¬илазка вих≥дного дн€ :-) (1)

- ѕочаток - –еЇстрац≥€ - ¬≥дпов≥сти - ѕошук - —татистика - ѕравила - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Fan Club / ¬илазка вих≥дного дн€ :-)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 28 . 29 . >>
јвтор ѕов≥домленн€
Etos
ћодератор
# ƒата: 24 —≥ч 2007 14:36 - ¬иправив: Etos
¬≥дпов≥сти 

ѕропоную в ц≥й тем≥ розпов≥дати про вилазки вих≥дного дн€ (на природу чи в будь-€к≥ ц≥кав≥ м≥сц€).
¬загал≥, мене давно приваблюЇ ≥де€ започаткувати традиц≥ю тур≥в вих≥дного дн€ р≥зними ц≥кавим м≥стами ≥ м≥сц€ми ”крањни. « настанн€м весни € маю нам≥р це вт≥лювати з друз€ми з фан-клубу. Ќас давно вже запрошували фани з “ернопол€, ѕолтави, ƒонецькоњ област≥, тощо. Ќещодавно була висловлена пропозиц≥€ з?њздити в „орнобиль...
ћен≥ надзвичайно ц≥каво подорожувати ”крањною, бо € майже н≥де не була.

ј поки що, в минул≥ вих≥дн≥, завд€ки тому, що в той день 30 рок≥в тому народивс€ ќлег (?перуанець?), у мене з?€вивс€ прив≥д, вперше п≥сл€  арпат, вибратис€ на природу ≥ в≥дчути запах л≥су. ћи в≥дпочивали на озер≥ у  ињвськ≥й обл.. « фан≥в були ще ќксена ≥  в≥та. –ешта ? багаточисленн≥ друз≥ перуанц€ з р≥зних м≥ст.

як вам такий с≥чень?
ўоб ви не сумн≥валис€, це все навколоозерн≥ краЇвиди того дн€, 20 с≥чн€...

—права - перуанець з нашими подарунками: музика в≥тру та надзвичайно ун≥версальна ≥ практична р≥ч (на дан≥й фото - в €кост≥ головного убору).

ƒоки народ смажив шашлики та столувавс€, € мала вдосталь часу дл€ улюбленоњ справи.
“ато завжди типу дор≥кав, що € не люблю фотографувати людей (≥ взагал≥, њх н≥би не пом≥чаю). —еред фото нижче можна побачити де€к≥ докази протилежного.

Feanora
”часник
# ƒата: 24 —≥ч 2007 14:41
¬≥дпов≥сти 

як≥ класн≥ фотки :)))

Etos

я мала нам≥р цих вих≥дних з"њздити до славетного м≥ста «апор≥жж€. ¬же й з ≈р≥кою та “анею домовились :) ј тепер не знаю - хот≥ла њхати з чолов≥ком на мотоцикл≥, але ж випав сн≥г...

” мене в суботу, коли фан-клуб њздив у Ѕровари до дитбудинку, бол≥ло вухо. ѕроте, € так здорово в≥дпочила! я взагал≥ впевнена, що не погул€ючи на вих≥дних - не отримаЇш достатньо позитиву на робочий тиждень.

√ул€ти на вих≥дних з фанами - це тим б≥льш чудова ≥де€! ѕропоную шашлики на  ињвському мор≥, €кщо не буде опад≥в.

Etos
ћодератор
# ƒата: 24 —≥ч 2007 14:48 - ¬иправив: Etos
¬≥дпов≥сти 

Feanora
њхати з чолов≥ком на мотоцикл≥, але ж випав сн≥г...

...€кий вже перейшов в дощ...:-(

я взагал≥ впевнена, що не погул€ючи на вих≥дних - не отримаЇш достатньо позитиву на робочий тиждень.

÷е точно. я п≥сл€ поњздки аж виспалась нарешт≥ вперше за довгий час. ≤ остаточно зрозум≥ла, що причина сонливост≥ точно не в тому, ск≥льки годин спиш. ќрган≥зму не вистачаЇ контраст≥в, отже активного в≥дпочинку.

Ќа рахунок шашлик≥в, 2 вих≥дних п≥др€д буде €кось занадто дл€ мене. “им б≥льше, над≥€ на похолоданн€ ≥ сн≥г не згасаЇ, тому, хочу в≥рити, що на цих вих≥дних буде запланований пох≥д в лавру, на Ѕайкове кладовище та катанн€ на санках.

Feanora
”часник
# ƒата: 24 —≥ч 2007 14:55
¬≥дпов≥сти 

Etos

оск≥льки ми тут вдвох - запитанн€: вже Ї конкретн≥ побажанн€ на найближч≥ вих≥дн≥?

” нас можливо будуть плитку класти у ванн≥й к≥мнат≥, тому € однаково поњду десь погул€ю на весь день. јбо на водосховище, або на —тугну можливо.

Etos
ћодератор
# ƒата: 24 —≥ч 2007 14:57 - ¬иправив: Etos
¬≥дпов≥сти 

Feanora
ўо таке останнЇ?

ѕлани будуть залежати д≥йсно в≥д погоди ≥ остаточно визначатьс€, мабуть, в суботу зранку.

Feanora
”часник
# ƒата: 24 —≥ч 2007 15:02 - ¬иправив: Feanora
¬≥дпов≥сти 

Etos

р≥чка —тугна - надзвичайно мальовнича!!!

ќсь три фотки знайшла, листопад 2006 дореч≥ :).

Etos
ћодератор
# ƒата: 24 —≥ч 2007 15:08
¬≥дпов≥сти 

Feanora

ј €к далеко це знаходитьс€?

Lussekatt
”часник
# ƒата: 24 —≥ч 2007 15:19
¬≥дпов≥сти 

Etos

well, I keep saying wonderful photos...

Feanora
”часник
# ƒата: 24 —≥ч 2007 15:21 - ¬иправив: Feanora
¬≥дпов≥сти 

Etos

пор€д з ”крјњнкою, в≥д пл€жа до ”крјњнки хв 15 йти.
маршрутка " ињв - ”крањнка" йде в≥д ¬идубич≥в в сторону  онча-«аспи хв. 30.

wilddaryna
”часник
# ƒата: 24 —≥ч 2007 19:27
¬≥дпов≥сти 

Etos
duzhe-duzhe klassni fotki!!!
aj na rodinu potanulo;)

Ukrainka
”часник
# ƒата: 24 —≥ч 2007 21:31
¬≥дпов≥сти 

wilddaryna
ja takozh duzhe xochu v Batkivshchynu!!

yanya
ћодератор
# ƒата: 25 —≥ч 2007 07:06
¬≥дпов≥сти 

Etos
Ќас давно вже запрошували фани з “ернопол€, ѕолтави, ƒонецькоњ област≥, тощо.

зам≥сть слова тощо можеш вставити "–≥вного". ƒуже класна тема! ƒумаю дуже скоро фани будуть доповнювати њњ новими фото та розпов≥д€ми!

Etos
ћодератор
# ƒата: 25 —≥ч 2007 15:05
¬≥дпов≥сти 

yanya
зам≥сть слова тощо можеш вставити "–≥вного".

Swami
”часник
# ƒата: 25 —≥ч 2007 15:54
¬≥дпов≥сти 

як учасник д≥йства, €ке хочуть вз€ти за початок традиц≥њ вилазок на природу, можу сказати, що, €кщо вс≥ наступн≥ будуть такими ж, то через п≥вроку фан-клуб перетворитьс€ на купку хворих на алкогол≥зм :-)))))

tanya kozariz
”часник
# ƒата: 25 —≥ч 2007 22:16
¬≥дпов≥сти 

Etos

ласна тема ≥ розпов≥дь. јж сам≥й дуже захот≥лось кудись поњхати. ¬же давно н≥куди не њздила, в≥дпоч≥вала ≥ подорожувала, хоча дуже люблю це робити.

Feanora

я мала нам≥р цих вих≥дних з"њздити до славетного м≥ста «апор≥жж€. ¬же й з ≈р≥кою та “анею домовились :) ј тепер не знаю - хот≥ла њхати з чолов≥ком на мотоцикл≥, але ж випав сн≥г...

Ќ≥€к з тобою не зустр≥нусь в нет≥ - н≥коли ≥ розпитати, що ви вир≥шили про вих≥дн≥. јле ти сама написала про це.
“ак, погода не дуже класна. :-((( ” нас хоч ≥ немаЇ сн≥гу, але дощ ≥ мокрота. ЌеприЇмно. я вже мр≥€ла, що ми поводимо вас по «апор≥жжю ≥ по всим видатним м≥сц€м. —под≥ваюсь, що ви все ж таки прињдете до нас €кось. ћоже весною, коли буде тепл≥ше ≥ сух≥ше.

«апрошую усих до «апор≥жж€!!!!!!!!!!!!!

Swami
”часник
# ƒата: 26 —≥ч 2007 13:50
¬≥дпов≥сти 

‘ото просто фантастичн≥! - талант художника - ≥з загальноњ картини в≥добразити т≥льки красиве. ∆енька - дайош красоту! :-)

Feanora
”часник
# ƒата: 26 —≥ч 2007 18:19 - ¬иправив: Feanora
¬≥дпов≥сти 

≈х :(

“ак хочу погул€ти!! ’оча б п≥вгодинки! Ќарод, ну давайте хоч в музей сходимо, раз з погодою так вийшло... я минулоњ нед≥л≥ була в музењ води - н≥коли б не подумала, що там так ц≥каво.

” мене передзахист в середу, на вих≥дних мабуть б≥льшу частину часу буду писати диплом, тому дууууууууууже хот≥лос€ б хоч трохи часу провести б≥льш ц≥каво, н≥ж вилупившись в мон≥тор.

якщо ще хтось хоче з такою силою €к € погул€ти - стукайте в аську :)))

Etos
ћодератор
# ƒата: 26 —≥ч 2007 19:40 - ¬иправив: Etos
¬≥дпов≥сти 

Swami

÷≥каво, хто цей самий "«Ќјћ»", що вир≥шив поумн≥чати на предмет фан-клуб≥вських традиц≥й в≥дпочинку на природ≥?
Ќе треба, друже, з хвороњ голову на здорову, €к то кажуть.
Ќагадаю тоб≥, €к учаснику д≥йства, що це була не зустр≥ч фан-клубу, а з≥бранн€ р≥зних друз≥в ќлега на його дн≥ народженн≥. ≤ вс€к зв≥дти вин≥с те, що йому було до душ≥.

≥з загальноњ картини в≥добразити т≥льки красиве.
÷е випливаЇ ≥з загальноњ тенденц≥њ звертати т≥льки на красиве.

Etos
ћодератор
# ƒата: 26 —≥ч 2007 19:52
¬≥дпов≥сти 

Feanora
“ак хочу погул€ти!! ’оча б п≥вгодинки! Ќарод, ну давайте хоч в музей сходимо, раз з погодою так вийшло...

« погодою ще нев≥домо, €к вийшло, бо попереду ще 2 дн≥.
я хочу кудись згул€ти, але визначеност≥ ще немаЇ.
ƒавай в суботу ввечер≥ з≥дзвонимось на рахунок нед≥л≥.

Etos
ћодератор
# ƒата: 26 —≥ч 2007 20:09
¬≥дпов≥сти 

ƒо реч≥, €к вар≥ант - музей ≥грашки. Ќ≥коли там не була ≥ досьогодн≥ не п≥дозрювала про його ≥снуван€.

Feanora
”часник
# ƒата: 26 —≥ч 2007 20:10 - ¬иправив: Feanora
¬≥дпов≥сти 

Etos

ќк :))) ”же рад≥ю :)
—орр≥ за офтоп, просто дуже ц≥каво: в≥дпов≥си на мого листа??
—енкс.

я в суботу хочу сходити в ”льтрамарин на фестиваль короткометражних ф≥льм≥в http://www.kino-butterfly.com.ua/cinema3.htm
¬ дов≥дц≥ сказали, що б≥лети на вс≥ сеанси по 20 грн. ™ на 19:00, 21:00 та 23:00.

якщо Ї бажаюч≥ - Їднаймос€!

«.≤.: ћузей ≥грашки в нед≥лю вих≥дний...

veselochka
ћодератор
# ƒата: 27 —≥ч 2007 13:59
¬≥дпов≥сти 

Etos
Feanora
ƒ€кую за фото!

≤де€,справд≥,дуже гарна!
¬ школ≥,де € ран≥ше навчалас€ була така традиц≥€... ожного року,другоњ суботи жовтн€ ц≥ла старша школа(5-11 класи) њздили в  арпати:)

Etos
ћодератор
# ƒата: 29 —≥ч 2007 10:55
¬≥дпов≥сти 

Ќа вих≥дних цього разу у мене була "≥зба-читальн€". я занурилас€ у "јл≥су в крањн≥ див та «адзеркалл≥", вперем≥шку з пос≥бником по фотограф≥њ ≥ не пом≥тила, €к 2 дн≥ пролет≥ли.
«ате сьогодн≥ випав справжн≥й сн≥г, тому ввечер≥ збираюс€ у Ћавру дл€ сер≥њ веч≥рн≥х, зимових фото. ѕритрушен≥ св≥жевипавшим сн≥гом г≥лочки та в≥дносно висока температура пов≥тр€ - кращого дн€ дл€ цього год≥ ≥ шукати.
‘отолюбител≥, чи просто бажаюч≥ погул€ти, приЇднуйтесь!

Swami
”часник
# ƒата: 29 —≥ч 2007 11:30
¬≥дпов≥сти 

÷≥каво, хто цей самий "«Ќјћ»", що вир≥шив поумн≥чати на предмет фан-клуб≥вських традиц≥й в≥дпочинку на природ≥?
Ќе треба, друже, з хвороњ голову на здорову, €к то кажуть.
Ќагадаю тоб≥, €к учаснику д≥йства, що це була не зустр≥ч фан-клубу, а з≥бранн€ р≥зних друз≥в ќлега на його дн≥ народженн≥. ≤ вс€к зв≥дти вин≥с те, що йому було до душ≥.

я не "«¬јћ»", а Swami - р≥зниц€ г≥ганська. ≤ € аж н≥€к не вир≥шував "умн≥чати", просто не дуже люблю, коли люди дивл€тьс€ на св≥т виб≥рково, робл€чи вигл€д, що де€ких речей не ≥снуЇ... право кожного, звичайно. јле €кщо вже ви себе позиц≥онуЇте, €к фан-клуб –услани, то не гр≥х було б придивитис€ ≥ до того, я  ¬ќЌј дивитьс€ на св≥т, особливост≥ њњ св≥тогл€ду. “а навр€д це когось тут хвилюЇ - д≥знатись факти б≥ограф≥њ, затусуватись, прикриваючись њњ ≥м"€м - от основне зан€тт€ б≥льшост≥. «ас≥б в≥д тотальноњ скуки. —уц≥льна поверхнев≥сть. Ѕажаю хоча б таку чудову ≥дею, €к вилазки на лоно природи, не занапастити та проводити њх весело, зм≥стовно. ƒо реч≥, зовс≥м не потр≥бно дл€ цього н≥€ких стимул€тор≥в - ан≥ алкоголю, ан≥ наркотик≥в, ан≥ чтогось под≥бного
« повагою

Etos
ћодератор
# ƒата: 29 —≥ч 2007 12:39 - ¬иправив: Etos
¬≥дпов≥сти 

Swami
ƒо реч≥, зовс≥м не потр≥бно дл€ цього н≥€ких стимул€тор≥в - ан≥ алкоголю, ан≥ наркотик≥в, ан≥ чтогось под≥бного
« повагою

“а що ви кажете? Ќевже? ’то б м≥г у€вити, але не €...
ƒо реч≥, так, м≥ж ≥ншим, вищеперераховане не маЇ н≥€кого стосунку до присутн≥х там учасник≥в ф/к ;-) «бережи свою риторику дл€ тих, хто цього д≥йсно потребуЇ ;-)

"—уц≥льна поверхнев≥сть", шановний, що так ≥ не забажав представитис€, чомусь, - з такою впевнен≥стю судити про людей, про €ких ти Ќ≤„ќ√ќ не знаЇш. ¬оно ж саме ≥ "умн≥чати" ≥ тому под≥бне.
ƒе€ких з присутн≥х тут прив≥в до фан-клубу саме зб≥г в "особливост€х св≥тогл€ду" з –усланою, а дехто був ≥ вихований њњ св≥тогл€дом... Ќе розум≥ю € твоЇњ мудрост≥ - л≥зти в чужий город ≥з св€тою певн≥стю, що ти розумн≥ший за вс≥х...

просто не дуже люблю, коли люди дивл€тьс€ на св≥т виб≥рково, робл€чи вигл€д, що де€ких речей не ≥снуЇ..

ј тоб≥ не спадало на думку проста р≥ч, що вони Ќ≈ –ќЅЋя“№ ¬»√Ћяƒ - дл€ них њх ≥ справд≥ Ќ≈ ≤—Ќ”™.

¬загал≥, ц≥каво, в чому глибока прихована мета твоњх пост≥в на цьому форум≥, де сп≥лкуютьс€ абсолютно р≥зн≥ люди?
ќб'Їднати вс≥х присутн≥х твоњм шаблонним у€вленн€м про ‘јЌј чогось чи когось?
≤ що, в такому раз≥, така глибока людина, €к ти забула в компан≥ поверхових фан≥в-дурист≥вт≥в?

Evgen

# ƒата: 29 —≥ч 2007 22:36 - ¬иправив: Evgen
¬≥дпов≥сти 

Etos
Swami
’м... такий флуд п≥шов. ∆ен€, ти ж модератор, видал€й ц≥ пости. ¬с≥ знають, що справжн≥ фани –услани не вживають алкоголь, њм такий синтетичний доп≥нг не потр≥бен. ј т≥, хто вживають його ≥ кажуть, що вони фани - хай кажуть, њм ≥ так набагато г≥рше живетьс€.

Swami
”часник
# ƒата: 29 —≥ч 2007 23:23
¬≥дпов≥сти 

Evgen
 ому флудом видаЇтьс€ розмова двох розумних людей, рекомендуЇтьс€ просто п≥дрости. Ћегше за все просто видалити чињсь думки, що ненароком порушили чийсь незайманий спок≥й!
ƒика енерг≥€. Ћана. ≤ фан-клуб, де активн≥сть наст≥льки висока, що ледь-ледь можуть з≥братис€ два-три чолов≥ки, щоб аж сходити в музей.... хот≥лос€ б приЇднатис€ до групи енерг≥йних, веселих (за прикладом т≥Їњ, фанами €коњ себе називають), та видно т≥льки пасивн≥сть, ≥нертн≥сть та дике небажанн€ щось м≥н€ти...
јдью, небораки, не г≥дний € вашоњ веселоњ компан≥њ :-)) п≥ду соб≥ дал≥

Danduryants
”часник
# ƒата: 30 —≥ч 2007 13:40
¬≥дпов≥сти 

Fu, vot eto da, vot kakaya tema u vas, uvazhaemaya Zhenya y drug moy Swami vyshli iz moego 30-tiletiya!! Vy prosto dolzhny poobschatsya kak dve lichnosti i zabyt' pro ruslanu, fan-klub i prochiy bred, ved' samoe glavnor -eto MY!

Evgen

# ƒата: 30 —≥ч 2007 21:45
¬≥дпов≥сти 

Swami
 ому флудом видаЇтьс€ розмова двох розумних людей, рекомендуЇтьс€ просто п≥дрости

јга!  уди там мен≥ до тебе! –ости ≥ рости ще! ћабуть, ти надзвичайно розумна людина! Ќе кожен зможе перетворити тему про ц≥кав≥ подорож≥ вих≥дного дл€ в €кусь безглузду полем≥ку!

јдью, небораки

“ак, ми небораки, €кщо тоб≥ полегшало в≥д цього - € за тебе радий. ѕродовжуй ≥ дал≥ ображати людей, €ких не знаЇш, ситувати на њхню пасивн≥сть, ≥нертн≥сть ≥ т.≥. јбо ≥ди соб≥ дал≥, €к ти того хочеш. јле знай, що одинок≥ з≥рочки довго не св≥т€ть.

Etos
ћодератор
# ƒата: 9 Ћют 2007 12:28 - ¬иправив: Etos
¬≥дпов≥сти 

”–ј!!!!!!!!!÷е в≥дбулос€!!!
я нарешт≥ покаталас€ на санках в цьому роц≥!
ѕерший раз - в нед≥лю. ƒругий, зрозум≥вши, що не варто чекати наступних вих≥дних - вчора п≥зно ввечер≥. ќбидва рази - дуже вчасно, €краз перед черговими потепл≥нн€ми.
–екомендую €к добову дозу концентрату абсолютного щаст€, особливо тим з моњх друз≥в, хто страждаЇ хрон≥чними депрес≥€ми. “≥, хто (з обережн≥стю) пристав до моњЇ пропозиц≥њ в обох випадках, можуть п≥дтвердити ефективн≥сть "терап≥њ за Ѕредбер≥" на власному досв≥д≥.

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 28 . 29 . >>
¬аша в≥дпов≥дь
             :) ;) :-p :-( ... ¬имкнути смайлики

» Ћог≥н  » ѕароль 

- ѕочаток -

Online now: Guests - 1; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 “рав 2020 02:21]

discussion forum software miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site