FAQ – Запитання відносно форуму

- Як відповідати на повідомлення?

Щоб відповідь була чіткою і зрозумілою, рекомендуємо звертатися до автора повідомлення та цитувати його попередній пост. Натисни на нік того, до кого ти звертаєшся - нік з’явиться в полі твого повідомлення між [в] [/в]. Таким чином, нік в твоєму повідомленні буде виділений жирним шрифтом. Виділи частину тексту, яку ти хочеш процитувати, та натисни на кнопку «цитата» - текст цитати з’явиться між квадратними дужками [i] [/i]. Цей текст буде виділений у твоєму повідомленні курсивом. Далі – пиши своє повідомлення.

- Я не бачу кнопки “цитата”?

Спробуй або оновити сторінку або скопіюй цитату вручну і розмісти її між символами [i][/i].

- Як зробити текст курсивом, підкресленим чи жирним?


На панелі управління над полем для повідомлень є три символи: В, І та U. Натисни на потрібний з них і пиши свій текст між квадратними дужками: [b]жирний[/b], [i]курсив[/i], [u]підкреслити[/u].

- Як розмістити фото на форумі?


Фото, яке ти хочеш розмістити на форумі, повинно вже знаходитися десь в Інтернеті.

а) Якщо фото вже знаходиться в Інтернеті, ти просто розміщуєш URL (посилання) на нього з відповідної сторінки Інтернету. Для цього натисни кнопку з кольоровим символом на панелі управління форума, що над полем для повідомлень. З’являться символи [img][/img]. Потім встав цими між дужками URL фото. Пам’ятай, що при зміні хоч одного символу URL, фото зникне з форуму.

б) Якщо фото ще немає в Інтернеті, ти попередньо завантажуєш його на будь-яку Інтернет-сторінку. За відсутністю власного сайту, де можна розмістити фото, ти можеш скористатися безкоштовними фотоальбомами, наприклад http://photobuket.com. Після реєстрації та розміщення своїх фотографій на будь-якому Інтернет-фотоальбомі, див. пункт а).

- Як замінити URL просто підкресленим словом при розміщенні посилання?


Натисни на символ з глобусом на панелі управління над полем для повідомлень. З'явиться [url=][/url]; тоді розмісти між цими квадратними дужками URL (посилання) та потрібний текст, як у наступному прикладі: [url=http://www.ruslana.ua]Ruslana’s Homepage[/url]. Результат виглядатиме так: Ruslana’s Homepage.

- Які функції доступні учасникам і модераторам?

Учасники можуть:
- редагувати власні повідомлення за допомогою функції «редагування», але лише протягом двох днів.
- закрити власну тему. Для цього існує функція на панелі управління під полем для повідомлень.

Модератори можуть:
- редагувати і видаляти як свої повідомлення, так і інших.
- видаляти, закривати, переміщувати та «приклеювати» теми. Остання функція дозволяє утримувати тему першою у списку тем на форумі, навіть, якщо нові повідомлення в ній більше не з’являтимуться. Функцію «Приклеїти» можна також відмінити.
- знову відкривати закриту тему.
- накладати бан учаснику, який порушує правила форуму.

- Як відкрити нову тему?


Перед тим як відкривати нову тему, переконайся за допомогою функції «Пошук», що подібної теми на форумі ще не існує. В разі її відсутності, вибери відповідний розділ форуму (Fan club, Off Topic, тощо) для створення своєї теми.

- Як користуватися функцією «Пошук»?

Шукати можна за повідомленням, за темою або за автором. Період пошуку можна змінювати з автоматично виставлених 365 днів на довільний. Вибирай період 999 днів, щоб отримати доступ до всього архіву форуму.

- Як я можу зв’язатися з адміном?

Повідомлення для адміна чи менеджера фан-клубу зилишайте в цій темі: тема
А також Адміністратору можна написати за електронною поштою - forum_ruslana@ukr.net

- Я новачок! Як мені представитися?

Ми завжди раді бачити нових учасників форуму. Ти можеш зразу підключатися до любої теми. Якщо ти хочеш відрекомендуватися, то підходящою буде ця тема:
тема