....

Oleg_
”часник
# ƒата: 21 “рав 2006 20:06
¬≥дпов≥сти 

Hip hop girl
јбсолютно погоджуюсь!!!!

babay
”часник
# ƒата: 21 “рав 2006 23:10
¬≥дпов≥сти 

¬с€ справа в тому що н≥хто н≥кому не заборон€Ї дур≥ти. јле це не значить, що в≥д того мають дур≥ти вс≥. ≤ коли на ™.баченн≥ перемогаЇ дурь, то це значить что дивл€тьс€ це Ї.баченн€ в основн≥й мас≥ люди, €к≥ далек≥ нав≥ть в≥д розум≥нн€ того що зветьс€ талантом.  омусь подобаЇтьс€ колупатись пальцем в дуп≥, але це не значить що за це колупанн€ треба давати перше м≥сце на конкурс≥ сп≥вак≥в.  олупайтесь соб≥ на конкурс≥ "палець в жоп≥ - ми в ™вроп≥!".
јле питанн€ не в цьому. √оловна проблема -  ароль не використала власний потенц≥ал. ј могла б...

Genik19
”часник
# ƒата: 21 “рав 2006 23:11
¬≥дпов≥сти 

“ема так звучит круто.≈сли прочитать без знаков припинани€.

Oleg_
”часник
# ƒата: 22 “рав 2006 15:08
¬≥дпов≥сти 

"палець в жоп≥ - ми в ™вроп≥!" - супер!!!!
¬арто подумати про орган≥зац≥ю нового конкурсу!!!

wilddaryna
”часник
# ƒата: 22 “рав 2006 15:32
¬≥дпов≥сти 

Oleg_
палець в жоп≥ - ми в ™вроп≥!" - супер!!!!

babay
”часник
# ƒата: 27 Ћип 2007 15:41
¬≥дпов≥сти 

¬и ще мене пам"€таЇте?)

Nedved
”часник
# ƒата: 27 Ћип 2007 15:45
¬≥дпов≥сти 

“аке важко забути...

babay
”часник
# ƒата: 27 Ћип 2007 15:48
¬≥дпов≥сти 

ѕрив≥т! Ќу тод≥ дивись моњ новини. як € тоб≥ у €кост≥ журнал≥ста?
http://ruslana.com.ua/forum/index.php?action=vthread&forum=3&topic=451 3

babay
”часник
# ƒата: 30 Ћип 2007 01:56
¬≥дпов≥сти 

куди под≥вс€ яр≥к?

¬аша в≥дпов≥дь
             :) ;) :-p :-( ... ¬имкнути смайлики

» Ћог≥н  » ѕароль 

- ѕочаток -

Online now: Guests - 2; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 “рав 2020 02:21]