Правила поведінки на форумі

Щиро вітаємо Вас на офіційному форумі Руслани! Для підтримання порядку та виключно приємної атмосфери на форумі дотримуйтесь, будь-ласка, наступних простих правил.

Правила поведінки для учасників форуму:

1. Слідкуйте за ввічливим та дружнім розмовним тоном. Забороняються: прямі образи в чийсь бік, наклепи, сварки, погрози, непристойні вислови, груба, ненормативна лексика, пости порнографічного та расистського змісту.

2. Не забувайте, що кожний має право на власну думку, тому ставтеся до неї толерантно.

3. Різноманітні дискусії та конструктивна критика тільки вітаються, за умови ввічливого тону.

4. Не зловживайте написанням ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ без особливої потреби – це сприймається здебільше, як крик чи підвищений тон.

5. Уникайте створення беззмістовних постів.

6. Забороняється використання форуму в рекламних цілях.

7. Перед тим, як розпочати нову тему, переконайтеся за допомогою функції «Пошук», що на форумі немає аналогічної або схожої теми.

8. Для створення своєї нової теми вибирайте відповідний розділ форуму (наприклад, «Євробачення» чи «Фан-клуб»).

9. Теми дозволяється створювати будь-якими мовами.

10. Уникайте спілкування тією мовою, якою не володіє Ваш співрозмовник.

11. Заборонено давати посилання сайти з нелегальними аудіо чи відео матеріалами.

12. Учасники, які постійно нехтують даними правилами, будуть видалені з форуму.

Правила поведінки на форумі для модераторів:

1. Ви маєте право видаляти лише:
-несанкціоновану рекламу;
-прямі образи і наклепи в чийсь бік, сварки, погрози, непристойні вислови, грубу ненормативну лексику, пости порнографічного та расистського змісту;
-пости, що провокують агресію та загострюють суперечки;
-спам.

2. Будь-ласка, не видаляйте пости без пояснення (за винятком спаму і власних постів). Натомість, замінюйте пост за допомогою функції «редагувати» наступним реченням: «Видалено _ (нік) через _ (стисле пояснення причини). Інакше буде порушуватися структура дискусії.

3. Не видаляйте теми просто тому, що вони дуже старі і вже неактуальні. Це – компетенція адміністратора. Також, не видаляйте теми, що нараховують більше 50 сторінок.

4.
Перед тим, як видалити пост, що підпадає під категорію спаму, відразу блокуйте самого спаммера. В профілі кожного учасника внизу є вибір yes/no. Для блокування учасника оберіть no.

5. Не зловживайте своїми повноваженнями модератора за для власної вигоди, з’ясування особистісних стосунків та для припинення дискусій і критики, що Вам не до вподоби.