Ќовор≥чн≥ св€та (1)

- ѕочаток - –еЇстрац≥€ - ¬≥дпов≥сти - ѕошук - —татистика - ѕравила - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Fan Club / Ќовор≥чн≥ св€та
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
јвтор ѕов≥домленн€
__kvitoslava__
”часник
# ƒата: 11 Ћист 2009 19:09
¬≥дпов≥сти 

ўе 20 дн≥в,≥ почнетьс€ зима,а з нею прийде сн≥г ≥ новор≥чн≥ св€та.“ому маЇ сенс почати обговорювати питанн€,що з ними пов*€зан≥,вже зараз.

ѕ»“јЌЌя #1
19 грудн€ - день св.ћикола€,€кий,думаю, у вс≥х ассоц≥юЇтьс€ ≥з солодощами п≥д подушкою ≥ ≥ншими приЇмними сюрпризами. ƒек≥лька рок≥в тому тод≥шн≥й президент фан - клубу яна запропонувал чудов ≥дею в≥танн€ фан-клубом з днем св.ћикола€ д≥тей у дит€чих будинках. ƒумаю цю ≥дею не сл≥д забувати,а краще за все зробити њњ традиц≥Їю. Ќе думаю,що буде важко з≥братис€ рег≥ональним фан - клубом,зкинутис€ по 10-15 гривень, купити цукерок ≥ п≥ти в дит€чий будинок прив≥тати д≥ток. ј ще, може, у вас вдома знайдутьс€ непотр≥бн≥ вам ≥грашки, дит€чий од€г чи книжки? ѕов≥рте,цього в дит€чих будинках обмаль ≥ буде чудовим дарунком в≥д вас. “ож € прошу рег≥ональних представник≥в звернути увагу на мою пропозиц≥ю. ѕодаруйте у св€тковий день тошки уваги тим,кого увагою обд≥лила дол€.

ѕ»“јЌЌя #2
„ерез п≥втора м≥с€ц€ Ќќ¬»… –≤ !!! ƒумаю не т≥льки мен≥ хот≥лос€ б зустр≥ти Ќовий –≥к з фан - клубом! “ому пропоную вже вир≥шувати куди ми поњдемо ≥ збиратис€! ” мене Ї ≥де€ св€ткуванн€ Ќового –оку у Ћьвов≥! ’то з вас не любить це м≥сто ≥ не вважаЇ його казковим? ј €кий Ћьв≥в казковий у Ќовор≥чну н≥ч? ’≥ба не було б чудово зустр≥ти Ќовий р≥к на ¬исокому «амку? ѕ≥д час останньоњ поњздки у Ћьв≥в ми знайшли гарний,недорогий готель ’остел у центр≥ м≥ста,де умови п≥дход€ть не т≥льки дл€ в≥дпочинку, але ≥ дл€ св€ткуванн€. ј ще у мене Ї ≥де€ вдень перед Ќовим –оком провести дикий квест дл€ фан≥в на вулиц€х Ћьвова, звичайно ж з подарунками переможц€м. ÷е гарна нагода краже п≥знати м≥сто та житт€ –услани,пов*€зане з≥ Ћьвовом.
јле мен≥ хот≥лос€ б д≥знатис€ ≥ ваш≥ думки...

WildYennifer
ћодератор
# ƒата: 11 Ћист 2009 19:14
¬≥дпов≥сти 

__kvitoslava__
„удова тема!
ѕр€мо з'€вл€Їтьс€ новор≥чний настр≥й))
ј щодо дит€чого будинку просто маленька ремарка - домовл€тис€ треба заздалег≥дь. «араз багато дит€чих будинк≥в працюють у сувор≥шому режим≥. (ѕов≥р, € знаю, у мене мама вихователем у дит.будинку працюЇ)

pascha
”часник
# ƒата: 11 Ћист 2009 19:38
¬≥дпов≥сти 

__kvitoslava__ дуже класнi пропозицii!ѕросто ви у Ћьвовi часто буваете,а € хочу запропонувати вiдсв€ткувати цей Ќовий –iк у „ернiвц€х!÷е дуже гарне мiсто дуже похоже на Ћьвiв € змi√ би вам допомогти з проживанн€м та екскурсiею тiЋьки погоджуйтес€ € буду радий!

Lenchuk
”часник
# ƒата: 11 Ћист 2009 19:52
¬≥дпов≥сти 

__kvitoslava__

“ема просто

ƒ≥йсно важливо вир≥шувати це заздалег≥дь.
ѕропозиц≥€ з Ћьвовом мен≥ подобаЇтьс€. я за!

lollisimo
”часник
# ƒата: 11 Ћист 2009 19:56
¬≥дпов≥сти 

¬сем привет,
¬аш форум мне очень нравитс€, но одно мне непон€тно, почему нет возможности создани€ личного блога\дневника?
—ори если не там запостил...

ivanovivan
”часник
# ƒата: 11 Ћист 2009 21:18
¬≥дпов≥сти 

ƒек≥лька дн≥в у Ћьвов≥ - хороша ≥де€. ’оч правда € н≥коли не був взимку у горах....

pascha
”часник
# ƒата: 11 Ћист 2009 21:24 - ¬иправив: pascha
¬≥дпов≥сти 

я пропоную Ќовий рiй на Ѕуковинi!” нас дуже гарно можна знайти все що вам по душi,просто у Ћьвовi всi часто бувають !!!!я скорим часом взнаю цiни розроблю дл€ вас програму та все напишу !

Olena Soltysyak
”часник
# ƒата: 12 Ћист 2009 10:03
¬≥дпов≥сти 

÷е хорош≥ ≥дењ. ¬и зустр≥чайтесь, звичайно, провести Ќовий –≥к у Ћьвов≥, чи у „ерн≥вц€х, чи в  арпатах. —кор≥ш всього € пас в цьому, бо буду зайн€та до вибор≥в ≥ ще й на робот≥ буду, бо нам в школ≥, мабуть, кан≥кул не бачити.
ўодо дит. будинк≥в, € думаю, це потр≥бно зробити в кожному м≥ст≥, де Ї фани –услани. я не думаю, що д≥т€м чогось не вистачаЇ, а от знак уваги- це потр≥бно.

Alex__Angel
”часник
# ƒата: 12 Ћист 2009 11:27 - ¬иправив: Alex__Angel
¬≥дпов≥сти 

ќстан≥м часом €кось не хочетьс€ захотити на форум.... ≤ тут нак≥нец ц≥кава (дл€ мене) тема де € можу щось написати...

__kvitoslava__
«араз значно краще, браво! ^_^

1. ѕ≥дтримую =) ѕоки що н≥чого додати... кр≥м того що при корантин≥й ситуац≥њ буде складн≥ще... стар≥ ≥грашки, од€г, книжки Ц в≥дпадають... краще солодощ≥ з натуральних продукт≥в ;)

2. “еж класно =) але не вс≥ зможуть прињхати... особливо €кщо карантин...
ќ! ги ^_^, класно... ѕропоную наступне Ц зробити щось на зразок телем≥сту м≥ж фанклуб≥вц€ми у р≥зних м≥стах крањни, зв≥сно з д≥йсно телем≥стом складнощ≥, але зробити в≥деоролик €к з заговленими словами (програмою) так ≥ з ≥мпров≥зованими сценками в вас вийде.

ј) –озробити Їдиний сценар≥й двохстороннього сп≥лкуванн€
Ѕ) ѕри св€ткуванн≥ м≥сто учасник зн≥маЇ ролик ≥ в≥дправл€Ї його на... > ¬)
¬) ћонтаж, з`Їднанн€ ролик≥в у Їдиний ф≥льм.

ѕриклад: (на –≥здво)
Ћьв≥в:
* « ¬исого «амку б≥л€ ватри... тощо...
- «араз у нас включенн€ з «апор≥жж€. :р
- «апор≥жж€ ’ристос с€ рождаЇ! як настр≥й? –озпов≥дайте €к св€ткуЇте? * посм≥хаЇтьс€
«апор≥жь€:
- —лавимо його! Ќастр≥й просто чудовий! Ќа це вс€то у вс≥х €кийсь особливий стан душ≥ *посм≥хаЇтьс€.
* —ид€ть за столом (йдуть вертепом) сп≥вають кол€дки або р≥здв€н≥ п≥сн≥...

WildYennifer
ћодератор
# ƒата: 12 Ћист 2009 11:45
¬≥дпов≥сти 

Alex__Angel
 лас))  реатив

Wild Dances

# ƒата: 12 Ћист 2009 11:54
¬≥дпов≥сти 

Alex__Angel
÷е нагадуЇ вже €кесь ток-шоу.
якшо ше включити "студ≥ю", де буде –услана ≥ особисто проводитиме телем≥ст, то воопше))))
“им паче, хто ж буде грати в емоц≥њ , наприклад, в середин≥ грудн€...?)

Alex__Angel
”часник
# ƒата: 12 Ћист 2009 11:59 - ¬иправив: Alex__Angel
¬≥дпов≥сти 

Wild Dances
Ќ€ =(, небачу н≥чого сп≥льного з ток-шоу (фЇ-кхе * отплевываетс€ в сторону), це скор≥ше схоже на традиц≥њ показу по “¬ програм про те €к св€ткують св€та у р≥зних крањнах... в одн≥й ≥з таких –услана брала участь... на м≥ллен≥ум =)

включити "студ≥ю", де буде –услана
Ќав≥що?

грати в емоц≥њ
це повино бути спр€вжн≥м... все по бажанью...
класно танцювати јркан на мороз≥, перев≥ренно =)

в середин≥ грудн€
Ќа св€то, на св€то (читай уважно що € писав вище)
ѕри св€ткуванн≥ м≥сто учасник

Anna Marchenko
”часник
# ƒата: 12 Ћист 2009 13:45
¬≥дпов≥сти 

__kvitoslava__
≤де€ супер, думаю це буде ц≥каво))))
«авжди мр≥€ла побувати на Ќовий –≥к у Ћьвов≥ : )

Olena Soltysyak
”часник
# ƒата: 12 Ћист 2009 14:16
¬≥дпов≥сти 

Lenchuk
Ћена, пожал≥й голову.

wild_lexus
”часник
# ƒата: 12 Ћист 2009 20:38
¬≥дпов≥сти 

”вага Ќовий –≥к 2010
Ќарод Ї дв≥ ≥дењ щодо св€ткуван€,а саме:

1.Ћьв≥в
2.„ерн≥вц≥
3.¬аш вар≥ант

трохи п≥зн≥ше напишу про них детальн≥ше.
активно приймаЇм участь6подаЇм своњ ≥дењ,пропозиц≥њ та визначаЇмось де будемо св€ткувати ≥ хто зможе поњхати потр≥бно за два тижн≥ сформувати групу на Ќ.–.

wild_lexus
”часник
# ƒата: 12 Ћист 2009 21:21
¬≥дпов≥сти 

«начить так,вар≥ант 1.Ћьв≥в

ќрган≥затор Ћьв≥вський ф/к:
1.дорога до львова;
2.31 числа прињзд до львова;
3.винаймаЇмо квартиру де будемо св€ткувати новий р≥к(варт≥сть визначаЇтьс€);
4.св€ткуЇмо новий р≥к;
5.розњзджаЇмось додому.

ќск≥льки вс≥ хостели вже майже зан€т≥ ≥ варт≥сть проживанн€ в≥д 18Ї,то найб≥льш спри€тливий вар≥ант прињхати на новий р≥к на один день.
можлива програма:
1.з≥братись на квартир≥;
2.в≥дсв€ткувати в центр≥ б≥л€ €линки з≥ салютом;
3.п≥дн€тись на високий замок ≥ погул€ти львовом.
4.на наступний день покататись на ковзанах.

нараз≥ така стисла мала програма.
ор≥Їнтована варт≥сь складаЇтьс€: доњзд;варт≥сть оренди квартири в≥д 300-1500грн.;новрор≥чний ст≥л,додатков≥ витрати ≥ в≥дњзд.

є2.черн≥вц≥.
орган≥затор черн≥вецький ф/к в голов≥ павла.
запропонована програма на 2-3дн≥:
1.прињзд 31.12.09.
2.поселенн€ в готель -хостел "черемош"-варт≥сть проживанн€ 82грн/особи;
3.св€ткуванн€ Ќового року у тролейбус≥ €кий розњзджаЇ м≥стом(ор≥Їнитована варт≥сть 500грн);
4.досв€ткувати у хостел≥,оск≥льки там Ї кухн€;

5) 01.01.2010р.-в≥д≥спатись,п≥ти на екскурс≥ю м≥стом(варт≥сть з групи 150грн.),пот≥м можна п≥ти на каток,покататись на ковзанах (30-40грн/1год);

6) 02.01.10-поњздка в гори на лиж≥,санчата ≥ т.д. у ¬ижницю або ѕутилу (прокат спор€дженн€ €к ≥ всюди 40-50грн);

7) 03.01.10 -в≥дњзд додому(можливий вар≥ант з в≥дњздом 02.01,або залишитись на ще один день-все залежить в≥д бажанн€ ≥ можливостей).

варт≥сть ще не визначена,оск≥льки ще не оточнено точну варт≥сь де€ких послуг.

так дик≥ друз≥,€кщо ми хочемо в≥дсв€ткувати Ќ.–.разом то прошу визначатись з програмою,з м≥сцем поњздки,або пропонувати своњ вар≥анти.
потр≥бно визначатись швидко ≥ завчасно попередити про ваш≥ нам≥ри на поњзду.

прошу писати все у ц≥й тем≥!!!

pascha
”часник
# ƒата: 12 Ћист 2009 21:30
¬≥дпов≥сти 

wild_lexus € ось пропоную пiсл€ ночi коли покатаемось тролейбусом можна пiти на €линку та там мае бути концерт та салюти теж дуже гарно та казково!

ivanovivan
”часник
# ƒата: 12 Ћист 2009 22:26
¬≥дпов≥сти 

wild_lexus
ћен≥ б≥льше до вподоби вар≥ант є2. ¬≥н насичен≥ший ≥ мабуть дешевший. ¬сього на 1 день мен≥ нема сенсу прињжджати, бо в один б≥к мен≥ њхати б≥льше доби. ј от дн≥ 3 - €краз нормально

wild_lexus
”часник
# ƒата: 12 Ћист 2009 22:48
¬≥дпов≥сти 

ivanovivan

думаю.що перший вар≥ант вийде дешевший,хочай не набагато!!!

ivanovivan
”часник
# ƒата: 12 Ћист 2009 23:19
¬≥дпов≥сти 

я поки не знаю взагал≥, €к≥ дн≥ у мене будуть вих≥дними... ƒо Ћьвова мен≥ прост≥ше д≥статись, але в „ерн≥вц€х програма здаЇтьс€ ц≥кав≥ше...

Anna Marchenko
”часник
# ƒата: 13 Ћист 2009 10:59
¬≥дпов≥сти 

wild_lexus
я не знаю, € б≥льше схильна до Ћьвова, завжди мр≥€ла в≥дсв€ткувати Ќовий –≥к саме там : )
“им паче, коли останнього разу була у Ћьвов≥ 24 на концерт≥ –усланки на ƒень незалежност≥, то це м≥сто лишило в моЇму серц≥ лише приЇмн≥ спогади та емоц≥њ “ож € б≥льше схильна до є1)))

pascha
”часник
# ƒата: 13 Ћист 2009 12:00 - ¬иправив: pascha
¬≥дпов≥сти 

€ вибираю варiант 2,так €к менi пертис€ на один день до Ћьвова,згодIтьс€ це безглуздно!!!ѕо ходу € буду тiЋьки в поiздi сидiти а зараз зима буде та й холодно!“ому варiант 2 i тiЋьки!!!!

Anna Marchenko
”часник
# ƒата: 13 Ћист 2009 12:41 - ¬иправив: Anna Marchenko
¬≥дпов≥сти 

pascha
ƒивна в тебе пол≥тика, ти не хочеш до Ћьвова, бо тоб≥ "в поњзд≥ пертис€". ј нам, що до Ћьвова, що до „ерн≥вц≥в всеодно треба "пертис€". јле нам це т≥льки в рад≥сть!!!! ћи любимо пот€ги, тим паче в хорош≥й компан≥њ))))
ѕогодс€,що вс≥ ц≥кав≥ под≥њ не можуть в≥дбуватис€ лише в тебе дома, в „ерн≥вц€х? “реба ж ≥ њздити кудись

pascha
”часник
# ƒата: 13 Ћист 2009 12:51 - ¬иправив: pascha
¬≥дпов≥сти 

Anna Marchenko неа ради одного дн€ пертис€ аж цiлi сутки це безглудо у мене правильна полiтика .

pascha
”часник
# ƒата: 13 Ћист 2009 13:00 - ¬иправив: pascha
¬≥дпов≥сти 

ось так!“ак що визначайтесь...

WildYennifer
ћодератор
# ƒата: 13 Ћист 2009 13:10
¬≥дпов≥сти 

pascha
„удово розум≥ю вс≥ причини, з €ких ти пропонуЇш „ерн≥вц≥. јле давай ти все ж послухаЇш думку учасник≥в фан-клубу, ок?)
розумна людина зрозумiе що € маю на увазi
ј це, €к на мене, дещо груба фраза. Ќе можна вважати власн≥ слова акс≥омою.
Anna Marchenko
ј € скучила за Ћьвовом )))

pascha
”часник
# ƒата: 13 Ћист 2009 13:15 - ¬иправив: pascha
¬≥дпов≥сти 

WildYennifer добре ,€ послухаю думку форумчан...

Anna Marchenko
”часник
# ƒата: 13 Ћист 2009 13:17 - ¬иправив: Anna Marchenko
¬≥дпов≥сти 

WildYennifer
“и нав≥ть не у€вл€Їш €к € теж скучила за Ћьвовом!!!!!!’очу в≥дсв€ткувати Ќовий –≥к саме там!!!!!!!!!

Ulyana
”часник
# ƒата: 13 Ћист 2009 15:04
¬≥дпов≥сти 

pascha
ради одного дн€ пертис€ аж цiлi сутки це безглудо
“и краз сутки не будеш пертис€,з „ерн≥вц≥в недалеко. ј от ≥ншим, з цент. ≥ сх. у рањни може й д≥йсно важко.
ј ви б не хот≥ли €к минулого року, в  арпатах?

ivanovivan
”часник
# ƒата: 13 Ћист 2009 15:58
¬≥дпов≥сти 

якщо € поњду, то планую з пересадкою, щоб принаймн≥ з  иЇва € вже њхав не сам, а з кимось. ј то € подороз≥ з*њду з глузду ≥ буду головним пунктом розважальноњ програми...
я подививс€ розклади... ўоб бути 31-го в „ерн≥вц€х, вињжджати мен≥ треба 29-го (!!!).
“ому € ще думаю...

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
¬аша в≥дпов≥дь
             :) ;) :-p :-( ... ¬имкнути смайлики

» Ћог≥н  » ѕароль 

- ѕочаток -

Online now: Guests - 5; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 “рав 2020 02:21]

open source forum script miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site